Přejít na obsah

poldiss

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 538
  • Registrace

Vše od uživatele poldiss

  1. vypadá to dost dobře skoro jako nový
  2. poldiss

    306 5dv hatch 1,4

    u nás to bude tušim od novýho roku podobně jako je u vás nevím jak přesně to bude ale takhle jednoduchý jako je to doteď to už nebude
  3. poldiss

    306 5dv hatch 1,4

    už delší dobu přemejšlim že objednám pár samolepek z tohohle webu http://www.parkujesjakzmrd.cz/ protože to co potkávám poslední dobou jak v Praze, tak tady u nás je skoro neuvěřitelný
  4. poldiss

    306 5dv hatch 1,4

    :D:D by šlo nejlepší by bylo prohodit cihlu oknem a vylejt kýbl na sedačky a když nad tim tak přemejšlim tak jsem jí měl aspoň upustit gumy
  5. poldiss

    306 5dv hatch 1,4

    já akorát přicházel k autu tak jsem za ní jen z nasrání zařval ať dává bacha nebo by se tý její plechovce mohlo něco stát naštěstí to na tom zrcátku neni moc vidět, auto je celkově poškrábaný už od minulýho majitele takže to zatim moc neřešim, až se těch škrábanců zbavim tak sebou asi začnu vozit tyč nebo cihlu
  6. poldiss

    306 5dv hatch 1,4

    přesně tak.. parkovat je snad měli naučit v autoškole, když to neumim tak za to nelezu.. to je hnus co dokáže někdo udělat.. mě dneska ráno před vlastníma očima na parkovišti ženská omlátila dveřma zrcátko a jen se zasmála a pokrčila ramenama a odešla.. měl jsem sto chutí jí to vzít tyčí tak držim palce aby ti tu výmluvu vzali
  7. poldiss

    306 5dv hatch 1,4

    no tak tos narazil na pěkný č... to jak píšeš s tím nepsaným pravidlem, tak pokud vím tak tohle se dělá na větších parkovištích snad všude, sám jsem hodněkrát takhle parkoval a ještě jsem nenarazil na \"řidiče\" co by nedokázal vyjet... hnus
  8. tak dneska cestou z práce jsme oslavili kulatiny
  9. poldiss

    Kód laku P306 sedan

    určitě bez jeho pomoci bych prolejzal auto všude možně ale na tohle místo bych se vážně nepodíval díky veko
    • 23
  10. co na to říkáte? za mě dokonalost doufám že vrátí peugeot k výhrám http://www.peugeot-sport.com/en/rallye/mediatheque.html?type=photo&id=8045&titre=208-type-r5
  11. poldiss

    Kód laku P306 sedan

    byl to ale porod na takhle blbym místě bych to fakt nečekal díky za pomoc
    • 23
  12. poldiss

    Kód laku P306 sedan

    je to tam! díky moc kód je EYC tzn šedá quartz (snad ) sprej asi jinde než v peugeotu neseženu co?
    • 23
  13. poldiss

    Kód laku P306 sedan

    marko - ne tam vůbec nic neni, je to nalepený jen na dveřích veka - dneska jsem vůbec neměl čas se podívat pořádně na auto, ale zítra za světla se na to podívám, z tohohle úhlu jsem se tam nedíval tak doufám že to tam bude
    • 23
  14. poldiss

    Kód laku P306 sedan

    tak se holt nedá nic dělat, zítra za světla to ještě pořádně prolezu jestli něco nenajdu jinak díky za pomoc
    • 23
  15. poldiss

    Kód laku P306 sedan

    tohle je v kufru, pod kapotou je jen vyraženo VIN, na nic víc jsem nenarazil..
    • 23
  16. poldiss

    Kód laku P306 sedan

    je tam jen tohle
    • 23
  17. poldiss

    Kód laku P306 sedan

    no tak to je hezký.. díky za snahu.. jak by se to dalo jinak zjistit? v lakovně by to snad zjistili ne? je to nějaká stříbrná metalíza.. ale bohužel těch je víc
    • 23
  18. poldiss

    Kód laku P306 sedan

    VIN - VF37BDHYE32599246
    • 23
  19. poldiss

    Kód laku P306 sedan

    právě tam kde je to označeno na obrázku jsem si myslel že to najdu a bohužel tam nic neni, je tam jen rozměr kol a hustící tlaky... žádnej kód barvy
    • 23
  20. Ahoj, chtěl bych se zeptat, nevíte někdo kde najdu na 306 sedan štítek s kódem laku? Ať koukám kde koukám nikde to nemůžu najít, ani na štítku na dveřích. Potřebuju stříknout pár míst na kapotě s odloupnutou barvou od kamínků a už vážně nevim kam kouknout
    • 23
  21. poldiss

    Genzerova 306ka

    to je zatim asi jediná věc která mě od nalakování odrazuje.. starat se o to furt
  22. poldiss

    Genzerova 306ka

    máš to moc pěkný ta barva těch brzd se mi hodně líbí takovou jsem na autě snad ještě neviděl
  23. Zkus změnit prohlížeč, já používám Operu a nikdy jsem s ničím problémy neměl ani na slabších strojích. I když je ale pravda, že ty stránky jsou dost složitý
    • 14
×
×
  • Vytvořit...