Přejít na obsah

mccolor

Uživatel
  • Počet příspěvků

    280
  • Registrace

Vše od uživatele mccolor

  1. mccolor

    ESHOP 2011-2013

    Objednávka z 6.4.2012, samolepky, e-mail nedorazil, nevím podklady pro platbu, prosím podívejte se.Díky.(Když tak podklady prosím do SZ) do SZ přišlo,ale bez podkladu pro platbu,vezměte objednávku na sraz,díky [upravil dne 19/4/12 21:10 od mccolor]
  2. MilanF1: asi v tom zde ještě lítám, omlouvám se
  3. také mám objednané samolepky přes e-shop, ještě dřív než se to zde začalo řešit e-mail o platbě ještě nepřišel, na sraz pokud to pojede i do kopce jedu dojdou ještě před srazem ?
  4. od minimaxa http://appl.cebia.com/checklease/frmHledej.aspx funguje OK [upravil dne 10/4/12 20:11 od mccolor]
  5. funguje OK
  6. Také děkuji za kartičku,dorazila v pořádku
    • 8
  7. pokud vyjde počasí počítejte se mnou + 1 ( přihlásím se těsně před Pro: ještě jsem v těchto končinách nejezdil,dobrý výběr
  8. ...jen ještě pár obrázků, sice dlouho,ale přeci... jsou na: http://mccolor.rajce.idnes.cz/Sraz_Jicin_2012.04.01/ poraďte mi někdo jak sem vlevo dostanu obrázek svého auta, případně i text \"jezdí to i do kopce\" Díky.
  9. Díky za fantastický den, jsem rád,že jste nás přijali mezi sebe, jen to počasí dopoledne dodrželo aprílový datum. Jídlo bylo opravdu výborné,díky.Ujeli jste mi do Dětenic,no doufám , že Vás všechny paní výběrčí podle slibu pozdravovala,nechtěli jsme ujet,ale už jste odešli na prohlídku zámku. Těšíme se na další sraz. pro Medvěda: nevstávali jsme v šest, ale v pět, v šest už jsem bral naftu Ahoj všem.Zdraví Plzeň-sever
  10. do Olympie jezdím nakupovat,tak proč ne-pokud mě vezmete mezi sebe, jsem nováček,peugeot půl roku(zatím bez problémů)-hoďte sem v kolik,dík
    • 59
  11. Zkusím přijet, k Jičínu mám vztah, jezdím vedle do Milíčevse, Jičíněves OK. Držte palce ať vyjde počasí.
  12. mccolor

    Album bez názvu

  13. mccolor

    Kněžnice kemp

  14. mccolor

    Kněžnice_kemp

×
×
  • Vytvořit...