Tak som ich konecne nasiel http://www.ebay.de/itm/Original-Dachtrager-Grundtrager-Fiat-Ulysse-auch-Evasion-Zeta-Peugeot-806-/200768003375?pt=Autozubeh%C3%B6r&hash=item2ebeb49d2f#ht_500wt_949
Len dufam ze ma niekto z Vas nebredbehne. :D:D
Tunel na kable som vyvrtal zvarovacim drotom ktory som na konci rozklepal takze ich vobec nieje vidiet. Za tie prachy je to gut. Dokonca aj transmiter funguje ale vraj moze trocha blbnut hlavne vonku kde je kopec stanic tak sa to vraj potom miesa, takze prilezitostne to zapojim do radia AV kablom. Ten mi skoncil v prahu pri vodicovi. Dokupim a potom je to uz brnkacka.:papa
Tak aby to bolo objektivne . Ja tankujem iba na Shell SK , najazdim rocne nadpriemer km , a nemal som problem ani pri najvacsich mrazoch a to som tam nedal celu zimu ziadne aditivum. Vstreky maju momentalne 330 tis km. :papa:papa