Přejít na obsah

Agrafik

Uživatel
  • Počet příspěvků

    3 689
  • Registrace

Vše od uživatele Agrafik

  1. Agrafik

    407 SW hdi 2.0x2.7

    Jabka s hruškami . Pokud je Amwar. Při aktivaci tuhosti podvozku "sport" se změní charakteristika tlumení a řízení - ztuhne řízení a přitvrdí podvozek - je to opravdu citelná změna. U automatu "S" změní charakteristiku řazení. Vše je rychlejší, skluz je omezen, motor využívá nejlepší průběh toč. momentu a max. otáček. Amwar je využíván i při prudkém brždění ...
    • 52
  2. Agrafik

    Zadní elektrická roleta

    U loketní opěrky by mohl být připravený konektor pro tlačítko roletky, To samé by mohlo být u roletky. Pak by to mohlo stačit aktivovat, teda pokud nemá roletka vlastní ŘJ.
    • 14
  3. Agrafik

    407 SW hdi 2.0x2.7

    Stačí se svést s 2.0 a s 2.7 a máš jasno. . U 2.7 je mínus spotřeba po městě. I když teď jsem jezdil stejnou trasu s FII 1.4TDI a spotřebu měla za studena 8.0 vs. 9.2. . Dneska jsem to zkoušel trošku protáhnout. I když to bylo tročku do kopečka a mírné zatáčky, tak na 100 za 8.7s a to bohužel do toho kecalo ESP.
    • 52
  4. Agrafik

    Automat v 508

    Automatické brzdě? Měničový automat tohle nepotřebuje. Na D jsem projel už X 1/2-1 hod. kolon a pohoda. Akorát nepustit brzdu. Nedovedu si představit třeba co 30s řadit N-D a opačně.
  5. Agrafik

    Čeština do RT3

    To to jako celou dobu zkoušíš s CDRW? Takto aktualizovat SW z takového média bych neměl odvahu.
  6. Agrafik

    Problémy s RT3

    Mám obavu, že tě rozebrání nemine. S diagnostikou si najdi někoho odsud, ušetříš. A ještě ti třeba aktivvujou další věci, pokud je aktivované nemáš.
    • 10
  7. Agrafik

    Čeština do RT3

    Blbě vypáleno? Blbá verze? Nic jiného mě nenapadá.
  8. Agrafik

    moje karesmore

    Ta úprava motoru pro nižší spotřebu ma 130kW?
    • 15
  9. Agrafik

    Zesilovač JBL

    Takových konektorů tam můžeš mít volných ...., ale ano, může být i k JBL Měnič je u FL v kufru vpravo, tak cd měnič nee. Rozdílů 607 před FL a po FL je poměrně hodně.
  10. Agrafik

    Problémy s RT3

    Konektor v opěrce je na diagnostiku. Zelený pod plastem. Menu v RT3. Aux. Po aktivaci jde volit tl. Source.
    • 10
  11. Předpokládám, že máš RT3. Aktivace na hlavní stránce VIDEO. Jde tam i aktivovat funkci, aby to šlo zapnout tlačítkem source. Ale už dlouho jsem to nepoužil, tak snad je to dobře. CD changer - po stisknutí tlačítka EJECT se vrátí CD do zásobníku, a ten se ti vysune ven.
    • 38
  12. Agrafik

    Hluk uvnitř Peugeotu 2008

    Toto by šlo na odhlučnění použít taky, alespoň u Fačka to kdysi pomohlo docela hodně http://www.mikra.cz/od-sady.php
    • 48
  13. Pro tyto případy používám archív http://web.archive.org/web/20140725141057/http://www.mountfield.cz/oleje-pro-motorova-vozidla
    • 9
  14. Agrafik

    Nefunkční tempomat

    Pomlčky na displeji?
    • 6
  15. Agrafik

    Barum alebo Matador

    Jezdím BB2 a další budou BB3. Jsou v pohodě a umí i rychlostní index Y
    • 46
  16. Agrafik

    5008 1,6 Hdi problem s tempomatem

    Vodítko bych viděl v tom zakolísání otáček, tak bych taky tipnul spojku. Ps: pokud se dobře pamatuju, tak v podobné situaci po aktivaci tempomatu automat podřadí, i když by to mohl zvládnout i skluzem. Proč to asi dělá :-). V této situaci dává auto plný plyn, tak to nasimuluj. Místo tempomatu dej plný co to udělá
    • 28
  17. Agrafik

    Dell Inspiron 3542-WOT?

    Na něčem podobném - 820M a i3-4030U jede WOT v pohodě .
    • 9
  18. Tady máš spoustu fotek, co a jak na 607: http://kaba.net.pl/607/ Brzdy: http://kaba.net.pl/607/rozne/wymiana_tarcz/
    • 7
  19. Jízdní styl? Na spotřebu?
    • 14
  20. Tak to by jsi potom mohl napsat kde jsi to nechával měnit , ...
    • 81
  21. Agrafik

    StibTova 407 2,2 - KONEC

    Já přibližně min. 3x ročně. Čistící pěna 1x ročně, jinak funguje i voda+autošampon+mikroutěrka. A pak řádné ošetření přípravkem na kůži. Zatím jsem si vystačil ze Sonaxem.
  22. Tohle jsem chtěl kdysi dávno řešit. Měl jsem na to udělaný takový "udělátor" z merkuru na vyzkoušení. Pohánělo to servo z centrálu a v podstatě to umělo vyklopit světlo z pod auta v úhlu cca 90st. Nešlo by to ale jednoduše napojit na zpátečku. Druhou verzi ze servem na modely jsem už nezkoušel, málo času. Měl jsem v plánu při zařazení zpátečky otočit servo proti pružině + rozsvícení světla na mechanismu. Po vyřazení to mělo skočit samo pod auto. Nakonec jsem se na to vyp...d, - nevhodné servo, nechuť vrtat do auta díry... A otázka životnosti něčeho takového pod autem a riziko poškození při couvání, i když by to šlo přetlačit. Třeba tam jednou dám alespoň silnější žárovky - LEDky?
    • 64
  23. Agrafik

    Start-stop system

    Pěkný článek http://www.autorubik.sk/technika/stop-start-system-vyhody-a-nevyhody/
  24. Agrafik

    Display z Ciny

    Rozebrat displej a složit znovu?
  25. Agrafik

    Jarní úklid 607

    Kluci, jakou máte zkušenost s čistícíma pěnama na koberečky. Třeba ta od Sonaxu?. Má to nějaký efekt? Díky.
    • 8
×
×
  • Vytvořit...