Přejít na obsah

Lihous

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    3 870
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dnů

    1

Vše od uživatele Lihous

  1. Slava jen doufam ze tam zase nebude nejaka ceska klicka ..... Jinak presne po tomto jsem volal faktem je ze okolo naji podobny tarif zhruba o 100 levnejsi ale SUPER. Je do nebe volajici ci si ti nasi nenazrani hosi dovoluji a jeste se pri tom tavri ze je jako vse Ok.
  2. Lihous

    páčky na blinkry (mux)

    Kovove bych tam necpal ... To radeji vice nejake vazeliny - me jak jsem retauroval prepinac na sterace se osvedcila zatim bila ve spreji od BenBravenu ci jak se jmenuje ta fa. Prepinac prepina jde lehce a zatim to maka jak ma. A stejne k pruzince nedelal bych vetsi tlak na hrot - vysledkem muze byt / nemusi destrukce protikusu. Smerovky pouzivame x-krat za jizdu.....
  3. Lihous

    páčky na blinkry (mux)

    Zeptam se asi hloupe Ze stareho modelu pouzit nejdou? Ale prosim nesmejte se
  4. Lihous

    Kamera do auta

    JJ mimo tema me taky zachranila pred \"jizdou na cervenou\" par kacek a bodiku. Me ale zacina desit ze za chvilku bude treba kamara instalovana mezi ocima abych dolozil ze to ci ono jsem neudelal udelal .... Kam se ztranilo takove to pohodove ziti-na jedne strane nam vsem i me \"vadi\" ze mame na kazdem rohu ve mestech kameru/y ale na te druhe strane to bez nic proste nejde.... Pro Honza54 ted uz nejsou ale po vanocich par kousku bylo kolem zminene ceny typ DOD GS300 ale nejsou ......
  5. Lihous

    páčky na blinkry (mux)

    Hmm pokud se podari jeden si reservuji Mam to nejake volnejsi uz taky
  6. Lihous

    páčky na blinkry (mux)

    Mozna ze se to bude hodit alespon pro predstavu
  7. Ale to je spravne. Protoze pokud je motor studeny proc by vhanel studeny vzduch do interieru To zacne delat az kdyz je castecne ohrata voda v malem okruhu. A nebo pri prepnuti na celni okno. A v lete klima je stejne snazi se max ochladit - doporucuju na zacatek jen asi o mene nez 5°C A dale pokracovat po castecnem ochlazeni interieru ...
  8. Lihous

    Prachova znamka

    Jo me ji tam prave taky vepsal na zaklade velkeho TP. Poprve prohlasil ze se s tim sesel poprve a ze maji vse od DEKRY. A dale vidite jak to dopadlo...? Pokud bude vicero podobnych odpovedi tak pojedu \"opet\" reklamovat a kdyz bych neuspel obratim se primo na zastoupeni DEKRY ...? Co jineho.
  9. Ne ale pokud auto stoji dele jak popisujete tak nam to proste prida A/C tedy klimu protoze predpoklada ze se budou zamlzovat okna .... Nevim jak je to u 307 ale predpokladal bych ze to bude \"propracovanejsi\" a asi i normalni Chtelo by to nekoho kdo ma stejny vuz
  10. Jen se zeptam .... Jezdime pomerne casto do nemecka tak se koupila konkretne v Nachode na STK prachova znamka. Poprve to nejak neslo nalepit tak jsem to reklamoval bezuspechu ale asi za tri ctyri mesice nejak zmizela napsana SPZ a to zavdalo problemu v nemecku kdy jsem byl upozornen ze znamka je v poradku ale neni citelna SPZ/vymenit!! Napsal jesm na STK Nachod znamku me dal technik jinou s doporucenim jak to nalepit a predem odmastit - to jsem udelal a cca po 1/2 roce mam stejny vysledek Mame sklo s folii proti teplu /OG/ odmastoval jsem to aktivni penou utrel dosucha a nechal asi 1hod \"odlezet\" a ted se jen ptam ... Maji na STK opravdu specialni fix DEKRA ci jen nejaky \"nas\". Nechce se me opet moji top nemcinou vysvetlovat ze to mam Ok kdyz to OK nejak neni ... A uz vidim zase usmev ze to jedu \"OPET\" reklamovat. Ma nekdo z Vas podobne zkusenosti nebo je mam jen ja? Diky za nazor myslenku ....,proste cokoliv.
  11. Noo nam se na 406 jen priradi funkce A/C tedy se zapne klima pokud je vetsi rozdil teploty od predchozi jizdy. A jen se zeptam proc je nastavena jen vnitrni cirkulace vzduchu? To se musi potit ?? A proc ne v modu AUTO? A pokud jde urcit smer kam to ma zhruba foukat?
  12. Lihous

    mokrý vzduchový filter

    Mame diky dostavbe pridavneho topeni jen privod strceny k \"dire\" podbehu a na hadici navlecene 2x silon puncochu a zadny problem neni ??? Pod motorem je samozrejme kryt - mimochodem pokud je \"volnejsi\" dela neuveritelny hluk v interieru!
    • 8
  13. Lihous

    Kamera do auta

    Pro Cyklon: Problem je ze zijeme v nasem bananove. A klidne se muze stat ze pokud se nekdo pozna zazalujete pro bla bla bla a je to u ledu. Jinak sam mam taky par top \"ulovku\" a nejde jen o cunacinky Ale docela se to bojim rozeslat verejne Jeste snad adresne ale i to je na hrane .... Nekde jsem daval vyjadreni D.A.S pojistovny a skoro se me chc plakat kde smejd ma vetsi ochranu nez ty jako poskozeny-ale to je mimo tema. A pro Odee: Sic by to bylo hodne neprijemne ale pokud me nekdo vybrzdi ci neda na STOPCE prednost ??? Ale jak jsem napsal viz vis zijeme v bananove..... [upravil dne 29/3/13 18:23 od Lihous]
  14. Presne toto jsem resil asi 2 a 1/2 roku Po FAPOff mam zazracne zatim klid .... Ale uprime v mem pripade auto nesetrim a najelo cca 60tis km!!! To by to tesneni ci hlava musela NE VI DR ZET ne? Zatim je klid tak ze dale neresime.
    • 14
  15. No je pekne chvalit ekologii \"ale\" Taky jsem vymenil FAP prisel me na peknych cca 6tis Kc nojo ale v Og servisu Peugeot me manik doporucil po vymene nic nedelat nenastavovat tak po dalsich cca 10tis km bylo domalovano. Sice FAPoff neni idealni reseni ale nez dat za opravu vstrikovace/cerpadla aditiva a doliti aditiva cca 10tis a nasledne zjistit ze je FAP Ko/v nasem pripade \"vyhorel!!! Diky za FAPoff mam ho tam a je klid Az se hosi dohodnou a bude repase a pripadna oprava do 10tis vcetne prace nebudu vahat a necham si to tam nacpat znovu ale narvat do 10roku stareho auta/jasne ze nemusite souhlasit/ rekneme 20tis A co se provozu tyce pokud jedu \"normalne\" nejak zvlast nekouri pokud vytocim a nebo podtocim tak jo nekdy vic jindy jen decentne zakouri - nejsem z toho nadsen ale jak jsem napsal vis. A s doporucenim se obratte vite na koho.... Nebudu tvrdit ze to bude treba bez problemu ale daji se resit a hlavne vyresit.
    • 90
  16. Lihous

    Kamera do auta

    Ja nemyslel plne jako FULL ale jen HD \"poctive\" HD ? Rozdil je ale v detailech a na to ta kamera za sklem skutecne neni A souhlas ze stejna kamera muze mit rozdilnou kvalitu - psal jsem to nekde v prispevku.
  17. Lihous

    Kamera do auta

    Umistneni za zrcatkem problem neni - pravda ty prisavky jsou desne,ale drzi. Mam to umisnene podobne jak odkazuje JOFO a bez problemu. No a pokud prisavka vadi proc neudelat neco podobeho v lepsim? Jde jen o \"sirsi \"U\" profil\" ? A ke kvalite ma cip s rozlisenim 1,3Mpx plne HD? Nebude to jen interpolovane? Co treba zalozit tema a tam davat neupravena videa z kamer?/odkazy Protoze jedna vec je papir a druha vec je prave realny provoz? Na nasich autech pouzivame problematicke a vsude diskutovane DOD Gs600/300 a krom noci plna spokojenost.
  18. Lihous

    Nezavisle topeni

    Dalsi krucek..... Ze zeleneho podsvitu mame oranzove a dokonce se i trefil \"odstin\" Ted uz jen zamontovat na misto sve
    • 49
  19. Za me .... no...... sileny ale jako napad Ocenuji predevsim napad odvahu a realizaci. Ale co ty vonave stromecky
  20. Co vse sehnat na predelani predniho narazniku facelift/02 s ostrikem svetel? Predpokladam naraznik nadrz motorek hadice k tryskam mozna vyztuhu narazniku? Ele.instalaci? Diky
  21. Lihous

    406 2.2 hdi

    Filtr paliva = predchozi majitel prase. Jinak pekne a tez preni at slouzi. Radost ridit ...
  22. Trosku to nastve ale hlavni je zdravicko. Me podobne uz nejdenou udelal \"kolega ridic\" u nas na obchvatu u Penny kdy odbocoval o krizovatku drive - mel jsem zatim stesti a brzdim predem tak to zatim dopadlo pro oba dobre. Jen se \"protahli\" brzdy.
  23. Lihous

    Slaby tlak v ostrekovacoch

    Take jsem to ted resil vzadu nic a ve predu spis jako ze neni kapalina. Stacilo profouknout....
  24. Lihous

    P406 - Stropni lampicka LED

    Ta desticka 48 Led ma odber cca 200mA ?? Pokud jsem to spravne odecetl
  25. Lihous

    P406 - Stropni lampicka LED

    Stmivani nevim nemam odzkouseno ale da se predpokladat ze by meli zhasnout \"postupne\" ne skokove?
×
×
  • Vytvořit...