Přejít na obsah

pito.za

Uživatel
  • Počet příspěvků

    780
  • Registrace

Vše od uživatele pito.za

  1. A mas cidlo v zrkadle ako som pisal vyssie ak ano tak potom na dia povolit.
  2. Na jednoriadkovom ide teplota prepnes ju jedny tlacitkom na displeji asi na pravej strane.
  3. Ked neukazuje pozri ci mas cidlo v spetaku spolujazdca taky cudlik zo spodu, ak mas tak potom dia a skontrolovat ci je zapnute.
  4. Na dia to nemuselo ist preto lebo sa to povoluje priamo v displeji a ty si to tam uz mal povolene.A prerobenie na Digi urcite pojde,mozno netreba ani menit cely box len doplnit serva /neni som si isty ci je uchytenie na na nom / cidla ,vymena,ventraku plus neaka kabelaz.
  5. Mirys: nemux displej tam nedas. Razzor0 : mas nieco posahane v packe najpravdepodobnejsie poohybane tie pliesky na prepinanie ,cez dia nenakonfigurujes nic jedine mozes skontrolovat funkciu tlacita a packy
  6. pito.za

    historie podle VIN

    Vdaka
  7. Menil som jednu napravu bez ABS a ta nemala diery na snimace.
    • 10
  8. Su aj ramena bez diery na snimac.
    • 10
  9. pito.za

    historie podle VIN

    Poprosim preverit VF33H9HZC85138385. dakujem
  10. pito.za

    Bonbon by Nanjua

    Len taka otazka maju tie svetla odrazky?Ked ich ma plusko v narazniku.
    • 39
  11. Takto vypada chip immo.prehadzoval si ho zo svojho kluca?Ak nie tak ho prehod a bude to ok.
    • 39
  12. pito.za

    central a dialkove ovladanie

    Inicializovat mozes iba kluc prihlaseny k autu cize to nepojde. [upravil dne 5/6/12 19:43 od pito.za]
    • 31
  13. Ta fotka je nemux displej ty mas mux - vypada takto je tam datum ,cas ,teplota.
    • 53
  14. Pokial nemas origo radio a packu tak ti to bude ukazovat iba chybove a upozornujuce hlasky,otvorene dvere teplotu pokial mas cidlo v spolujazdcovom zrkadle datum a cas.
    • 53
  15. Podla mna pri tvojom rocniku by nemal byt problem dorobit. Daj foto detail konca packy.
    • 53
  16. Podla mna ti ten displej pojde z toho odkazu.Nemam info ze by sa na 206-ke menila zbernica po roku 2004 to sa tyka 307-my.Pokial viem na 206-ku boli len mux a nemux ,ak mate ine info tak djte neake info-foto toho CAN displeja.
    • 53
  17. Daj foto displeja, aj konektorov.
    • 53
  18. pito.za

    peogeot 206 + nejde klima

    Ak mas zaujem mozem ti na to pozriet.
    • 17
  19. pito.za

    central a dialkove ovladanie

    nie aktivovat VF primac ,ale dialkovy ovladac. tu mas postup
  20. Ak chces zastav sa u mna a pozriem na to.
  21. pito.za

    central a dialkove ovladanie

    Na dia skontrolovat ci ovladac vysiela.
  22. pito.za

    dialkove ovladanie-problem

    Ak chces mozes sa u mna zastavit a pozrel by som na to.
    • 6
  23. pito.za

    Budíky

    Km su ulozene v BSI aj v budikoch , a nizsi stav sa prepise vyssim bud v BSI alebo v budikoch.
    • 7
×
×
  • Vytvořit...