Přejít na obsah

dusan2

Uživatel
  • Počet příspěvků

    2 257
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    1

Vše od uživatele dusan2

  1. dusan2

    dá se "tunit" autobus??

    Som nevedel ze 807 je druh osobnì a terennì. :D:D
    • 59
  2. dusan2

    pricniky

    Tak som ich konecne nasiel http://www.ebay.de/itm/Original-Dachtrager-Grundtrager-Fiat-Ulysse-auch-Evasion-Zeta-Peugeot-806-/200768003375?pt=Autozubeh%C3%B6r&hash=item2ebeb49d2f#ht_500wt_949 Len dufam ze ma niekto z Vas nebredbehne. :D:D
    • 51
  3. dusan2

    pricniky

    Ide mi prave o ten detail na rohu toho nosica. Original plynule prechadza do uchytu. Na ostatnych prave vacsinou ten priecnik precnieva. :bojim:bojim
    • 51
  4. dusan2

    Dotaz na sušičky prádla..

    Este je rozdiel v chladeni . Vacsinou su chladene vodou a to je potom riadna spotreba Bosch ma klimu. Tu mam aj ja.
    • 16
  5. dusan2

    pricniky

    Ak by boli tak by som ich za tie prachy vzal.
    • 51
  6. dusan2

    pricniky

    Mam pocit ze to nie su originalne nosice.
    • 51
  7. dusan2

    Montaz dvd na strop.

    Tunel na kable som vyvrtal zvarovacim drotom ktory som na konci rozklepal takze ich vobec nieje vidiet. Za tie prachy je to gut. Dokonca aj transmiter funguje ale vraj moze trocha blbnut hlavne vonku kde je kopec stanic tak sa to vraj potom miesa, takze prilezitostne to zapojim do radia AV kablom. Ten mi skoncil v prahu pri vodicovi. Dokupim a potom je to uz brnkacka.:papa
    • 25
  8. dusan2

    Montaz dvd na strop.

    • 25
  9. dusan2

    Montaz dvd na strop.

    • 25
  10. dusan2

    Montaz dvd na strop.

    • 25
  11. dusan2

    Montaz dvd na strop.

    • 25
  12. dusan2

    Montaz dvd na strop.

    Tak pridavam to malo co som nafotil.
    • 25
  13. dusan2

    pricniky

    Jasne opytaj sa beriem ich.
    • 51
  14. dusan2

    Jde ověřit vin u citroena?

    Kupoval som ho v nemecku pred rokom a pol mal vtedy 258 tis . Prvy majitel vyzeral doveryhodne. Mal vlastne servisne zaznamy.
    • 36
  15. dusan2

    Jde ověřit vin u citroena?

    Chlapci aj mna by zaujimala historia mojho Evasiona. Nie ze by ma to nejako velmi trapilo iba som zvedavy . Slo by to ? Myslim ze km sedia ???
    • 36
  16. dusan2

    Montaz dvd na strop.

    Minuly vikend som to namontoval len nejako som nestihol fotit. Myslim ze sa to vcelku podarilo par fotiek tu hodim ked si najdem cas.
    • 25
  17. Samozrejme ze som zartoval trochu ta uz poznam a mam ten isty nazor. Vid moj popis.
    • 60
  18. dusan2

    pricniky

    Tiez zhanam ale chcel som original uz pol roka ich nahanam po celom polsku a nic !!!!!
    • 51
  19. Motomoto ked tan egr zaslepis a fap off bude vsetko ok a motor pojde ako hodinky.:D:D:D:D:D:D
    • 60
  20. Jasne donovaly a potom cez Kalnu alebo Vrable. [upravil dne 17/5/12 20:54 od dusan2]
    • 10
  21. dusan2

    Už mám 807

    Tak nech dlho sluzi a s citom s nou zo zaciatku.:papa:papa
  22. dusan2

    Přestane táhnout .(

    Tak aby to bolo objektivne . Ja tankujem iba na Shell SK , najazdim rocne nadpriemer km , a nemal som problem ani pri najvacsich mrazoch a to som tam nedal celu zimu ziadne aditivum. Vstreky maju momentalne 330 tis km. :papa:papa
    • 24
  23. Cez kremnicu je to tiez cez kopec a za Martinom jeden usek panelovka
    • 10
  24. dusan2

    Koupím sedačku- nabídněte

    Tu sa daju porovnat ceny http://moto.allegro.pl/listing.php/search?string=807+fotel+tyl&category=3&sg=0
    • 7
  25. Stale plati cena aj s dopravou do PHA.
    • 78
×
×
  • Vytvořit...