Přejít na obsah

Pekos Pavelka

Uživatel
  • Počet příspěvků

    263
  • Registrace

Vše od uživatele Pekos Pavelka

  1. Pekos Pavelka

    Spojler 3-5 dveri

    Ano dohodim foto:) KingSpade: co tym myslis?
    • 26
  2. Pekos Pavelka

    klepot ( ako ventily ).

    tak ja sa s tym radsej poponahlam.
    • 19
  3. Za naklad:)
  4. Pekos Pavelka

    Ako natocit tachometer?

    no ja som lama dobre skusim to:D:D:D ..este som myslel ze to pojde jednoduchsie.. [upravil dne 21/10/12 21:00 od Pekos Pavelka] [upravil dne 21/10/12 21:01 od Pekos Pavelka]
    • 14
  5. Pekos Pavelka

    Spojler 3-5 dveri

    vsak jasne rozumiem. ja mam rad tunning ale len s lahkej urovne. a samozrejme aj prisposobeny mojim financnym moznostiam. a tak myslim ze nejaky spojler, by som si mal dopriat a skusit to po prvy krat v zivote [upravil dne 21/10/12 20:57 od Pekos Pavelka]
    • 26
  6. Pekos Pavelka

    Ako natocit tachometer?

    Zdravim Ta kamarat, ja viem trosku humoru treba aj podpichnut, ale fak mi to tam fest vadi a chcem vediet ci je to vlastne mozne natocit alebo nie.
    • 14
  7. Pekos Pavelka

    Spojler 3-5 dveri

    ..a aky spojler by si mi doporucil ?
    • 26
  8. Prosim Vas, ja mam stoceny tachomneter o 100000km a rad by som si to supol naspet, pokial je to mozne. Bol by som velmi rad ak by sa to dalo urobit, som ochotny samozrejme aj zaplatit. Vopred Vam dakujem
    • 14
  9. Pekos Pavelka

    klepot ( ako ventily ).

    hydreaulicke zdvihatka ventilů to znie zlozito, je normalne ze sa menia hydrostely? lebo ja pocujem take jemne klepanie ale mam vadne dva vstrekovace tak to je to, ale mam strach aj o tie hydrostely.
    • 19
  10. Pekos Pavelka

    Rozvody . pls

    Je tu toho dost a tak mozte nekto doporucit taku kvalitnejsiu sadu? A od vymeny je kedy najblizsie a nejlepsie zase vymenit rozvody? [upravil dne 21/10/12 21:23 od Pekos Pavelka]
    • 78
  11. Pekos Pavelka

    klepot ( ako ventily ).

    Co su to hydrostely?
    • 19
  12. Pekos Pavelka

    Spojler 3-5 dveri

    Uz je neskoro, jasne som sa tu pytal na nazory a rady, nikto mi nic neporadil. Preco je to hruza podla teba? Tak mi jasne porad ktory spojler?
    • 26
  13. Pekos Pavelka

    Spojler 3-5 dveri

    No ja predpokladam ze mi lepidlo zaslu spolocne s tovarom, nakolko uvadzaju dvojake mozne uchytenie: lepidlo alebo PUR skrutky.
    • 26
  14. Pekos Pavelka

    ladena koncovka na diesel

    Mozte niekto doporucit konkretny sportovy vyfuk na hdi?? Bol som v Cobra Tunning a tam mi povedali ze na dieselove motory je zbytocne davat sportovy vyfuk, vyslovene ze je to zla investicia. [upravil dne 19/10/12 16:04 od Pekos Pavelka]
    • 23
  15. Pekos Pavelka

    Spojler 3-5 dveri

    http://plasttuningshop.eu/index.php?main_page=popup_image&pID=1562 ..tento som si objednal, myslite ze je to lepsie nalepit alebo priskrutkovat?
    • 26
  16. Zdravim vas, aku mate s tym skusenost? Aky spojler by ste doporucili? A ako je to s instalaciou, zvladne to aj amater?
    • 26
  17. Pekos Pavelka

    ťaha doprava

    Tento problem som mal ked som vymenil tlmice za sportove s tvrdym nastavenim. Je pravda ze moje auto uz bolo burane ale neviem s ktorej strany. Tlmice som dal vybrat a vymenit za stare a potom som siel s tlmicami k vyrobcovi aby ich otestoval, na nich nieje ziaden problem. Chystam sa to nanovo nahodit lebo uz mam aj originalne dorazy od vyrobcu tlmicov. Dam vam vediet co to robi, inak je aj nejake riesenie ked je auto po buracke ze sa to tahanie do strany nejako vyriesi?
    • 28
  18. Pekos Pavelka

    gumicky na stierace

    mne povedali v servise ze sa na 307 nemenia gumicky ale komplet stierky. gumicku menim iba na zadnom. pozor v zime staci raz prejst po zamrznutom okne a je po gumicke
    • 37
  19. Pekos Pavelka

    Zatmavenie skiel elektronicky.

    Tak to je nieco uzasne a este uzasnejsia je cena :DD
    • 9
  20. Nemas vyteceny tlmic? lebo ja mam a mne to bucha ked prejdem po nerovnostiach.
  21. Mne to ale nepiska, ale vydava to elektronicky mrauciaci zvuk a u teba to bude ten remen.
    • 43
  22. tiez to chcem riesit takymto sposobom, ze lacno a dostupne..myslim ze taketo suciastky je lepsie vymenit ako ich opravovat. som trosku pedantny ale asi to urcite vymenim, pokial mi potvrdia v servise ze je to alternator.
    • 43
  23. to myslis loziska alternatoru? nieje lepsie vymenit alternator, ked uz mam tolko najazdene?
    • 43
  24. Toto som potreboval vediet pani, velmi pekne vam dakujem. Je to presne tak ako pisete, staci pridat plyn a knourani je pocut. mam najazdene 174000cca + pretoceny tachometer, takze alternator mozem kludne vymenit? hrozia mi nejake skody ak sa nepoponahlam?? vopred vam dakujem za rady.
    • 43
  25. Ja by som mal o to tiez zaujem, myslite ze to dokazem nahodit aj sam? Mam zaujem o taky lahsi typ aby bolo vidno zadne tretie brzdove svetlo.
×
×
  • Vytvořit...