Přejít na obsah

mccolor

Uživatel
  • Počet příspěvků

    280
  • Registrace

Vše od uživatele mccolor

  1. mccolor

    vadné rozvody na P 307 SW

    Pročetl jsem si vlákno o OK406 a je mi ho líto,snad také tak nedopadnu.Přijel jsem normálně před garáž a stále mi ten zvuk nešel na mysl,no a pak vidím to co je na fotkách na začátku. Teď jezdím na kole:D,právě jsem přijel a jdu si dát cigáro a kafe abych náhodou nedostal otravu kyslíkem:D:D
    • 19
  2. mccolor

    vadné rozvody na P 307 SW

    Medvěde jezdit s tím samosebou nebudu, máme toto:D:D:D
    • 19
  3. mccolor

    vadné rozvody na P 307 SW

    Dohromady to dá,ale bohužel asi za tři týdny,je v Chorvatsku. Jen jsem myslel co mám objednat,ale jak vidím,tak asi zase vše.
    • 19
  4. mccolor

    vadné rozvody na P 307 SW

    Jak jsem psal,špatně udělané rozvody asi ne,dělá to běžně,byl jsem u toho a díval,je to puntičkář,spíš jak píšete bude to vada nějakého dílu,ale jakého to bude oříšek.
    • 19
  5. mccolor

    vadné rozvody na P 307 SW

    Reklamovat nemám co, ND mám z klubu a servis mi udělal automechanik za kterým chodím od začátku a všechny servisy na mých autech (a bylo jich dost) byly po celá léta na 1. Jednoduše řečeno nedám na něj dopustit,vždy jsem po opravách jen jezdil.
    • 19
  6. mccolor

    vadné rozvody na P 307 SW

    No také jsem si myslel,dá se to nějak vysledovat?
    • 19
  7. mccolor

    vadné rozvody na P 307 SW

    Pokud jsem to dal jinam,omlouvám se,ať admini prosím přesunou.
    • 19
  8. mccolor

    vadné rozvody na P 307 SW

    další obr.
    • 19
  9. Chlapci potřebuji poradit - dnes první větší závada na mém pugu po dvou letech co jsem majitel.Koupeno ve 102000 km, ve 119119 km udělány rozvody, do dneška najeto 121451,tedy po rozvodech najeto 2332 km.Podotýkám že byly vyměněny všechny kladky + vodní pumpa a samosebou ozubený řemen a dále mikrořemen a také všechny kladky a napínák(pokud to píšu blbě omlouvám se,nejsem mechanik). Byl jsem u výměny,tak jsem viděl práci od začátku do konce.Jelikož snad dobře slyším,tak po nějakém dni (dva tři,možná více se mi nezdál zvuk chodu motoru)jakoby nějaké pravidelné škrtání nebo něco takového.No a dnes jsem zjistil,že jsou kryty rozvoďáku probroušené. Chci se proto zeptat,co to může způsobovat,setkal se s tím někdo z vás? Tup auta mám v popisu,snad je tam všechno. Předem děkuji za odpovědi. Hodím sem i obrázky (jen chvilku strpení,snad se mi to povede)
    • 19
  10. oboustraně,jo? nepiju....šel jsem si dát panáka:D:papa
  11. Pe.Tr :D:D:super
  12. No,nevím jak to vysvětlit,ale mám třeba v oblíbených uložen tento odkaz: na příští sraz,klepnu na něj a jsem hned na stránce a nemusím hledat buďto v \"hledání\",nebo v připravovaných srazech. Tento příklad je sranda najít,ale pokud třeba hledáte něco konkrétního o Fapu,to už je horší najít. [upravil dne 5/9/13 20:11 od mccolor]
  13. Díky za odpověď
  14. Jeden malej dotaz (a prosím nesmát se starším:D),možná jsem něco přehlíd : pokud mám v prohlížeči \"schované\" nějaké odkazy,které mě zaujaly,tak tyto již fugovat nebudou? Pokud odpovíte NE,tak jsem v hajzlu a to znamená vše hledat znovu? No tak chlapci a děvčata,jak to je?
  15. http://uloz.to/xv8yUX51/kneznice-kemp-zip http://uloz.to/xPeyaE6z/kneznice-spanilka-zip
  16. byl jsem rychlejší dej vědět pak jak to dopadlo,dík Kněžnice kemp Kněžnice spanilka je to tam, heslo: kemp spanilka [upravil dne 26/8/13 23:40 od mccolor] [upravil dne 26/8/13 23:44 od mccolor]
  17. Gabriel - zabalené to mám,ale co s tím dál,kam to dát,nějaký návod prosím:( tak nic už to jede na \"ulož to\" [upravil dne 26/8/13 23:23 od mccolor]
  18. Zde je pár fotek také ode mne,pozdě,ale přeci:papa http://mccolor.rajce.idnes.cz/Kneznice_kemp/ http://mccolor.rajce.idnes.cz/Kneznice_spanilka/
  19. Nebude,tu už majitel kempu zboural.... více zde: http://mccolor.rajce.idnes.cz/Kneznice-posledni_chata/#P1060987zbouranchata.jpg :D:D
  20. Radku,na recepci se říkalo,že bazén budou muset příští týden \"z bezpečnostních důvodů\" vypustit :D:D:D
  21. Dobrý den,potřebuji zaslat : Axiální kloub, příčné táhlo řízení na pravou stranu. Jelikož je jich víc(a já tomu nerozumím),zasílám VIN. VIN: VF33HRHSB83588162 Peugeot 307SW , verze 3HRHSB, 79kw, 1997ccm, 2.0 HDi 110, DW10ATED Předem děkuji a zároveň děkuji za zaslané rozvody,které šli do auta až dnes:(,no znáte to,nebyl čas:D Všechny moje iniciály jsou u vás na autorozvody.cz Díky a přeji pěkný den.
×
×
  • Vytvořit...