Umistneni za zrcatkem problem neni - pravda ty prisavky jsou desne,ale drzi.
Mam to umisnene podobne jak odkazuje JOFO a bez problemu.
No a pokud prisavka vadi proc neudelat neco podobeho v lepsim?
Jde jen o \"sirsi \"U\" profil\" ?
A ke kvalite ma cip s rozlisenim 1,3Mpx plne HD?
Nebude to jen interpolovane?
Co treba zalozit tema a tam davat neupravena videa z kamer?/odkazy
Protoze jedna vec je papir a druha vec je prave realny provoz?
Na nasich autech pouzivame problematicke a vsude diskutovane DOD Gs600/300 a krom noci plna spokojenost.