Caute,
pred par dnami mi prestalo na otackomeri budikov svietit v jednej casti podsvietenie a to konkretne asi od 1,300 ot do 3,000 ot, je mi jasne, ze je tam vypalena ziarovka.
Potrebujem len vediet ake mate skusenosti s vymenou ziaroviek v budikoch pristrojovky, ci po vymene ziarovky, budiky dosadnu tak ako maju na svoje miesto a ci Vam po tejto oprave nevrzga pristrojovka alebo nevydava rozne pazvuky za jazdy?
Peugeot 406 2,2 HDI, r.v. 2001, typ budikov je zo striebornym oramovanim, ma ukazovatel teploty motora, teploty oleja, ukazovalel paliva je v strede medzi otackomerom a rychlomerom