tak vcera jsem byl cely den zavrtanej a aute. na foto nebyl cas.
EGR off, pravarenej a vymlacenej katak, kontrola netesnosti a vse podotahovane. jop a vymena uhliky v altiku ... v patek prestal altik dobijet.
a zjistene zavady o kterych nebyla pri koupi rec. prorazeny chladic klimatizace a z 90% v haji poloosy :-/ a par dalsi blbosti.