čarokněžník : nezlob se na mě, ale ty budeš asi taky arogatní hov***
a veřte že občas se stane, že je tu člověk na skladě sám, má obsloužit zákazníky, do toho chtěl technici nutně objednat nebo najít díly a mechanici otravují... Pak se paní pokladní odebere do banky a mi v kase nemáme tolik peněz na vrácení! Zkuste si to někdy a pak se můžeme o tom bavit!