Přejít na obsah

Lihous

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    3 870
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dnů

    1

Vše od uživatele Lihous

  1. Lihous

    klima

    JJ tady to zacina rele ale dnes uz jsou i specilani zarovicky do smerovek mlhovek ...... A prd platne ze bezna zarovka stoji 20 kdyz special je za 200 ..... Pekna pitva jednotek a rele
  2. Pokud si vzpominam tak jsem stare manualni polozil sklem dolu na koberec pak na nej "s citem" slap tak abych byl co nejbliz k "nozicce" a tahem ji vytahl kolmo. Asi se nic nezkazi kdyz se rozume nahreje treba fenem ..... A zpatky to bylo podobne opet na rovne plose "rozumnou" silou se nacvaklo kolmo k podlozce.
  3. Lihous

    Co jste dnes udelali...

    Nu ja byl v patek a nsel jsem asi tak jednu padesatinu tak ze muzu s klidem rici a napsat ze jsem houby nasel.
  4. Lihous

    klima

    Jarokare : rad bych tomu veril ale toto je rok 2001 / 2 a to bylo v plenkach jo dnesni produkce je schopna klidne odpojit i altik v zajmu max vykonu pri proslapnuti plynu na podlahu / spinac a nebo u poslednich modelu i rychlost seslapnuti plynu ale u naseho .... V kazdem pripade "kez by to byla pravda"
  5. Lihous

    klima

    Bylo ale myslim si ze rele uz menit nebude a ono tam moc mista kolem neni.
  6. Lihous

    klima

    Presne tak rele jako takove neni potreba hledat "stejne zastavbou" ale stejne tech.daty ostatni se da upravit. Pekna prace ..... Nas to asi ceka co nevidet pri studenem motoru a pridani plynu se spojka zozpojuje a nasledne kdy motor prejde na volnobeh nebo se "ustali" otacky zase sepne ..... Neverim ze je tak chytra jednotka
  7. Lihous

    Co jste dnes udelali...

    "Jen tak" jsem zase jezdil dopoledne abych nakonec nic nezaridil ale postestilo se me "opet" dojet zajimave dilko
  8. Lihous

    podekovani za Fap a chip

    Nikoliv cetl ale rovnou prispevek daval osobne. U naseho FAPu mae udelanou "jen" pruchozi diru o poznani vetsi nez vystup a fungujeme nic se neborti nedroli - jak me bylo prognozovano. Na poklep je "plnej" na ohrati se bude chovat vice mene taky jako "pravej" a ze je cerna koncovka vyfuku ....? Je no ....
  9. Lihous

    podekovani za Fap a chip

    Ano ano FAP ON to bude bomba.
  10. Lihous

    podekovani za Fap a chip

    Zjistit jak to maji - staci orientacne termokamera - treba ale je rozumnejsi "tam" neprovokovat a jezdit tak abych zapadl do sede "masy" Pripadny recept -- nejezdit tam. No a pokud to "cmoudi" i pri bezne jizde je asi nekajeho problemu = zkusit ho resit.
  11. Lihous

    Co jste dnes udelali...

    Dnes jsem se "koonecne dokopal" a vymenil svod od anteny - samotnou antenu jsem upravil "jako pasivni" no zitra snad trosku dodelame kabliky a pridame zesilovac s DSP procesorem pod sedacku ridice - problem uz ted vidim kudy natahnout + kablik K samotne antene pokud je na primo propojeny prut s koax. jde zmerit a az na po treti se povdlo sesadit antenu tak aby ten sted.na krytu prevadel dal do plosneho spoje - mozna odpoved proc se tyto anteny chovaji jako bez prutu .....?? Samotny prijem je mozna lepsi - mame u radia "dvojty" zesilovac / na dve anteny ..... v case dame prut dopredu klasika cca 80cm to by mohlo pomoci nez 40cm proutek v zadu ...
  12. Lihous

    Co jste dnes udelali...

    Nase "plantaz" utrpela ne zrovna malou ujmu najezdem "skodne"
  13. Vcera cesta s chvilkou casu do K.Varu od prahy par km a opet klasika klid a ticho V KV a kolem prijem pomerne dobre nemecky mux - prime srovnani zvuku cz vs. D je pro D prijemnejsi "barevnejsi" zvuk. Na benzince v obci Bochov vzniklo toto video v samotnych Varech bezel i nas mux tady uz nikoliv. Prijimaci sestava klasika - pasivni magnetka na strese zesilovac adapter DAB+ prez line vystup do radia DAB KV.avi
  14. V tom pripade jsem rad ze jsem u te nahody byl a mohl si ji zkusit ..... Nic mene dopravu v praze ma na starosti mimojine p.Dolinek ..... A jak uz zaznelo treba Evropska by mela byt "podminkou" te se vyhnout od Dejvic moc nejde.
    • 43
  15. Tak dnes v patek jsem zkusil jet "opet" centrem prez Prahu viz popis v prvnim prispevku cca kolem 10 - 11 prujezd az na Rohanske nabrezi a jedny svetla Milady Horakove a Evropske vse na zelenou v klidu v pohode. Jel jsem za nejakou "danskou" osadkou a ty cervene byly spis jejich zasluhou tak ze cisty cas od sjezdu na C.Most po vyjezd k letisti cca 41min Cesta zpatky kolem 15hod najezd na Evropskou opet centrem po vyjezd na C.Moste na dalnici peknych 33min a krom cervene v za Letenskym tunelem a Ceskomoravska a pak Podebradska Prumyslova bylo opet vse na zelenou - mozna je nasnade otazka proc ? Je to tim ze jsou dovolene .... , prazdniny ...... , ?? A nebo jen proto ze to proste jde ....
    • 43
  16. Lihous

    Navigace Garmin signal TMC

    Po dlouhe dobe pridam postreh. Myslel jsem si ze uz TMC signal nefunguje a hle vcera odpoledne na dilne se prihlasil sice ne uz na Garminu ale na vetsim MIu ale sel .... chvilku pak uz zase jen tak ze se prihlasil a s vecerem ee uz zase nic. Vim ze je to proti proudu ale klasicka navigace pritahuje mene nez "chytrej MT"
    • 16
  17. Lihous

    Co jste dnes udelali...

    No koukam ze mame taky prahu v planu a tesim se uz ted ..... Jinak dnes jsem frcel na Upici ohledne oken a dal na Trutnov s nez.topenim a cestou do Upice potkavam / dojel jsem toto .....
  18. Lihous

    Antikovo P406 2.1 TD Break (80kw)

    Je to blbost i neni - problem je a to je pravda ze ND dnesni doby jsou na vydrz katastrofalni. Ale obracene pokud chci auto provozovat tak opravujeme komplet - tedy vse pokud mozno najednou. (u nas na nasem ) Ono se vymeni jedna cast a hned navaze druha ktera odepise tu novou .... vymenenou A pak to zacne delat kolecko ktere pamatujeme u Xm-ka tam se na konci 5-6dnu lezelo pod autem aby se v so ne mohlo vyjet ( Ne nebylo to az tak silene ale tyden co tyden se neco muselo podelat ) tak slo do sveta ikdyz na nej stale vzpominame a dle me bylo nej prostorem tichem pohodou na palube .....
  19. Lihous

    Co jste dnes udelali...

    Noo plocha to je pomerne velka kolem 900m ale na tahani kabelu to jde neni to v jednom celku tak ze Ok. Ja na elektriku nedam dopustit = prakticky bez udrzbove.
  20. Lihous

    Co jste dnes udelali...

    Dnes klasika poseceni zeleneho bordelu Priprava anteny pro FM+DAB+ bohuzel jsem s prekvapenim zjistil ze koaxial z Baumaxu nejak nejde pajet ....?? Tak ze zitra znova a lepe ..... Vymena zadni "gumicky" na steraci No a ted relax u sklenky ruzoveho Seceni travy casosber SD.avi
  21. No me to taky neda - ale dlouhodobe vidim z poznamek ze at jezdime na 5 ci vic na 6 / adekvatne k tomu rychlost / tak jsme na plus minus stejnem. A myslenka neco novejsiho je i u nas ale kdyz vidim na vlastni oci co se dnes produkuje tak se desim 5leteho auta. A v testech kdy je uzasne ze auto jezdi vic jak 100tis a u hranice 200tis s e peje oda na neuveritelnou zivotnost .....? No to radeji stare ikdyz ne uz zrovna mozna bezpecne a ekologii privetive.
  22. Lihous

    Sitka do kufru....

    Po zhruba 1/2 roce provozu musim konstatovat ze je kvalita prumerna. Vuci cene dobra. Samotny suchy zip drzi prekvapive dobre snad jednou jsem je "prejel rukou" horsi je to se sitkou samotnou ta se dobre vytahne ale o neco malo hur stahne ..... Na drobnosti Ok ale na nejake rozmernejsi veci to prec jen nebude ..... nebo bude ale po jejich vyjmuti bude ne zrovna pekne i nadale vytazena.
    • 11
  23. Lihous

    Za kolik tankujete?

    Ja ano usetri Take jezdime pro plnou jen co Pc ohlasi dojezd kolem 200km V sobotu PL StatOil "lepsi nafta" 4,34zl/l
  24. K DVB-T je informace asi 3/4 - 1rok zpatky.
  25. Noo do Brna se chystam uz nekolik mesicu ale nejak neni cas se tam zajet podivat oni tam vysilaji v L pasmu tak ze bezne prijimace maji smulu .... Nanestesti i u nas v autech mame radia DAB+ v L pasmu ale dle diagramu to nebude asi velka slava ..... Docela dobre se prijimala DVB-T televize z Rakouska.
×
×
  • Vytvořit...