Přejít na obsah

xpetrix

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 962
  • Registrace

Vše od uživatele xpetrix

  1. xpetrix

    mapy pro rt3

    EENW su SR,CR,PL,HU a SLO. EENE(EST,Litva,Lotyssko,Ukrajina...),EESouth(CRO,Balkan).Inac vlakno o mapach je tu davno: [upravil dne 24/9/13 22:15 od xpetrix]
    • 8
  2. xpetrix

    čep ramene - jde vyměnit?

    Neviem aku znacku davali mne,ale stalo to 90€+vymena.
    • 12
  3. xpetrix

    čep ramene - jde vyměnit?

    Ak sa nemylim,tak cele rameno Aj mne menili cele rameno na pravej strane kvoli capu.
    • 12
  4. Aj pri mojich rozvodoch takmer vsetci cuvli,ked otvorili kapotu Iba jeden odvazny sa nasiel.
    • 26
  5. Mna zaujimaju Kosice,su najblizsie.Bol tam niekto?
    • 59
  6. Mna zaujimaju konkretne metody,teda skusenosti s nimi.
    • 59
  7. Ma niekto skusenosti aj s najnovsou metodou Z-Lasik?Je svinsky draha(795€/oko v akcii),ale uplne bezbolestna a po 1-2 dnoch je clovek spat v praci/zivote.Ostatne metody si vyzaduju aspon tyzden kludu.Ja sa na to chystam buduci mesiac,ale asi metodou LASEK,lebo o EPI-LASIKu som sa dozvedel dost zavazne veci,kvoli ktorym som od toho upustil a vsimol som si,ze tuto metodu vyuziva asi iba jedno laserove ocne centrum.
    • 59
  8. xpetrix

    ako ziskat mapy rt3

    Slovinsko je na CD 11,teda EE NW. [upravil dne 15/9/13 18:22 od xpetrix]
  9. xpetrix

    ako ziskat mapy rt3

    Na Central Europe Cechy nie su,Cechy su na EE NW.SZ
  10. SZ
  11. A co sa udialo,poradim?
  12. Presne toho som sa obaval a tak som radsej nespekuloval.Aky je ideal?Teda kolko Kelvinov?
  13. Tak to jo.
  14. Ked som ich menil aj ja som o tom uvazoval,no rozhodol som sa pre to,co tam bolo predtym.
  15. Ako svietia tie D1S 6000K?
  16. xpetrix

    RT3 software kde zohnat?

    • 13
  17. A to servo si skontroloval?Volant na doraz do oboch stran a pocuvat klepanie. [upravil dne 4/9/13 22:46 od xpetrix]
    • 50
  18. Mne sa po vymene remena stalo to iste.Bola povolena remenica na serve.Prisiel na to az 3.servis.Vymenila sa napinacia kladka,jej napinak-tlmic a stale kovovy klepot.Pri zapnutej klime to bolo tichsie,lebo bol remen zatazeny viac.Urob pokus ako ja.Zatacaj volantom na doraz,aby bolo servo v zabere a uvidis,ci to vtedy maximalne klepe. [upravil dne 4/9/13 20:39 od xpetrix]
    • 50
  19. xpetrix

    ako ziskat mapy rt3

    Treba byt konkretnejsi,o ktore staty je zaujem,ok?
  20. xpetrix

    RT3 software kde zohnat?

    Vsetko uz mas v SZ
    • 13
  21. Presne tak,gumy kupis,ale budu ti na dve veci,asi
    • 16
  22. Neviem,neviem,vsetky servisy,aj original Peugeot tvrdia,ze sa da menit iba cely stabilizator,pretoze ulozenia su napevno nalisovane.
    • 16
  23. Ach tie nase stabilizatory...
    • 16
×
×
  • Vytvořit...