Pánové tak jsem tejden řešil úplně stejnej problém. Startovalo to jak chtělo při volnoběhu i občas zhasnul motor a beznadějně jsem točil klidně hodinu aniž by se něco dělo. Relé jsem vyměnil za funkční, čerpadlo ozkoušel, pojistky prohlídnul, dráty všechny prolezl a dokonce i koš vyčistil. Nakonec asi po dni hledání tady na fórku jsem našel tenhle topic. Tudíž bych Vám chtěl poděkovat za něj a vzdát hold všem zúčastněným, co závadu našli a odstranili. Díky ;-)