Přejít na obsah

harvi_tn

Uživatel
  • Počet příspěvků

    283
  • Registrace

Vše od uživatele harvi_tn

  1. ahojte, da sa este prihlasit? siel by som ja, dieta a este jeden doprovod, takze 2 dosp + 1 dieta
  2. Takze poznatok z dneska, pripojil som moje auto na auto s fungujucim snimacom a moje stierace zacali spravne reagovat na vodu na skle druheho auta. Takze tento snimac je autonomny, netreba nic konfigurovat. Moze byt problem v nespravnom type mojho celneho skla?
    • 42
  3. este ma napadol jeden pokus: ak by sa nasiel niekto, kto by bol ochotny \'pozicat svoj senzor na skle\' na pripojenie k mojmu autu, dalo by sa aspon zistit, ci je to chyba senzor-sklo alebo niekde inde (v konfiguracii) predpokladam skor, ze by to mohlo zacat fungovat samo, ak by sa k autu pripojil fungujuci snimac. Nasiel by sa dobrovolnik? 307 po FL, s hranatym senzorom
    • 42
  4. harvi_tn

    Palivový filtr

    zavisi od typu motora.. niekde plastova krabicka (napr. 1.6hdi), inde iba vlozka
    • 48
  5. preco nesuvisia, ked je to v ramci jednoho senzoru a k obom je treba kontakt so sklom?
  6. na mojom gel momentalne nebude... zaujimave je, ze svetelna cast tohoto senzora funguje bez problemov
  7. to koblih69: mas pravdu, prispevkov je tu vela, ale ziaden neviedol k rieseniu. Tak isto ako je velke mnozstvo ludi, co ma prave tento problem. Mne je najma divne, ze senzor vyhadzuje chybu prisposobenia, ale nikde v PP2000 neni moznost ho prisposobit. Zeby sa \"chytil\" sam, ked tam bude gel? Neviem, vyskusam, dam vediet. to MJSytic: vyskusam kupit ten gel co pises, neni co stratit okrem cca 20Eur Mas s nim uz konkretne skusenosti? Rozbehol sa Ti po jeho aplikacii nejaky dazdak, co predtym nesiel?
  8. ano, sklo bolo davane niekedy davno nove, ja som to s tymto stavom uz kupil. Nikto mi s tym ale zatial nedokazal pomoct. Kde by sa malo dat nieco merat? Zatial sme nikde v PP2000 nenasli menu, kde by sa to dalo konfigurovat. Iba vypis o chybe a nejake ID cisla toho snimaca. Zly uplne nebude, to by nesla ani ta cast so svetelnostou, mozno by mu stacilo niekde nakonfigurovat, ale kde je zatial zahadou.... Pozerali sme aj v menu \"Nahradne diely\" ale tam je v BSI iba tusim korektor svetiel, samotna polozka dazdovy senzor nikde nebola
  9. nereaguje na dazd,tj. po zapnuti automatickeho rezimu to bezi ako cyklovac kazde 4s, chyba, ktoru hlasi \"nemozno prisposobit celnemu sklu, neni charakterizovany\" je to na tom prvom obrazku.
  10. a este toto
  11. ahojte, vie niekto nakonfigurovat dazdovy senzor, vid obr? Auto je CAN, po fl, niekedy v minulosti bola vymena predneho okna. Senzor \'hranaty\', funguje aj ako snimac osvetlenia (toto funguje bez problemov) [Edited on 29/8/13 22:09 by harvi_tn]
  12. som zvedavy ako dopadnes, o tejto hlaske viem na dvoch 307ckach, bohuzial zatial ziadne riesenie. Na diagnostike sa to neda nejako nakonfigurovat?
  13. harvi_tn

    EGR a Dia

    no ved on by rad a asi ma aj pp2000 v k dispozicii. pyta sa na postup ako sa to kalibruje
  14. harvi_tn

    EGR a Dia

    nikto nevie? viacerym by sa takyto navod hodil
  15. hladam skor nejaku hmotu, co by dokazala drzat okamzite po prilozeni tej \"folie\" k plechu dveri. nieco, cim nahradit povodnu bielu \"zuvackovu husenicu\". silikon sa mi tiez nezda ako najlepsie riesenie, zasycha az dlho po zlozeni celych dveri.
  16. ahojte, cim lepite vnutorne penove vyplne dveri, ked sa neda povodne lepidlo uz pouzit?
  17. ahojte, docital som sa, ze existuje novsia verzia upevnovacich skrutiek spodnych plastovych krytov motora (vid. obr povodna a novsia) neviete niekto obj. c pripadne cenu tejto sady? mam na aute este tie povodne skrutky o stvrtotacku, ale nic moc to nedrzi
    • 24
  18. harvi_tn

    male tesnenie dveri

    diky, ak sa mi to nepodari zohnat z nejakeho vraku budem musiet objednat.
  19. ahojte, viete niekto objednavacie cislo resp. cenu tesnenia lavych zadnych dveri na 307sw co je na obrazku? najlepsie aj s tymi upevnovacimi klipmi. podarilo sa mi ho \'stratit\' pripadne ak by mal niekto jedno naviac... diky..
  20. harvi_tn

    307 16HDI 80KW

    bola verzia s aj bez fap, 9hy bez, 9hz s filtrom
  21. to znie rozumne, skoda, ze na to niesu schemy (to by som asi vazne moc chcel) este som sa do tej upravy nepustil, zatial mam nainstalovanu iba kameru v aute a pripravene jej spinanie na spiatocku s casovym predlzenim
  22. ahojte, skusali ste niekto spinat tie 2 kabliky z RT3 tranzistorom, resp. optoclenom..? Aka je tam polarita, resp. aky typ polovodica je treba pouzit? Navod v prvom prispevku vyzera v pohode, len by som rad miesto rele pouzil nieco bezkontakne. Mate s tym niekto skusenosti?
  23. harvi_tn

    napln do klimaticacie

    ja mam mat tiez podla niektorych udajov o plneni iba 450g, ale dali mi tam 600g a ide to tak ako ma. nehuci, chladi :-D a odkedy som to dal plnit u nas este ani slnko poriadne nevyslo
    • 22
  24. ahojte, bol som plnit klimu, zacala trochu hucat a slabo chladila. Co si myslite o hodnotach vakuovania, su OK alebo malo. Prikladam vysledny protokol. [Edited on 29/5/13 20:30 by harvi_tn]
  25. harvi_tn

    parkovaci kamera 307 sw

    ahojte, pridavam zaber \"po tme\" svieti iba ta led co je osvetlenie spz
×
×
  • Vytvořit...