Zdravim vasm prosim vas mozte popisat ten zvuk co vydava ta kladka? ja mam problem ze neviem identifikovat co ten zvuk vydava:( asi je to nejaka suciastka na remeni. a co pohana posilovac riadenia? tiez ide pohon od remena?
Zdravim vas, po vymene alternatora zvuk stale pretrvava, uz fakt neviem co to moze sposobovat:bojim Nemohlo by to byt predsa len to turbo? ale ja mam turbo od vyroby, integrovane.
[upravil dne 4/3/13 18:43 od Pekos Pavelka]
Zdravim vas, prosim vas mam ponuku na kupu prednych peknych cistych svetiel ale nemaju asi motorcek a hmlovky su zaplombovane. Je mozne naistalovat chybajuci motorcek ovladania sklonu svetiel? A tie zaplombovane hmlovky, da sa to nejako riesit?
[upravil dne 8/2/13 19:51 od Pekos Pavelka]
Caute, sorry ze som sa skor neozval ale nemal som vobec cas a momentalne mam auto v sevise, nakolko mi skocil remen.
Tu je, spojler stal 50 eur, lak 50 eur, montaz 50 eur.
prosim vas co by som mohol este vymenit k dobrejsiemu stavu auta, ked budem davat vymienat rozvody a alternator? aby to slo jednou cestou, o to mi ide.
Ahoj straki, na mojom by to nieco pomohlo keby sa odpojilo EGR? nebude to viac dymit? nebude lepsie najprv dat opravit tie moje vstrekovace a potom odpojit EGR? a ked dokupim po case turbo bude to mat na to nejaky vplyv?
no tak to bude ten stylling, ale berem to len ako test nech sa mi to z hlavy vymaze samo, ked to nebude pekne.
[upravil dne 23/10/12 17:00 od Pekos Pavelka]