Jump to content

mildo

Uživatel
 • Content Count

  95
 • Joined

 • Last visited

About mildo

 • ID člena
  10208
 • Rank
  Mám víc než 10 odpovědí :-)

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 5008

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Bratislava
 • Stát
  Slovenská republika

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dobrý večer, potrebujem poradiť - mám toto auto od novoty 14.4.2016 (2,2 Hdi 110Kw/150 k) má najazdených cca 12 000 km a v poslednej dobe evidujem zvýšený hluk od motora. pri rannom štarte hlavne pri 2 kvalte je od motora hluk (klepot ako sviňa ) ako od zle nastavených ventilov. Pri zohriatí sa to zlepší ale nie je to dobré. Na problém ma upozornil vodič ktorý s tým autom bol v CZ keď bolo nové a bol teraz v 01/2018. samozrejme bol som v servise tento problém riešiť a zároveň som dal urobiť kontrolu po 2 rokoch. Technik mi vysvetloval že zvuk ide z dákej vysokotlakej rampy - peugeot o ňom vie a že s narastajúcim počtom kilometrov bude miznúť. Má s tým dakto skúsenosti - prípadne niekto vie o čom hovorí Peugeot. ? Za odpoveď ďakujem Milan
 2. Ospravedlňujem sa, bolo to pre superjoe 19.
 3. Zdravím, ako ste vyriešili ten problém popisovaný na začiatku ? Bol som na dovolenke , ráno -13 a presne to isté . auto : outlander 2,2 PSI. Za dpoveď ďakujem.
 4. Ahojte , našiel som svoju starú tému, celkom to poteší jáj kde je rok 2008.:D:D V skutočnosti nepomohlo ani vymeniť olej ani kompletný repas vstrekov a tak som ho predal . A mám strašne silný pocit že to boli hydroštely a tam pomôže len výmena.
 5. Odpoveď si dám sám spodný sedák 110 € s DPH, už je to aj prehodené cca 1 hodinka práce
 6. Zdravím za koľko sa dá kúpiť v Pežote ten spodný molitan či čo to je na spolujazdcovú sedačku??
 7. Zdravím, prosím o pomoc pri zháňaní tohto držiaka zo zadnej roletky. Je to z Nissanu Qasqai ale skoro také isté mám na 5008. bohužial sa to samotné nedá kúpiť ani v Nissane ani v Peugeote - len celé aj s platom a to nepotrebujem. Neviete či to náhodou nepasuje aj s iných áut?
 8. Nazdar, Primorsko hotel Shurelovi - bol som tam a odporučam a zlaté piesky hotel Exotika, idem prvý krát bol som tam akurát v akvaparku a bolo tam famozne. PS: Nie zlaté piesky v Bratislave šak prší
 9. Ahojte, ja zajtra smer Primorsko a potom Zlaté piesky. takže hurá Bulharsko. PS: už po 7 krát.
 10. P307 : Ahoj, kde konkrétne si?
 11. Ahojte, nie je niekto v BG alebo sa práve vrátil, zaujíma ma výmenný kurz . Mám meniť v Bratislave 1€ = 1,906 Le alebo je lepší kurz v BG?
 12. Nazdar, ten zázrak čo bude v \" MAKRU \" mám a kúpil som ho za 128 €. Mám ho na chate, som spokojný, dokúpil som ešte 3 PIR čidlá a celá chata je pod kontrolou. Bonus je že pri výpadku el. príde SMS, alarm je však napájaný z zdroja takže fachčí. Dá sa ovládať tým ďiaľkovým alebo SMS -kou. Za tie prachy by som ho bral hneď do garáže mám tam 2 autá a dve motorky.
 13. Ale máš Peugeota a to sa počíta. Na sakra má C5 ? :o:o [upravil dne 20.3.2011 17:51 mildo]
×
×
 • Create New...