Tak dnes v patek jsem zkusil jet "opet" centrem prez Prahu viz popis v prvnim prispevku cca kolem 10 - 11 prujezd az na Rohanske nabrezi a jedny svetla Milady Horakove a Evropske vse na zelenou v klidu v pohode.
Jel jsem za nejakou "danskou" osadkou a ty cervene byly spis jejich zasluhou tak ze cisty cas od sjezdu na C.Most po vyjezd k letisti cca 41min
Cesta zpatky kolem 15hod najezd na Evropskou opet centrem po vyjezd na C.Moste na dalnici peknych 33min a krom cervene v za Letenskym tunelem a Ceskomoravska a pak Podebradska Prumyslova bylo opet vse na zelenou - mozna je nasnade otazka proc ?
Je to tim ze jsou dovolene .... , prazdniny ...... , ??
A nebo jen proto ze to proste jde ....