Zrovna o víkendu jsem to dělal;) Můj postup byl následující, nicméně určitě existují i lepší:
Zadní plastový díl tunelu dát úplně pryč (tzn. povolit v něm zezadu šroubek a pak dozadu vytáhnout), vyndat ovládání zrcátek a odpojit, povolit matičku velikost 10. Vepředu pod rádiem opatrně vypáčit plastovou krytku (obdélníček cca 10x2cm), pod ním povolit 2 torxy. Teď už můžeš manipulovat se středovým panelem, takže nadzvihnout (pokud nestačí prostor na ruku, jelikož se tunel opře o ručku, tak povolit 3 matice 13 a páku dát nabok). Zespoda odpojíš konektor zapalovače, zvrchu odšroubuješ ten malinký torx uvnitř a spodní část zapalovače s osvětlením stáhneš z těla zapalovače.
Snad to je srozumitelné, je možné, že to jde i bez demontáže tunelu, ale já ho měl v plánu stejně sundat, takže jsem to dělal takhle.