Tak za 1.vymlouvat se ze nemas zadny zkusenosti s autama proto si koupil toto je hodne chaby...... Uz na prvni pohled ti muselo byt jasny ze je neco zle viz interier, chybejici blinkr, lista dveri apod. Za 2. ty si udelal chybu prijdes sem zeptas se ok, kdyz ti daj a rady a pak tevykoupou v tvem ne moc stastnem rozhodnuti koupit toto auto jsi nastvany, nevim proc byla to tva chyba. Za 3. dalo se pocitat s tim ze ti neda extra slevu natoz vratit cely auto. Za 4. Bez se hdata s pravnikama a bez do soudniho jednani ztratis penize a cas ktery bys mohl zainvestovat to druhyho auta na ND.
Na fb ma nekdo na rozebrani 406 kombi po face model myslim ze bys dost veci mohl od nej vyuzit.