Díky za fantastický den, jsem rád,že jste nás přijali mezi sebe, jen to počasí dopoledne dodrželo aprílový datum. Jídlo bylo opravdu výborné,díky.Ujeli jste mi do Dětenic,no doufám , že Vás všechny paní výběrčí podle slibu pozdravovala,nechtěli jsme ujet,ale už jste odešli na prohlídku zámku.
Těšíme se na další sraz.
pro Medvěda: nevstávali jsme v šest, ale v pět, v šest už jsem bral naftu
Ahoj všem.Zdraví Plzeň-sever