Přejít na obsah

Palldo77

Uživatel
  • Počet příspěvků

    135
  • Registrace

Vše od uživatele Palldo77

  1. Palldo77

    Startér

    Napada ma predraný kábel ku štarteru a opiera sa niekde o kostru.
  2. Tieto sú veľmi dobré, aj ja ich mám.
  3. Take by som aj ja chcel, kde sa to dá kúpiť a za kolko?
  4. Palldo77

    žavení

    Ja som dal Bosch made in France pred rokom a velka spokojnosť.
  5. Palldo77

    co nove 407ckari?

    Ja zatial v pohode no dúfam, že mu to vydrží
  6. Palldo77

    vadný startér

    V prvom rede by som pozrel kontakty na štartery, potom rieš výmenu.
  7. Podla toho čo píšeš, je to baterka. Tak ako píše aj Mike407 ta baterka sa môže správať normalne no pri záťaži nedá to čo by mala. Vymeň baterku a malo by to byť OK. Poslal som ti sz kde som kupil ja pre kolegu a za celkom slušnu cenu.
  8. Palldo77

    žárovky H1

    Ja dávam tieto Osram H1 Night Breaker® Unlimited - Twin Pack.
  9. Veď práve že neviem do akej miery je to agresívne, aby som si nejak nenačal FAP filter. Nikde som nenašiel či to môžem použiť ako prevenciu aj pri FAP-ku.
  10. Len taká otázočka, neublíži to FAP-ku?
  11. Ďakujem
  12. Ahojte, aj ja by som poprosil o zistenie výbavy. VIN: VF36E9HZC21705508 Ďakujem.
  13. Palldo77

    Kluc Peugeot

    Ok, ďakujem za info.
  14. Palldo77

    Kluc Peugeot

    Otváranie stredným tlačidlom kľúča. Ahojte, chcem sa opýtať či je možné namiesto otvorenia piatych dverí stredným tlačítkom kľúča, rozsvietit svetlá. Či sa to dá cez PC nejak povoliť, či prehodiť. Ďakujem [upravil dne 11/1/14 15:28 od Palldo77]
  15. Palldo77

    Aky olej

    Ja mám nabehne 165tisíc a dával som 5w40. Iný ani nebudem. Moja rada nevymyšlať a určite dať Total Quartz 9000, 5w40.
  16. Palldo77

    Aky olej

    Ja tam dávam Total Quartz 9000 5W-40 a žiaden iný by som ani nedoporučoval. Ani žiadne prísady doň nedávať, je to blbosť. Interval výmeny 15000km.
  17. Palldo77

    Klepani zadniho okna na sw

    Veľké Ďakujem, za rady. Tiež som musel dotiahnuť zámok a teraz žiaden klenot.
    • 22
  18. bart.lbc to by som ani nepovedal, že sme fámysti. Iba sem nepíšeme všetci. Chodievam cez A a ešte sa mi nestalo a ani som nepočul, že by nejaký policajt išiel prstovať vyfuk Mám suseda čo má autodopravu no v A mu nikto auto nekontroloval na prítomnosť FAP a DPF. STK a EMISIE ano. Z mojho pohladu má straki007 úplnu pravdu.
    • 59
  19. Palldo77

    Hluk od brzd

    Podla toho čo popisuješ máš zvlnené kotúče, aj mne sa taketo niečo už stalo. No to som kupil febi a za cca 3 mesiace som to musel dať stočiť.(na predchádzajúcom aute) Momentálne mám ATE a velka spokojnosť. [upravil dne 22/12/13 17:20 od Palldo77]
    • 6
  20. Ďakujem. A náhodou používatelsku príručku nemáš?
    • 32
  21. brano2202 Ja by som potreboval pre kamoša. mohol by si mi to poslať do SZ? Ďakujem. [upravil dne 22/12/13 10:37 od Palldo77]
    • 32
  22. Toho sa nebojím, som človek ktorý dvôveruje, ale preveruje. Mal som dole tapec od vodiča, potom motorčeky a taktiež z druhej strany všetko aj so skrinkou. Posvietil som si aj na to tesnenie či je nové. Tak že spokojnosť. Bolo to ešte vo februári tohto roku a zatial je všetko OK.
    • 34
  23. tak to asi koprfild bol , pretože som mal zlomenu klapku a teraz tam mám novú a neviem o tom, že by mi vypúšťali klimu
    • 34
  24. to ťa dobre ojebabrali, ja som v origo servise PD zaplatil 150 euro, ale kladky som platil zvlášť 77 euro. Žiadnu klimu mi nevypúštali, iba vymenili kladku.
    • 34
×
×
  • Vytvořit...