Přejít na obsah

agresssor

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 230
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    1

Vše od uživatele agresssor

  1. agresssor

    Volant 308 do 307 ?

    On je menší? nebo proč bych na ně neviděl?
    • 11
  2. Zdravfim jen technicky dotaz jsem schopen nainstalovat volant z 308 takovej ten hezkej s plochym spodkem do moji 307 mi? Predpokladam ze bude potreba zjistit jestlim mam stabilizacni system. Naboj bue stejny? Dalsi dotaz muzu vymenit budiky bez teploty oleje za budiky s teplotou? Nevi nekdo jestli tam je pripravena kabelaz nebo musim mrknout do serviceboxu jestli tam mam kabel na to? Pripadne kdby nekdo mel nejaky napad budu rad diky moc
    • 11
  3. Teda vase problemy bych chtrl mit mam 307 rhr a nejak nepoznam kdy mi regeneruje fap ci nejaky chary s egr. Jinak mam najeto 200 tis km. Jezdim mesto a na dalnici to prozenu kdyz je volno. Kdyz akceleruju zamnou cernej dym neni. Jo a vejfuk mam cernej taky.....
    • 59
  4. zkus antika
    • 9
  5. agresssor

    Antikovo P406 2.1 TD Break (80kw)

    Naposledy kdyz sem to delal na 406 ce musel sem to proste odsekat sekacem a vyrazecema. Kdyz sem daval novej namazal sem ho grafitovou vazelinou a neutahoval sem ho tolik. a poradne zajistil. Takze pokud ti nejde vytocit ven tak nabo ven do sveraku a proste vymlatit ven
  6. Premejslel si treba o tom ze to muze blokovat immo? Mas original zamykani nebo nejaky alarm?
  7. agresssor

    Antikovo P406 2.1 TD Break (80kw)

    Tak se treba spoj s nekym kdo ti na pul hodky vynda filtrbox na ozkouseni a nebo si udelej vylet do trutnova a muzes zkousez co hrdlo raci hugo joch ma habakuk
  8. agresssor

    Antikovo P406 2.1 TD Break (80kw)

    To jo ale kolik muze chtit treba hugo boss za origo filtr box? Myslim si ze by to bylo furt lepsi nez tohle
  9. agresssor

    Antikovo P406 2.1 TD Break (80kw)

    Tak me napadlo co treba tam zkusit nainstalovat filtr box z rhr 100 kw? Ten box je mensi a teoreticky by to na tvuj moto mel schopen utahnout
  10. agresssor

    Antikovo P406 2.1 TD Break (80kw)

    No tohle je pekna prasarna proste si tam narval trubku a hotovo a nazdar. Co treba pouzit filtr box z 306 1.8 tam uz by to teoreticky melo stacit, a nebo 206 gti proste neco takovyho. Zkus neco vymyslet jinyho tohle je fakt hnus....
  11. Od dneska nainstalovana kamera:). Je to za zrcatkem takze mi to nijak neprekazi
  12. agresssor

    Antikovo P406 2.1 TD Break (80kw)

    2tomas: tohle neni nic extra novyho v originalu neco podopnyho ma nase 306 ka a ve sporz verzi se to dela na 106 gti
  13. agresssor

    Antikovo P406 2.1 TD Break (80kw)

    Co tam nabastlit treba filtr box z 206 ky? Ja vim ze je mensi ale treba by tam sedl lip a bylo by to lepsi nez tahle hadice. A nebo tam dat nejakej sport s tim ze k nemu tihmle zpusobem privedes chladnej vzduch
  14. Fakt se mi to auto libi jen me porad odrazuji ty motory.... Do tohodle by mel byt 2.0 hdi a ne 1.6ka... Bejt tam neco lepsiho, tak si to poridim.... Jinak paradni barva a super kola
  15. vedel bzch o podnajmu na praze 6, sidliste na dedine, 2+kk s poplatkama za 13 000 pokud to neni moc. Ten bzt je plne zarizenej.....
  16. agresssor

    Peugeot 406 2004 2.0 HDi

    Tak za 1.vymlouvat se ze nemas zadny zkusenosti s autama proto si koupil toto je hodne chaby...... Uz na prvni pohled ti muselo byt jasny ze je neco zle viz interier, chybejici blinkr, lista dveri apod. Za 2. ty si udelal chybu prijdes sem zeptas se ok, kdyz ti daj a rady a pak tevykoupou v tvem ne moc stastnem rozhodnuti koupit toto auto jsi nastvany, nevim proc byla to tva chyba. Za 3. dalo se pocitat s tim ze ti neda extra slevu natoz vratit cely auto. Za 4. Bez se hdata s pravnikama a bez do soudniho jednani ztratis penize a cas ktery bys mohl zainvestovat to druhyho auta na ND. Na fb ma nekdo na rozebrani 406 kombi po face model myslim ze bys dost veci mohl od nej vyuzit.
  17. Tak proc sem proboha pises nejaky vykriky do tmy?
    • 7
  18. http://www.sauto.cz/osobni/detail/peugeot/307/16449904?goFrom=list http://www.sauto.cz/osobni/detail/peugeot/307/16379118?goFrom=list Ale jak tak koukam na sautu toho je docela dost. Chce to objizdet a projet ty auta no
  19. No tak to teda preju hodne stesti pri hledani pro nase hledam kratkou 307 mu uz pres rok. Tady je jedno pekny sw, videl sem jeste jedno ale to uz je asi pryc http://auto.bazos.cz/inzerat/50582758/Peugeot-307-16i-16V-SW-panorama-digiklima-serviska.php
  20. Hele me se zamlouva jed v sw poslu odkaz vydrz
  21. Jediny problem je spojla a turbo teda ja to tak mel a jonal vse ok
  22. 206 a 307 je znacny rozdil minimalne v cene. Chces benzin ci diesel ?
  23. Asi sem uz starej nebo to beru jinak, ale tohle je pro me prkotina, jezdim plna prazdna a tim to pro me hasne.....
  24. Tak teda nevim ale prijde mi z v tu chvili kdyz se z nekoho stane clen vedeni hned se mu zatemni mozek a musi nas informovat o tom jakou ma spotrebu na desetiny . Uz to zacina by stejne otravny jak "shod to dolu" a nebo " je to vysoky jak koza" .
×
×
  • Vytvořit...