Změna: Minisystém s DVD? To moc velký vyběr není. Má to být 2+0, 2+1, nebo 5+1. Mám obavy, že to spíš bude placka a 2+1, nebo 5+1.
Já koukám zrovna na něco takového http://www.datart.cz/katalog/AV-prijimac-YAMAHA-HTR-3064.html, múj už je dědeček a nemá žádný digitální vstup. Nějak mi to stárne.
[upravil dne 16/1/12 23:09 od Agrafik]