Přejít na obsah

stajgrpavel

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 640
  • Registrace

Vše od uživatele stajgrpavel

  1. tak co jsi zjistil ?
    • 21
  2. stajgrpavel

    Brake fluid level low

    zkusim to jeste vecer az vypadnu z prace :-) ale bylo to proste jen varovani ze mam zatazenou rucni brzdu. zkousel jsem zda rozchodim elm diag a tak mi to stale piskalo.
    • 21
  3. stajgrpavel

    Brake fluid level low

    za chvilku to dojdu zkusit . tak jsem to byl skusit a uz to nic nepise... ale bylo to na 100pro LOW [upravil dne 19/6/13 17:57 od stajgrpavel]
    • 21
  4. stajgrpavel

    Brake fluid level low

    neco z brzdou ... stejnou jako kdyz nastartuju a mam zatahlou rucku. zatim mi to ani nic jineho nepsalo ;-)
    • 21
  5. stajgrpavel

    Brake fluid level low

    tak ja se sem vritnu take. rano jsem sedel v nastartovanem aute s zatazenou rucni brzdou. je normalni ze to piska kazdou chvilku ? kontrolka na budicich vzdy na malou chvilecku zhazla a pri znovu rozsviceni to hned piskalo a psalo to hlasku na ppc. je to zavada ci vlastnost ?
    • 21
  6. stajgrpavel

    406 Stajgrpavel

    zkusim to dnes vyfotit a zmenit si avatar ale nebude to asi moc hezka fotka ;-)
    • 89
  7. stajgrpavel

    ukažte svoji 406

    ty 406ky jsou tak hezka auta :-)
  8. stajgrpavel

    406 Stajgrpavel

    kdyz ono se fakt ted neni cim chlubit a penez ted moc nemam abych to stihl dat rychle dohromady. jeste premyslim o vymene kapoty ( pokud bude za pekne prachy a v barve modra chine) ale to zatim musi chvilku pockat. ted jsou dulezite asi ty poloosy. pristi mesic me ceka technicka a v podstate ani nevim co tomu autu jeste je ... a chmatej na telefon ci fotak kdyz mas rasrane ruce az po ramena :-D :-D
    • 89
  9. cau take jsem menil silentbloky na ramenach ... a pokud tam toto nebylo tak to tam ani neni ... mohla se proste jen zmenit vyrova . zkus to tam dat a uvidis zda to drzi tak jak ma :-) jen na rychlo jsem koukl na foto techo silentb. na autokelly a na zadnem sjem to nevidel. tudis to tam stopro nebylo kdyz jsem to menil ja :-D a bylo to bez problemu [upravil dne 18/6/13 12:29 od stajgrpavel]
    • 8
  10. stajgrpavel

    406 Stajgrpavel

    tak vcera jsem byl cely den zavrtanej a aute. na foto nebyl cas. EGR off, pravarenej a vymlacenej katak, kontrola netesnosti a vse podotahovane. jop a vymena uhliky v altiku ... v patek prestal altik dobijet. a zjistene zavady o kterych nebyla pri koupi rec. prorazeny chladic klimatizace a z 90% v haji poloosy :-/ a par dalsi blbosti.
    • 89
  11. stajgrpavel

    406 Stajgrpavel

    dekuji kluci. v nedeli si stim budu hrat a pak to nafotim ... ted to fakt nema cenu :-/ a fakt to blbe sviti o proti staremu modelu :-D
    • 89
  12. no ja mel venku jen tu jednu vzduchovou trubku... podruhe uz mozna ani tu ne ... v podstate jsem jen vyndal kablik od svicek a vymenil je.
    • 7
  13. stajgrpavel

    406 Stajgrpavel

    tak dnes jsem se rozloucil smim cernym piskutkem :-/ a ta lepsi zprava je ze jsem koupil HDIcko tak se mam zase vcem hrabat :-D zitra zkusim udelat nake foto ...
    • 89
  14. stajgrpavel

    Plastove casti podvozku

    nejlepsi bude asi servicebox ;-)
  15. jo klidne prijet to vymenim za chvilku pred barakem ... jen to chce nechat trosku vychladnout :-D ale v zime jsem to delal za tepla :-D kdyz jsem to delal poprve tak jsem to menil 2 dny ... den a pul jsem hledal svicky ktera se schovala za rozvodovy remen :-D [upravil dne 10/6/13 10:06 od stajgrpavel]
    • 7
  16. stajgrpavel

    Čistič vstřiků

    tec uz mam take za sebou . a zase se na nej chystam :-D to bylo fakt hodne znat.
    • 6
  17. stajgrpavel

    Čistič vstřiků

    obcas davam cistic od sonaxu. a znat to asi bude. auto lepe jede ma lepsi zvuk a min to zere :-D ale to co mas ty jsem jeste nezkousel.
    • 6
  18. ja tam racnovej klic nedostal. vyndaj vsechny zhavicky aby se ti nepletli a povol to ockovym klicem. pak prostrc 3 prsty leve ruky za cerpadlo a pokud mas dost dlouhe prsty tak dosajnes na svicku. a zatahni si trosku plynove lanko a dostanes tam 2 prsty leve ruky... vic ti asi neporadim ... snad jen se ten klic musis protahnout pod tema kovovejma trubickama nebo si udelej k nekomu vylet :-D
    • 7
  19. jeste by to mozna slo zkusit tak ze bys vypustil palivovy filtr a nalil tam dobrou naftu a zkusil nastartovat. pokud to hned neutece do nadrze :-D
    • 20
  20. ale mas pravdu ze naftak sezere vsechno ... ale ne HDI ! s TDckem jezdim obcas i na repkovy olej s tesca . cas ty fakt nemuzes. take bych vypustil naftu a dal tam jinou. pokud to pomuze tak bych jeste vycistil vstriky a cenou palivovou soustavu.
    • 20
  21. stajgrpavel

    zpatecka

    take jsem to mel... vymenil jsem komplet lanovody rucky a je klid :-D nekde to bylo zarezle ... ale stacilo povolit rucni brzdu a zatahnout za kolem za lanovod a krasne to povolilo. me to delalo kolo na strane spolujezdce.
    • 8
  22. stajgrpavel

    Opět výměna žárovek...

    asi nakym kvalitnim 2 slozkovym lepidlem.
  23. stajgrpavel

    Opět výměna žárovek...

    ahoj pokud te dobre chapu. tak ti opadl cely drzak spony z te keramiky co je na parabole. vecer jsem na to koukal jak je to chycene. melo by stacit abys to nasadil sikmo a pootocil s tim drzakem . zkus si svetlo vyndat at na to poradne vidis. asi by bylo dobre to zalepit , nebo sehnat nove svetlo ci parabolu.
  24. jj uz jsem koukal ... cumim na to v telefonu :-D v kellyne ho asi nemaji co ? uz jsem se snazil to najit ale nic jsem nenasel :-/
    • 7
  25. take chci novej balonek. ale radeji bych ten za 200kc nez ten od servismana za 1160kc :-D
    • 7
×
×
  • Vytvořit...