Hk od OV - Trebechovic vetsinou stojim na prvnich semaforech - dale je navest kolik mame jet a pokud dodrzim u byvaleho Sparu projedu na zelenou
a dale do prava na JC pokud dodrzim vetsinou 40 tak dale pak jedu na zelenou az k AAA tam se nekdy stoji ale jinak Ok
Ale uznavam jde o okruh ....,nic mene dlouhe ulice jak jsem psal by na zelenou jit mohli obzvlast pokud neni provoz ani MHD tak chodci ... Prikladne ta Europska ....