Přejít na obsah

Lihous

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    3 870
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dnů

    1

Vše od uživatele Lihous

  1. Lihous

    Letci s drony

    Po velke aktualizaci jak dalky tak drona jsem vyresil nestabilitu s video prenosem ale plus je ze se logicky ted po aktualizaci pri navratu domu se pri sestupu automaticky vysune podvozek. Tak ze dokaze pristat aniz by se neco znicilo.
  2. Lihous

    Co jste dnes udelali...

    Jen mimo - jako vzdy Bohuzel mame ceny zapadni ale platy az na vyjimky hodne vychodni a pak musi zakonite prijit to co ted resite. Taky mam kamarada ktery pujde prez cele mesto na pivo za "15" nez by si ho dal pred barakem za "22" ...... Diky bohu me toto nepotkava a kdyz tak proste s povzdechem neresim. Ano jedna vec je "rabat" a druha je slusnost - nic mene na trhu veletrhu a jinde nebude levneji - ba naopak ale o tom to cele je tam jdu za atmosferou. Upravene doplnene v 19,06 : Uprime mala placatka nikoho asi nebude pohorsovat taky znam hromadu lidi kteri si tu svou ohnivou vodu nosi sebou prakticky vsude .... Myslim si ze se na podobne musime divat rekneme v nadhledu a jistou "dafkou ironye" - to je stejne jako kdyz jsem se pochlubil ze jsem na zledovatele d11 jel do 110 .... ano jel ale kdyby to neslo jedu klidne 60
  3. Hodne zajimave.Jak se chova pri mobilnim prijmu. To nase male kapesni radio "detekuje" Cernou horu temer vsude ale je to na hranici realneho prijmu tedy spis jen vidim ze "signal je" ale radio nehraje. Na mape vysilacu jsou zmeny ktere snad davaji tusit slusneho prijmu "ALE" v nasem kocourkove je rok jako u nas v beznem zivote rekneme tyden .... U nas je vse v zkusebnim overovacim modu ..... :c(
  4. Lihous

    Co jste dnes udelali...

    Casne z rana / 5,30 - 6,45 / cesta do Prahy D11 byla celkem v pohode kolem Pdebrad byl trosku vic led jinak do cca 110 to slo Do bela me vytocilo nejake spechajici cune v dodavce kdyz se vracel do praveho pruhu tak nas tak nahodil ze jsem si na nej zatroubil - dalnice byla poloprazdna. V samotne praze jsem koukal jako tele my "z hor" se jedeme podivat na snih do prahy Cesta zpatky bez probelmu - odpoledne smena u nas v praci a ted cekam na "befel" a jedu rozvozit nejakou spolecnost .... snad budu do 3 doma ... A bude to pekna 24hod smena
  5. No urcite jsem o nem uvazoval - sice v aute mame hodne veci jinak a hodne veci schazi predevsim tech kterym rikaji EURO3 nic mene mam rad kdyz veci funguji jak maji myslim si ze radiatorek odesel prave diky vestavbe topeni - on hreje pomerne hodne a my mame regulaci otacek jinak nez je doporucena zastavba na motor topeni.A cas od casu nesel vubec .......,tak ze se muselo stat to co se stalo proste shorelo. Navic netusim jak jednoducha je vymena - urcite demontaz kasliku .....?? Ale asi nam nejak neschazi - topeni pouzivame stale na rychle ohrati motoru a tu decku dve nafty navic .... usporim v celkove spotrebe nasledne s ohratym motorem - predevsim olejem.
    • 38
  6. Ja taky ne ale ikdyz to ma samo vypnout kompresor kdyz je kolem 0°C tak to proste vypinam - stejne tak kdyz klimu v zime krom odmlzeni oken nepotrebuju. Staci si to "namichat" se studenym vzduchem samo topeni i bez klimy ... Ale mame to stale na "AUTO" A jeste vec jedna mame ele.radiator spatny tak ze tento predehrev nam nefunguje - mozna vysvetleni proc je nabeh takovej jakej je - driv kdyz fungoval tak vlahej vzduch byl po cca 2 - 3 min ted bez nezavisleho topeni ee.
    • 38
  7. Pokud to bylo na me tak stale na "AUTOmatiku" jen vypiname AC tedy klimakompresor.
    • 38
  8. Taak dnes jsem to nechal na panelu rozdelene na horu ke sklu a dolu k noham - teplota na panelu jako vcera +24°C venku vitr predehrev cca 10min a teplota -3°C po cca 15km bylo vzadu dole "nepeknych +6,2°C tedy ZIMA. Opakovane si to zitra necham jen dolu.A uvidime. Ale co me napadlo kdyz tak pekne tahnul studeny vzduch k noham - je jsou tesne dvere tedy "pirela" pod vyplni ty diry lajcky recene jsou zalepene po zavreni okna cca 1cm "skvira" byl klid - netahlo. A k topeni neni to zas tak slozite spis je problem sehnat starou klasiku tedy "analog" a v dobrem stavu nas tento spas komplet zastavba prisla na cca 15/17tis ale pred lety - da se asi dohledat na foru je tady taky o tom hodne obsahle vlakno a diky clenum kteri "pomohli" mame vestavbu jako v 3,0 V6 a ne jako v 2,2HDi kdy je prvni verze asi o 200% lepsi kdyz se delala prevodovka ..... Na druhou stranu je "veselejsi" na hluky ktere jsou prenaseny prez kryt motoru a hadice trubky od topeni ale to je asi dan za "ticho" v interieru. Nic mene velky dik patri nasemu "dvornimu mechanikovy" ze ma na moje napady nervy Nic mene pokud nebude zaklad v poradku tedy cisty spravne fungujici chladici system odvzdusneni tak je zbytecne pridat nezavisle topeni.Ono topeni je TOP zapezitost "ALE" pak je potreba mit v poradku altik starter ale predevsim baterku ..... Jinak treba bude teplo ale nenastartujeme a to je docela problem u motoru v aute.
  9. Zkusit nastavit vestsi teplotu klidne na max - je to stejne ?? Nam dnes s predehrevem nezavisleho topeni cca 10min pri -7°C bylo vzadu po 15km peknych +12°C ..... ale byla pravda ze pokud mam topeni jen dolu jsou zadni bocni okna spis zapocene.
    • 38
  10. Lihous

    Co jste dnes udelali...

    Po predvcerejsi neuspesne aktualizaci vcerejsi uspesne aktualizaci ..... jsem se byl dnes proletet s "dronikem" a snad to bude Ok
  11. Lihous

    Za kolik tankujete?

    Draho je ale vic me stve kdyz v TV , Novinach informuji ze to slezlo o priklad 8haleru OK ale proc to neni na stojanu .... To ze se zrusil padesatnik dvacetnik desetnik i petnik tak snad ma dodnes koruna sto haleru ??? Pokud se pletu tak me opravte - navic pokud platim kartou tak tam znaji ze nebudu platit priklad 550 ale klidne 549,83 .... Tak proc to nejde - ptam se ja ??? Klidne at to zaokrouhluje jako finalni cenu ale na stojanu je vice mene VZDY priklad 33,60 tecka ....??? Jinak pekny den ....
  12. Lihous

    Co jste dnes udelali...

    JJ moc pekny auticko zrovna jsem tento tyden okukoval podobne ale bile. At slouzi bez ohledu od kud je
  13. Ano napsal jsem hloupost pri zavreni jak pise ozzy56 - ze by nocni .... nicmene pokud jede ventilator na max pretlak unika prave tudy. K tomu chladu - napada me snad jen ta gumova manzeta kolem volantove tyce - poskozena zpuchrela kdyby nebyla tak to bude hodne slyset ....?? Ale zdaleka nejsem tady sam kdo ma P406 pojitou .... Ja si delal jen to cobylo nutne a co nas tak nejak trosku stvalo.
    • 38
  14. Cidlo je cistene vcetne ventilatorku - nekde je i prispevek na foru. A proc tak moc ?? Nevim ale na 22°C je v zime spis chladno abych si "ohral" nohy 23 - 24°C jsou vice mene nutnosti. Nekde se to tady taky resilo a neni problem udelat "badani" a vytvorit nejaky zaznam teploty mysleno jaky nam posila RJ z topeni vuci nastavene na panelu a pak nekde v prostoru. Nic mene dalsim faktorem je i cidlo primo na palubce jinak klasicka "fyzyka" teplo jde nahoru tak si poustim dolu a zima pada dolu tak si ho poustim obracene v lete .... A cim rychleji dosahnu nejake teploty treba 24°C tak automatika nastavuje klapky na mensi teplotu .... Ono je dobre kouknout do kufru za koberec jsou tam takove vydechy na bocich /kombik/ a na nich gum.clona? ci jak to lajcky nazvat - pro odvetravani interieru a pokud toto nefunguje - vetsinou jsou odlepene a utika vzduchu moc pak muze byt "pruvan" nicmene oprava v nasem pripade byla namisto plast prichytek klasicky sroubek s matickou. Zda to funguje jak ma staci nekde v garazi prudceji otevrit dvere - samozrejme zavrena okna a melo by se ozvat takove tlumene "bouchnuti" tak je nekde tady na foru prispevek.
    • 38
  15. A proc to nenechate na "AUTO" nevim ale prijde me pustit ventilator na MAX. "zbytecne" na odmlzeni oken mame polohu "okna + klima" a dal je to spis na nastavene automatice - uz jsem to nekde psal ale v zime nepredpokladali ze budu jezdit v kratasech a tilku - tak proc chtit po 10min vymrzleho auta +30°C ??? Naopak pozvolne vytapeni je Ok - a pokud chci teplo hned po nasednuti mame takove to zarizeni a rikaji mu "nezavisle topeni" moc pekna vecicka prave na zimu Prosim berte tento prispevek s nadhledem ...... A nastaveni na panelu je potreba urcite vic jak 23°C jinak to opravdu nechce topit. To je taky zvlastnost tohoto stroje - resilo se to jinde ale pro priznivce tepla klidne +25 - 26°C a urcite motor netrapit podtacenim - pak se tepla proste nelze dockat .....
    • 38
  16. Dnes jsem byl v Hradci Kralove cca 35km - rano kolem 8hod venku teplota cca +3°C v aute cca +5°c mereno vzadu na tunelu viz foto toho takoveho jako teplomeru. Nase nastaveni na zimu je na fotkach Krajni vydech otevreny naplno ale smerovany na sklo prostredni zavrene pripadne jen malicko pootevrene. Na panelu klima vse smerovano dolu a dole mame z "nejakeho plast. profilu takovou vzperu pro ten "dekl" ze spodu palubky - tam co jsou vydechy dole. Teplota nastavena ted na 23 - 24°C dale pak v zime kdyz hodne mrzne tak na 25 malo kdy na vic .... stale na "AUTO" bez klima tu poustime jen pro odmlzeni skel. Ale zadna "hitparada" to proste neni. Zkuzte a pripadne napiste jak se to chova "VAM"
    • 38
  17. Bez problemu koupeno prodlouzeni dalsiho setrvani v klubu primo z mailu snad jen a je to jedno volba PayPal nebo karty by mohla byt volitelna - mame ucet v PL a pak je nekdy problem uhlidat CZ adresu a ne tu v PL Ale jinak snad lehci to byt nemuze a nic si hlidat nepotrebuju za me
  18. Lihous

    Za kolik tankujete?

    Dlouho jsem nic nenapsal tak ze dnes Kudowa Zdroj Circle K - Miles+ ADisel dnes uz zimni do -32°C a cena 5,64zl kurz byl cca 6,20Kc = 34,96Kc/litr Normalni Miles Disel byla za 5,03zl coz je pri stejnem kurzu cca 31,18Kc/litr No pomalu ale leze to i u sousedu .....
  19. Pred casem jsme poptaval onu zazracnou vec na gumove tesneni - no vrze to ne tolik jako primo "silikonova" podobna vec ale klasicka "svicka" da sice o poznani vic prace ale nevrze .... Hold mame uz auticko za tim nejlepsim a torzni tuhost je tak trosku s kondici "pirel" taky uz davno pryc.
  20. Lihous

    Co jste dnes udelali...

    No vertikulaci by ten nas travnik tez potreboval ale to co se z nej "vycese" me desi kam to "odvezt". Jinak dnesek byl naprosto pohodovej den po ranu kolem 6 rano jsme odjeli "zase" do Brna tam nasledovala dobra kava se zakuskem ..... prosel jsem se po parku kolem hradu a jelo se zpatky na Jihlavu H.Brod S vecerem Smirice dalsi dobra kava - dnes uz asi 6ta pak Hradec pro "raselinu" v jednom OC byla za 169,- rikam si moc drahe koupim jinde Ok tam jinde u dalsiho OC byla uz za 179,- kytky budu otuzovat A ted uz u pivecka tady na foru
  21. Lihous

    Co jste dnes udelali...

    Tak to jsme meli asi spatny kus. Diky.
  22. Lihous

    Už máte přezuto na zimu

    JJ taky se to u nas delalo na letosni pomery "hoodne" brzo Fakt ale je ze pokud je vic jak nejakych +10°C tak to neni top hlavne kdyz se jede dele a rychleji
  23. Lihous

    Co jste dnes udelali...

    Jak se na to kouka "ze strany" - mel jsem nejakou teto znacky a obracelo se to v "negativ" pri pohledu ze strany tak jsem ji vratil a mame SNENCOR ten je na toto lepsi. ALe diky novemu standartu budeme zase kupovat jinou.
  24. Lihous

    Co jste dnes udelali...

    Vcera prisla sms od Ceske posty "budeme vam dorucovat balik" Dnes rano prisla sms s casem kdy bude balik dorucovan. Po 12hod prisla sms "Adresat nezastizen balik ulozen na poste" -balicek byl zaplaceny do ruky bracha byl cele dopoledne doma a samozrejme "NIKDO" neprijel. S vecerem jsem se cestou domu z konference zastavil na poste pro balicek - v sms byl "unikatni kod" U okenka - pani povida prectete me ho - na podruhe to dopadlo balicek bez kontroly OP ci jineho dokladu podpisu vydala ..... Jima me hruza ze se preklikne preslechne nebo ja kod blbe prectu a hle mame problem .....!! Mozna zrychleni mozna zkvalitneni ale pri poradku CP noo nevim nevim .....
  25. Lihous

    Za kolik tankujete?

    Naprosto spravne a trefne ve velkych mestech ....
×
×
  • Vytvořit...