EENW su SR,CR,PL,HU a SLO.
EENE(EST,Litva,Lotyssko,Ukrajina...),EESouth(CRO,Balkan).Inac vlakno o mapach je tu davno:
[upravil dne 24/9/13 22:15 od xpetrix]
Ma niekto skusenosti aj s najnovsou metodou Z-Lasik?Je svinsky draha(795€/oko v akcii),ale uplne bezbolestna a po 1-2 dnoch je clovek spat v praci/zivote.Ostatne metody si vyzaduju aspon tyzden kludu.Ja sa na to chystam buduci mesiac,ale asi metodou LASEK,lebo o EPI-LASIKu som sa dozvedel dost zavazne veci,kvoli ktorym som od toho upustil a vsimol som si,ze tuto metodu vyuziva asi iba jedno laserove ocne centrum.
Mne sa po vymene remena stalo to iste.Bola povolena remenica na serve.Prisiel na to az 3.servis.Vymenila sa napinacia kladka,jej napinak-tlmic a stale kovovy klepot.Pri zapnutej klime to bolo tichsie,lebo bol remen zatazeny viac.Urob pokus ako ja.Zatacaj volantom na doraz,aby bolo servo v zabere a uvidis,ci to vtedy maximalne klepe.
[upravil dne 4/9/13 20:39 od xpetrix]