Přejít na obsah

SV 24

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 992
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    6

Vše od uživatele SV 24

  1. SV 24

    rozvody V6

    Hledám někoho šikovného z Prahy kdo by mi za úplatek pomohl nastavit rozvody na 605 V6 123kw ZPJ
  2. SV 24

    Peugeot 207 turbo - tom406

    moc pěkná 207 Tome!
  3. SV 24

    us poziční světla

    už je mám a policie se nevzrušuje
  4. SV 24

    Citroen ZX

    děkuji
  5. SV 24

    Citroen ZX

  6. SV 24

    Citroen ZX

    US pozičky
  7. SV 24

    us poziční světla

    a blinkry zanecham. Jen v narazniku by mi spolu s parkovackama svitili ty oranž. pozičky.Jen přemýšlím co na to bude řikat policie
  8. SV 24

    us poziční světla

    na ty z Volva jsem koukal a jsou moc velike a kulate. Chci hranate. A zapustil bych je do narazniku. Nejlvic se priklanim k tem z Golfa MK1
  9. SV 24

    us poziční světla

    děkuji za info.Jen teď řeším, že mi psal kamarád i Pe.tr, že policajti to neradi vidí... tak nevim, zda nenaimplantovat pouze odrazky nebo nic...
  10. kluci potřeboval bych radu. Chtěl bych udělat na ZX US poziční světla do nárazníku. Nevím zda použít z VW Golf 1 nebo Golf 2 ( http://aci.cz/5810913-pr-blikac-oranzovy-komplet-golf-jetta-7-89-l-p_d858.html) blinkry nebo diodový světla co používají na návěsech (např. http://aci.cz/9907050-bocni-pozicni-svetlo-oranzove-24v-4-led-diody-truck-l-p_d81112.html )
  11. SV 24

    Peugeot 605 Gutmann Royal look

    Petrikj: škoda, že je tak daleko peugeot 605 2,5td: mám kůži docela pěknou děkuji
  12. SV 24

    Citroen ZX

    jasný.Až budu mít víc peněz tak jdu do Muguiars autokosmetiky Ale zatim se Sonaxem celkem spokojenost
  13. Sagic : ty jsi ta chytrák viď. Já nic takovýho vůbec netvrdím!!!
  14. nevšiml jsem si.Moc se omlouvám!!!
    • 19
  15. jeho chyba je v tom, že se nechal předběhnout dvěma zákazníkama
    • 42
  16. zdravim kluci. Platba je před týdnem odeslána.Nevíte kdy cca dorazí nová karta? Nespěchám na ni, jen pro info! Děkuju
    • 19
  17. přesně Péťo!
    • 42
  18. šlo hlavně o to, že pán co čekal 3/4 hodiny si za to může sám! Nikdo u nás takhle dlouho nečeká a nečekal! Max. 10min , když se něco dohledává!
    • 42
  19. PítrR: a kdyby ses nenechal předběhnout lidma, tak jsi byl dřív odbaven
    • 42
  20. čarokněžník : nezlob se na mě, ale ty budeš asi taky arogatní hov*** a veřte že občas se stane, že je tu člověk na skladě sám, má obsloužit zákazníky, do toho chtěl technici nutně objednat nebo najít díly a mechanici otravují... Pak se paní pokladní odebere do banky a mi v kase nemáme tolik peněz na vrácení! Zkuste si to někdy a pak se můžeme o tom bavit!
    • 42
  21. SV 24

    Citroen ZX

    John: mám Sonax s carnaubským voskem radim.1008: GTi16 čeká na nové vodítka ventilů a pak skládačka motoru zpět (chtělo by go motoru, ale na ten teď nemám). A 605 čeká jen na to, až si na mě kámoš udělá čas a vrhneme se na nastavení rozvodů a pak jen doskládat a udělat stk a em
  22. SV 24

    Citroen ZX

    po zásahu carnaubským voskem [upravil dne 30/3/14 20:38 od SV 24]
  23. SV 24

    Citroen ZX

    děkuji za pochvali! jinak v nové práci zatim dobré
×
×
  • Vytvořit...