Toho sa nebojím, som človek ktorý dvôveruje, ale preveruje. Mal som dole tapec od vodiča, potom motorčeky a taktiež z druhej strany všetko aj so skrinkou. Posvietil som si aj na to tesnenie či je nové. Tak že spokojnosť. Bolo to ešte vo februári tohto roku a zatial je všetko OK.