Přejít na obsah

xpetrix

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 962
  • Registrace

Vše od uživatele xpetrix

  1. xpetrix

    aktualizace RT3 + mapy

    hladat,hladat,hladat... [upravil dne 2/2/14 14:30 od xpetrix]
  2. xpetrix

    Čeština do RT3

    Dodrzat postup a vsetko funguje ako ma
  3. xpetrix

    ako ziskat mapy rt3

    Balkan...
  4. xpetrix

    ako ziskat mapy rt3

    Tak uz pribudlo aj EE SOuth
  5. Ja som kapotu otvoril dlhym drevenym krajcirskym pravitkom,este ze mam manzelku krajcirku
  6. Predpoved nevysla,v noci -14°C,konecne sa oteplilo -9°C,snezilo do obeda,teraz svieti slniecko.
  7. V noci opat prituhlo -15°C+snezenie a snezi cely den.Teplota nestupla nad -13°C.Na noc hlasia -20°C.
  8. Dnes v noci pritiahlo,nejakych 14°C pod nulou.
  9. xpetrix

    pružina

    Raz sa menilo horne ulozenie+lozisko+tlmice a druhy krat ta guma,co je na pruzine a pod loziskom horneho ulozenia. [upravil dne 16/1/14 16:28 od xpetrix]
  10. Ja som sa ucil o krvi
  11. xpetrix

    pružina

    Moje pruziny sa stahovali 2x,zatial nepraskli,ale stiahnut ich nebolo jednoduche.Standardne stahovaky su kratke,bolo treba improvizovat.
  12. Aspon aj ja viem uz nieco nove:D.Bol to Mira,trocha vyssie.
  13. Takze opacne ako si tu niekomu na fore radil...Nie od rozvodov..
  14. xpetrix

    oprava ruční brzda

    Ale vsimol som si,ze viac sa mi to(dosticky na kotuc) prilepi v lete ako v zime.
  15. xpetrix

    oprava ruční brzda

    Mne funguje stale a nic som s nou este za tie roky nerobil a pouzivam ju pri kazdom parkovani.
  16. xpetrix

    ako ziskat mapy rt3

    Mne mapy funguju
  17. xpetrix

    ako ziskat mapy rt3

    Ale tie PL stanice by TMC vysielat mali,ci?
  18. xpetrix

    ako ziskat mapy rt3

    Ked si dam v rt3 vyhladat TMC stanicu,tak najde mi iba PL stanice.
  19. xpetrix

    ako ziskat mapy rt3

    Kedy konecne bude fungovat TMC aj na Slovensku
  20. Mojej som zaplatil autoskolu,no nic to nebolo platne.Lepsie slape na pedal pri sijacom stroji ako v aute.Nema k tomu vztah.Zislo by sa jej auto z Knight Ridera,lebo hovori co ma spravit,ale nespravi to(myslim za volantom). [upravil dne 9/1/14 22:18 od xpetrix]
  21. Jeho krajsia polovicka na nom jazdi,vsak?
  22. Ja musim konstatovat,ze servis a diely su drahsie ako spotrebovany benzin.
  23. Ja si nejak prestavam byt isty kolko vydrzi nas autobus.Stale sa nieco nove objavi.
  24. Ja som prestal asi pred rokom registrovat a ratat servis,diely...Mam obavy to zratat.
  25. U mna je to uzavrety valec.
×
×
  • Vytvořit...