to koblih69: mas pravdu, prispevkov je tu vela, ale ziaden neviedol k rieseniu. Tak isto ako je velke mnozstvo ludi, co ma prave tento problem. Mne je najma divne, ze senzor vyhadzuje chybu prisposobenia, ale nikde v PP2000 neni moznost ho prisposobit. Zeby sa \"chytil\" sam, ked tam bude gel? Neviem, vyskusam, dam vediet.
to MJSytic: vyskusam kupit ten gel co pises, neni co stratit okrem cca 20Eur Mas s nim uz konkretne skusenosti? Rozbehol sa Ti po jeho aplikacii nejaky dazdak, co predtym nesiel?