-
Počet příspěvků
3 870 -
Registrace
-
Poslední návštěva
-
Vyhraných dnů
1
Typ obsahu
Profil
Články
Media Demo
Fórum
Galerie
Kalendář
Stahování
Vše od uživatele Lihous
-
Pokud pisete o prckoj C8 tak bych volil nejmensi zlo a pneu vymenil-dle zakona schvalnosti se podela v nej nevhodnejsi dobu a co vic auto je v podstate zbran!
-
Zdravim vsechny po ranu.... Uz jsem to psal mam upravene casovaci hodiny hranate a uprava spocivala ve vyvedeni spinane kostry tlacitka \"plamene\" V mem pripade nebyl zapojen PIN pro osvetleni hodin tak ze se jen propojkou dodelalo to co popisuji. Jsou verze s podsvitem a take bez zapojeneho pinu.... Celek dale ovladam pomoci stare \"tezke\" HF kde mam na SIM u operatora zakazanou jakou koliv inzerci sms i volani. Za asi 3/4 roku tam byl zmeskany 1hovor. Funkce \"MUTE\" /musi spinat ptoti kostre-nektere spinaji +!! / Funkce je nasledujici a podobna linku nademnou zavolam na dane cislo a HF sepne kostru tl.plamene a nasledne spinaci hodiny sepnou topeni na v mem pripade cca 30min. Je fakt ze muze nekdo zavolat = pojede topeni zbytecne a je take fakt ze z rekneme 30 pokusu 1x neseplo ....,ale to bude stejne jako u toho udelatka ..... Inspiraci me bylo prave toto forum a uprava hodin ovalnych .... A tady je hodne nenarocne video ze zkousek v garazi http://www.ulozto.cz/xUGSNHf/dscn4597-mov [upravil dne 12/11/12 08:33 od Lihous]
-
Pro Oddie: Poslal jsem SZ i mail a dodavam ze bez nastartovaneho motoru se neroztoci ventilator. Tak ze zadratovat min 2 rele + nejaky ten pulsni menic a do auta tahnout vic jak dva/ v mem pripade uz jen jeden drat (nepocitam pro casovaci hodiny a \"letni provoz\". Zitra se jedu poohlednout po nejakem obalu
-
Zdravim Vas ja pouzivam JPEG Resampler jednoduche a je tam hafo moznosti Pokud nebude nekde volne poslu
-
No jak se to vezme zasahuju....,je to take jen o rele a trefit se na spavne kabliky Ale ja nemam prave ten regulacni menic od Webasta a kdyz jsem koukal na ceny cca od 35euro+posta tak jsem zustal trosku prekvapeny a bastlim toto. Takto me zustava \"jen\" odpojeny motor nic vic vse ostatni si ridi topeni a jeho RJ. Ktere ma svou EI a je jen pripojena na + a - pol baterie. Funkce jen samotneho ventilatoru mam taky /tzv. letni provoz/ ale nemam tuseni zda bezi vodni cerpadlo.
-
JJ to existuje primo nejaky \"pulzni menic\" od Webasta ale ja nechtel po zkusenostech jinych zasahovat do stavajici instalace - proto ty prepinaci rele proto ten externi menic/regulator. Zapojeni mam trosku je problem s cenou ale kdyz vidim to sve badani ..... Tak snad poslouzi dalsim pripadnym zajemcum. Jak napsal Ferry ono by to slo nacpat nad ventilator/vstup vzduchu \"ale\" dalsi tahani kabelu a predevsim trvale nepriznive prostredi. A konec koncu starsi ale i nova auta s jednoduzssi regulaci topeni maji v podstate odpor.drat ktery prave chladi ventilator namatkou Mondeo Skoda ..... No a dalsi otazka je proc topit do interieru bude spotreba. Bez ventilatoru cca 1-1,5dcl ted s ventilatorem 2-2,5dcl - mereno z nejake lahve od oleje a merkou po 1dcl na samotne \"flasce\". Pokud vezmu ze topeni pojede min 2x dene je to uz trosku jina spotreba nez prilezitostne nekde 2x mesicne .... Tim se vracim k jine diskuzi o rentabilite pripadne napajeni topeni z jine nadrze s mene kvalitni a levnejsi naftou .....
-
Pro Marcel00 : Bude tam jeste krom klasicke pojistky i bimetalova na vystupu pro motor topeni rekneme v rozmezi 50-60°C kde se vypne jen motor topeni. A je to vice mene jen pojistka proti prehrati pokud by se z jakehokoliv duvodu zasekl ventilator na chladici odporu. Je me jasne ze to neni Ok reseni dnesni doby ale mohlo by to byt zivota schopne Kdyz si vezmu pulzni regulaci ktera odesla a motor jede naplno = vetsi problem nez tento regulator predevsim pro privod napeti. Uvidime urcite to budu sledovat nez celek zadelam pod palubku A treba se vratim take jen k ohrevu motoru-stejne se auto 100% neodmrazi a musi se nejak doladit . A na priste uz jedine auto s \"vestavenym topenim\" primo z vyroby toto je uz proste jen hrani si .....
-
Pro Ferry: No tam se nevejde ale topeni ac mam nastaveno na panelu 24°C po cca 20min \"funelo\" peknych cca 60°C z vydechu Faktem zustava ze oproti pulzni regulaci /ktera nefungovala idealne ani po zviseni frekvence z 50Hz na cca 100Hz/ je narust asi o 2A a to neni dobré /dobre je ze motor jede klidne a plnule.../ Muzu jeste zkusit klasicke stabilizatory 5V/2A v pouzdre T220/myslim Mam jich doma v supliku asi 10ks Ale obavam se ze pripadny zkrat ci vetsi \"indukce\" z motoru bude pro ne temer okamzita destrukce..... Ted to zadelat do nejake pekne krabice - a to bude dalsi problem. No a pak konecne budeme topit .....
-
Obavam se ze to nebude to \"prave ohrechove\" Nejlepsi by bylo se zacit zase chovat na cestach za volantem normalne ale to je jen zbozne prani - dnes snad uz nesplnitelne.
-
Jj take me prisel magazin D.A.S me ani tolik nevadi ze me zazaluje ale me docela prekvapilo hned v uvodu ze vzadu kamera je v podstate zakazana a pokud ji tam mam tak jedine ze nejde precist SPZ pripadne neni videt oblicej To je ale pak kamera k nicenu protoze dela jen barevne smouhy. Jinak vsem co toto udelatko odsuzuji vzkazuji ze ji nemam na usvedceni z prestupku ale spis na nasledne zpochybneni vypovedi - protoze malo kdo uzna ze udelal chybu A ma svou verzi jak se to stalo A tady policie pripadne soud je uz ve veci trosku vstricnejsi. Tak ze asi bude jedna na prodej Chci jim napsat jake jsou odmeny v pripade ze se zjisti ze tam kameta je v rozporu se zakonem....? Ale jak mam nasledne dokazovat ze jsem auto ktere jede nalepene za mnou nevybrzdil kdyz na vetsi rozestup melo treba 2km a me tam vbehla srna ....? Viz minulej tyden rano - bylo to tak tak Nedavno jsem jen jako zajimavost resil nedani prednosti v jizde a odrel jsem disk. Mel jsem na vyber bud dupnout na brzdu a zrusit \"prdel\" a nebo to \"risknout\" a dopadlo to jak dopadlo. Pro Vitek1 Kabel mam napojeny na kablik od slunecnich clon/osvetleni pod stropem.
-
Odkládací polička- máte někdo zkušenosti??
Lihous odpověděl/a v tématu od Karel_Sch v sekci Peugeot 307
Presne tak ja to kupoval od clovicka co si do sveho auta nechal namontovat LPG tak ze mu to bylo k nicemu. -
Odkládací polička- máte někdo zkušenosti??
Lihous odpověděl/a v tématu od Karel_Sch v sekci Peugeot 307
Nevim jak toto bude funkcni ale u naseho auta jsem resil podobny problem a ciste nahodou jsem koupil dojezdovou rezervu a na ni je podobny \"lavor\" schovany pod kobercem/podlahou kufru Veskere \"potrebne\" veci mame tam a okolo kola. -
Parkoviste OC Atrium Hradec Kralove
Lihous odpověděl/a v tématu od Lihous v sekci Zábava, videa, flashe, srandičky, legrácky,...
Je to tam hodne tesne a zlomene ale jak jsem napsal dle meho totalne spatne oznacene. Doporucuji si tam zajet jen se projet/kolem pripadne i na strechu zajet a zase zkusit na poprve opustit parkoviste...... Sam hodnotim u nas znaceni a treba v nemecku rakousku ale i v polsku ...... U nas proste na techto \"drobnostech\" prohravame. -
Parkoviste OC Atrium Hradec Kralove
Lihous odpověděl/a v tématu od Lihous v sekci Zábava, videa, flashe, srandičky, legrácky,...
No mozna jsem pomalejsi v orientaci ale me osobne ke stesti schazi cedule jasne rikajici EXIT s danou sipkou kam se \"vydat\"..... Ale to neni problem jen tady tohoto OC ale vesmes vsech benzinek OC a jine .... Proste znaceni je u nas trosku problem. -
Parkoviste OC Atrium Hradec Kralove
Lihous odpověděl/a v tématu od Lihous v sekci Zábava, videa, flashe, srandičky, legrácky,...
-
Po dlouhem case jsem zajel do centra Oc Atrium na jejich parkoviste zaparkoval a docela se podivoval jak se dostanu do samotneho OC Nikde zadne \"smerovky\" tak jsem sel po zelene coby nouz.unik.smer nalepeny pekne u zeme Co me ale prekvapilo byl samotny vyjezd z parkoviste uz jsem jim psal protoze toto uz nepamatuju ze bych resil. Pridavam fotku. Nebavime se o obrubnicich coby past na kola a jejich poskozeni.
-
No nevim zda to bude tento pripad ale je snad na ceste reseni .....,u nas \"nevidane\" http://www.novinky.cz/ekonomika/283742-spolecnost-posilala-nevyzadane-premiove-sms-ctu-podal-trestni-oznameni.html
-
Zdravim vas .... toto je u nas v Cz narodni sport. Me uz k autu nikdo nezve protoze vetsinu proste nema cenu ani prohlizet. Jak je nalakovany motor ci nejaky stromecek v inerieru je to pro me predem ztracene proc jsem psal nekde jinde ale pokud nejsem cu..ne nemam co maskovat a jete auto s cca 150tis/km nema motor jako kdyz sjede z linky O rozlestenem zaslem laku je snad jen skoda mluvit staci se podivat za slunecneho dne na odlesk a to je pastva pro oci. Sam prodavam za zustatek auto kdyz ma natoceno cca kolem 400tis a \"vim\" jak vipada interier ale ledas jake auto ma interier podobny ale na tach.nejakych 130tis! Proste nespechat pri koupi-klidne pockat.
-
Jen postreh u naseho auta. Pokud je auto studene tak je turbo docela \"hlasite slyset\" ale jak se motor zahreje je zase v norme. Sice nejsem nadsen ale vse jede jak ma/zatim tak neresim.
-
Jee ja na \"zoutube\" nefunfuju a toto se me dostalo najak mailem ....
-
S timto se proste musim podelit hlavne to druhe video je silene. http://www.novinky.cz/koktejl/282943-auto-zcela-sesrotoval-presto-od-nehody-odesel-po-svych.html
-
Pridam jen svuj postreh ale je z HDi. Kryt jsem koupil v polsku musel se trosku doladit/vana byla trosku vic v kontaktu ale dle me je auto tizssi a myslim ze to mimo jine prispeje i \"areodinamice\" Jedine co jsem kupoval po case jsou Og prichytky a do nich ty \"cepy\" ?? ci jak to nazvat. Sundavani pri vymene oleje je otazka minut tak ze bez problemu. Jo a pokud nekde neco ukapne/olej tak zustava na krytu a ne na zamkovce
-
Zdravim Vas ..., Predesilam ze jsem necetl cele vlakno ale kupuji vzdy na jare dve baleni nekde v OSTRAVE a cena s postou byla naposled skutecne cca 12-1300,- Olej je bez problemu - meni se co cca 9-10tis/km jedine co je minus je ze zacal \"saknout interkuler\" Bral jsem i do prevodovky od nich a take OK. snad jen koukat po tvaru uzaveru nekdy jsou jen sroubovaci ja mel vzdy /asi uz 7x vytahovaci + sroubeni.
-
Tak ze jsem na zacatku. Regulator prestal nejak fungovat Nic nebouchlo nic nesmrdi a prez to motor jede naplno ....,tak ze pockame na vykonne odpory a zacneme znova ...... A pokud nebude funkce jak ma tak budeme ohrivat jen motor
-
JJ uz v pondeli tusim 22 to bylo. A dnes jsem se za Kudowou poprve pekne sklouzl byt teplomer ukazoval peknych 2°C