Přejít na obsah

xpetrix

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 962
  • Registrace

Vše od uživatele xpetrix

  1. xpetrix

    Přední brzdový desky

    Mne nepiskali stare a ani nove nepiskaju
    • 26
  2. xpetrix

    Přední brzdový desky

    Pre mna: http://www.ecat.elit.sk/product/Brzdov%C3%A9+desti%C4%8Dky/JlJFRlBBR0U9QXJ0aWNsZUJyb3dzZXImVE5WPTMyfC0zMjcwOXwtMzI3MDh8MTImVFQ9Y2FyJlZlaGljbGVJRD0xNjgwNSZWZWhpY2xlVHlwZUlEPTEmUGFydERldGFpbElEPUJSRSBQMjMgMDgy Pre teba: http://www.ecat.elit.sk/product/Brzdov%C3%A9+desti%C4%8Dky/JlJFRlBBR0U9QXJ0aWNsZUJyb3dzZXImVE5WPTMyfC0zMjcwOXwtMzI3MDh8MTImVFQ9Y2FyJlZlaGljbGVJRD0xNjczMCZWZWhpY2xlVHlwZUlEPTEmVFRhYj1GYWxzZSZQYXJ0RGV0YWlsSUQ9QlJFIFAyMyAwOTA= Ale zadok mame rovnaky: http://www.ecat.elit.sk/product/Brzdov%C3%A9+desti%C4%8Dky/JlJFRlBBR0U9QXJ0aWNsZUJyb3dzZXImVE5WPTMyfC0zMjcwOXwtMzI3MDh8MTImVFQ9Y2FyJlZlaGljbGVJRD0xNjgwNSZWZWhpY2xlVHlwZUlEPTEmVFRhYj1GYWxzZSZQYXJ0RGV0YWlsSUQ9QlJFIFA2MSAwODg= [upravil dne 28/3/13 17:51 od xpetrix]
    • 26
  3. xpetrix

    Přední brzdový desky

    Ja som dal teraz pred STK vymenit.Kupil som Brembo,ale ja mam ine brzdy ako vy
    • 26
  4. -7°C a biele hovna...
  5. :potlesk
  6. Dnes rano -12°C,vynimocne nesnezi.
  7. Mne uz niekto 2x nabral predok na parkovisku.Aj klubovu podlozku pod ECV mi znicil.Nikdy som nikde nebuchol,no predne ECV je uz poriadne krive. A o tom,ze musim pravidelne s liehom a handrickou davat dole farbu inych aut z mojich dveri ani nepisem.
    • 7
  8. Sme dvaja
  9. Benq alebo Beng?:P
  10. Tak ta rura odpadla ako prva hned pri demontazi mojho vyfuku.A ten ventil ma aku funkciu?
  11. Rano -18°C.
  12. Myslis cely alebo iba ten posledny tlmic?
  13. Snezenie konecne ustalo,ale teplomer ukazuje -12°C.
  14. ...stale snezi...
  15. Cely vecer intenzivne snezenie.
  16. xpetrix

    Anomálie 807 a spol.

    Ale negativna...
  17. xpetrix

    stírací lišty....807(C8)

    Ja som gumicky menil raz a nemal som uz na to nervy.Tak som kupil cele ramienka a hotovo.
  18. xpetrix

    Anomálie 807 a spol.

    Presne tak,na to som uplne zabudol.Hlavne dvere spolujazdca.
  19. xpetrix

    stírací lišty....807(C8)

    Tak,tak Marko,cena sa pohybuje na SK od 40€ hore a moje SWF stali cca 25€ aj s dopravou.Problem s nimi nemam a na dalsiu zimu urcite budem menit vsetky 3.Zadny mam Valeo Silencio VM27.Mozno dam vsetky 3 Valeo Silencio(VM214+VM27).
  20. xpetrix

    Anomálie 807 a spol.

    Tak to na foto je asi choroba vsetkych nasich autobusov.Potvrdzujem aj ja tento stav.
  21. xpetrix

    stírací lišty....807(C8)

    Pozor Valeo je Valeo a SWF je SWF.Nie je to Valeo SWF,ale Valeo alebo SWF.Ja mam SWF.Je to lacnejsia verzia Valeo.Valeo stoja cca 2x tolko,co SWF. [upravil dne 18/3/13 17:30 od xpetrix]
  22. xpetrix

    stírací lišty....807(C8)

    Ako som spominal,ja som vymenil stierace a zlepsenie ziadne.Takze moze mat taky isty problem ako ja.Trysky mozu byt OK.Staci urobit maly test,ze das dole stierac a cez hadicku tam striekackou natlacis vodu a uvidis,ci su trysky ciste.
  23. xpetrix

    mate prezuto?

    Potvrdzujem aj ja,dnes rano -17°C a kopa snehu od piatkovej vichrice.Casu dost na prezuvanie.
    • 43
  24. xpetrix

    stírací lišty....807(C8)

    Mne zase slabo striekal ostrekovac na vodicovej strane,ale zase hore.Vymenil som komplet stierace,no ziadne zlepsenie.Pravdepodobne slaby tlak z nadrzky.Na \"spolujazdca\" mi strieka dobre. [upravil dne 16/3/13 14:47 od xpetrix]
  25. xpetrix

    stírací lišty....807(C8)

    Ostrikovace samostatne nezozenies,aspon si myslim.A ta cena je dost prehana.U nas na SK Valeo VM214 Silencio par do 40€. Napr.: http://www.aci.cz/va-vm214-sterace-valeo-silencio-vm214-sada-2ks-s-integrovanou-tryskou-ostrikovace-650-650mm-_d33863.html Ale ujo gugl ti pomoze.
×
×
  • Vytvořit...