Přejít na obsah

PAJA106

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 942
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    1

Vše od uživatele PAJA106

  1. Výměna samotného bubnu není možná. 3 díra má buben 165mm, 4 díra má 180 nebo 203, v závislosti na motoru.
  2. Což o to, ono se vymazává číslo motoru, ale typ jako takový zůstává. Aspoň takové jsou moje znaloti. KFX a KFW se liší EURO 2 a EURO 3. Jeden do roku 2000, druhý po roce 2000.
  3. Vím že to je čistě subjetivní, ale mně se projev nového RS vůbec nezamlouvá. Nejvíc to dle mého zabíjí to DSG. A je to takový auto o ničem, ani sporťák, ani rodinné.
  4. To je sice jen domněnka, ale třeba tam chce motor z xsi kvůli kategorii. S 1.6 je možné, že by spadal do jiné. Ale jak říkám, pouze domněnka.
  5. PAJA106

    Zajímavé koupě 106

    To by měl vědět go.play. Aspoň když ji loki koupil a dal to sem, tak mu k tomu psal koment, že to byl on, kdo ho přehodil.
  6. Z těch co jsem sám řídil, tak asi zatím A3 Sline s 3,2 FSI motorem.
  7. Taky jsem dal 406.
  8. PAJA106

    Jaké gumy na Hokeny

    Upřímně řečeno bych se řídil cenou.
  9. To se mi taky povedlo, hned asi druhý, nebo třetí den, co jsem měl 206. Zapalovač byl silně zanesen nepořádkem a nefungovala mi nabíječka na mobil(špatný kontakt), tak jak jsem proměřoval, tak jsem si to samozřejmě zkratoval:D
    • 8
  10. PAJA106

    Silentblok motora 206 (ktorý ?)

    Pokud běhá dopředu dozadu, tak bude KO zejmena ten spodní. Já měnil všechny tři a dorazy též, silentbloky FEBI, dorazy se dají sehnat jen origo. Jinak výměna toho spodního je trochu vopruz, musí se totiž vyndat poloosa.
    • 7
  11. PAJA106

    Jazda na snehu 206 SW

    Mám to samé auto co ty, sice jsem si teda nevšiml ustřelování zadku, ale tvrdosti jo. Přisuzuju to tomu, že zatím jezdím sám/s přítelkyní s prázdným kufrem. Už jsem tu viděl rady typu 2 pytle cementu do kufru:D Pravdou je, že na tom něco je, přeci jen je SW s 2.0 HDI dost nevyvážené.
  12. Zrovna o víkendu jsem to dělal;) Můj postup byl následující, nicméně určitě existují i lepší: Zadní plastový díl tunelu dát úplně pryč (tzn. povolit v něm zezadu šroubek a pak dozadu vytáhnout), vyndat ovládání zrcátek a odpojit, povolit matičku velikost 10. Vepředu pod rádiem opatrně vypáčit plastovou krytku (obdélníček cca 10x2cm), pod ním povolit 2 torxy. Teď už můžeš manipulovat se středovým panelem, takže nadzvihnout (pokud nestačí prostor na ruku, jelikož se tunel opře o ručku, tak povolit 3 matice 13 a páku dát nabok). Zespoda odpojíš konektor zapalovače, zvrchu odšroubuješ ten malinký torx uvnitř a spodní část zapalovače s osvětlením stáhneš z těla zapalovače. Snad to je srozumitelné, je možné, že to jde i bez demontáže tunelu, ale já ho měl v plánu stejně sundat, takže jsem to dělal takhle.
    • 8
  13. PAJA106

    P 306 old stierače

    A není to tím, že máš mastné sklo?? Občas pomůže sklo a stěrače odmastit čističem na okna s obsahem lihu.
    • 8
  14. PAJA106

    Zajímavé koupě 106

    Minimálně kola jsou různá,na té lokiho byly 14 z 205 1.6 gti,tady jsou 15 z 205 1.9 gti.
  15. PAJA106

    Zajímavé koupě 106

    2:go.play. TU z aukra koupil loki a teď ji má tuším Peta-K.
  16. PAJA106

    Lidskej nevkus

    Nemám slov: http://www.sportovnivozy.cz/35444-peugeot-206-edice-quicksilver-svetla-nad-sazavou
  17. Tak opravdu je třeba to 1-2 sekundy podržet. Děkuji Cinicman za radu. Dle návodu jsem to pochopil, že to má reagovat okamžitě po stisknutí této kombinace.
    • 8
  18. Pokud máš KO termostat, tak to poznáš, když za nějaký 2-3 minuty po nastartování sáhneš na hadici vedoucí k chladiči a ta už bude vlažná. V tom případě ti propouští termostat, protože normálně se motor za tak krátkou dobu neohřeje, takže voda by správně cirkulovala pouze v tzv. malém okruhu a tato hadice by byla studená. [upravil dne 5/1/13 14:08 od PAJA106]
  19. Nikdo další?
    • 8
  20. PAJA106

    206 SW Quiksilver ECO

    2 safi1: No, mám tu jednu na prodej, to byla první, kterou jsem dělal, kopie originálu. Jinak jsem včera rozebral středový panel, tahal kabely a letoval a mám hotové podsvícení nohou vepředu i vzadu. Sice trochu jiný odstín než originální oranžové podsvícení, ale jde to. To někdy večer nafotím a dodám fotky.
  21. PAJA106

    206 SW Quiksilver ECO

    Zatím nepřidělaná, pro představu. Domácí výroba - 2mm nerezový plech.
  22. PAJA106

    206 SW s 1,4, 1,6 nebo 2,0 HDI

    Mně přijde, že 406/407 už je skoro zbytečně velká na to dojíždění. a náklady na provoz už taky budou vyšší, oproti původně uvažované 206. Jen tak mne napadá, když chceš levné přibližovadlo, proč nejít cestou LPG? Nádrž pod auto,místo rezervy opravnou sadu a v kufru ti místo neubude.
  23. PAJA106

    Lidskej vkus

    Ta 306, přijde mi jak kdyby z toho chtěl udělat VW Bora.
  24. PAJA106

    106 1.4 turbo kit

    Jen technická, řekněme, že by se to podařilo tam nacpat a jezdilo by to. Co potom ostatní věci?? Spojka, převodovka, brzdy?? A co papírová stránka věci, STK... Jak zde již bylo mnohokrát napsáno, nejjednodušší cesta, jak mít silnější auto je koupit si takové, než předělávat s nejistým výsledkem.
  25. Co zkusit zdejšího člena Badisak?
    • 6
×
×
  • Vytvořit...