Chlapci potřebuji poradit - dnes první větší závada na mém pugu po dvou letech co jsem majitel.Koupeno ve 102000 km, ve 119119 km udělány rozvody, do dneška najeto 121451,tedy po rozvodech najeto 2332 km.Podotýkám že byly vyměněny všechny kladky + vodní pumpa a samosebou ozubený řemen a dále mikrořemen a také všechny kladky a napínák(pokud to píšu blbě omlouvám se,nejsem mechanik).
Byl jsem u výměny,tak jsem viděl práci od začátku do konce.Jelikož snad dobře slyším,tak po nějakém dni (dva tři,možná více se mi nezdál zvuk chodu motoru)jakoby nějaké pravidelné škrtání nebo něco takového.No a dnes jsem zjistil,že jsou kryty rozvoďáku probroušené.
Chci se proto zeptat,co to může způsobovat,setkal se s tím někdo z vás?
Tup auta mám v popisu,snad je tam všechno.
Předem děkuji za odpovědi.
Hodím sem i obrázky (jen chvilku strpení,snad se mi to povede)