no turbo vyslo 240 eur, rok je zaruka, takze cena je si myslim dobra.
Co sa tyka vydavania zvuku, tak turbo ako keby som ani nepocul, ziadne piskanie, ziadne pazvuky, tahat taha, bol k nemu aj certfikat - asi nejaky zatazovy test, len sa v tom grafe nevyznam.
Takze to vyzera, ze turbo je dobre, len teraz nastal iny problem, najazdil som s nim asi nejakych 500 km a stalo sa mi, ze pocas jazdy, pri uplne kludnom style jazdy pri 100ke zaplo kontrolku diagnostiky motora a napisal hlasku antipolution fault, a obmedzilo mi otacky motora, dalo sa vytacat len do nejakych 2000 ot a vobec auto neslo, netahalo. Po 2 dnoch sa mi ta hlaska vypla a auto islo. A predvcerom sa mi to stalo znovu sviti tak kontrolka diagnostiky, vo stvrtok idem na diagnostiku, je to utrpenie tak jazdit, ked su obmedzene otacky a o predbiehani to ani uz nehovorim.
Neviete co by to mohlo byt? lebo som trochu cital na fore, a ta hlaska je velmi vseobecna, ako som sa docital.
A este jedna vec, nieco nie je v poriadku ani so spotrebou, odkedy mam to turbo namontovane, spotreba je vyssia podla palubneho pocitaca o viac ako liter, ale ked som to ratal spotreba je ste vyssia na pol nadrze cize priblizne 35 l som presiel 400 km co je velmi malo, ked som doteraz na pol nadrze jazdil minimum 600 km a viac, a to pri rovnakom style jazdy, a vsetko je to jazda mimo mesta jazdim 50 km do prace po ceste su 3 dediny to je vsetko, neviem ci pomoze vymena palivoveho filtra, ma najazdenych len okolo 7000 km.
Neviete mi poradit s tymito dvoma problemami?