Přejít na obsah

Agrafik

Uživatel
  • Počet příspěvků

    3 689
  • Registrace

Vše od uživatele Agrafik

  1. Agrafik

    Chcem antenu z P607

    Ale vždyť psal, že je to na telefon. To chceš použít na rádio???
  2. Agrafik

    Víko kufru a světla

    Každá mlhovka je napojena samostatně do BSI. Tudíž zkusit proměřit ten vodič. nebo přímo na BSI. Jestli ti svítí zpátečka, tak máš aspoň dobrou zem i pro mlhovku. [upravil dne 22/1/12 17:15 od Agrafik]
  3. Agrafik

    Víko kufru a světla

    Donutil jsem se zajít ven. U mě svítí obě.
  4. Agrafik

    Víko kufru a světla

    Žádné hlášení o spálené žárovce?
  5. Nastavení - sníženíotáček ventilátoru u mě bylo hlavně kvůli hluku. Používám elektronický regulátor s potenciometrem. Když potřebuji, tak mu dám MAX, jinak pořád minimální otáčky. Ty neruší ani večer. Na MAX to už je jak v továrně.
  6. Třeba se někomu bude hodit. Tak jsem chtěl zprovoznit Samsung Omnia Pro v autě. Měl jsem doma 4pin 3.5jack kabel od kamery. Ten po připojení nefungoval, jiné celkové zapojení. Bastlit se mi nechtěl. Dneska jsem si vzpoměl, že nějaké kabely byly u LCD LG. Tak jsem ho zkusil a ono funguje Akorát nesedí barvy konektorů. Video je červená a ne žlutá... Takže zkouška v autě na RT3 a obraz OK ,zvuk OK. Akorát po nastartování je tam rušení. Ale to nevadí. Používat to nebudu. Škoda, že se obraz po zastavení zase nespustí. [upravil dne 20/1/12 22:25 od Agrafik]
  7. Agrafik

    Chcem antenu z P607

    marcel00: tohle
  8. Agrafik

    Chcem antenu z P607

    Marcel00: tak to jsem nějak nepochopil. Co má jako ta stará verze.
  9. To už je docela i slušná elektrárna. Se nedivím, že ten motor v zimě žere
  10. Tak jsem to myslel, ale blbě napsal.
  11. Agrafik

    spotreba

    U mě to skáče mezi 0,6-0,9 ,ale u toho trefit, kdy je tam opravdu neutral ???
  12. BV406: tak dej vědět, co s tím bylo:roker
  13. Agrafik

    Diagnostika Lexia

    Ta údajně lepší verze je nějaká očesaná, nebo používá lepší IO ,či co?
  14. Agrafik

    6st automat a chip

    Schreek: to je dobrá otázka. Podle toho co jsem našel, tak to byly odlišnosti převodovky TF-80SC pro použití v různých autech. Ten měnič ??? Ale zrovna u toho by se výrobci nevyplatilo vyrábět více verzí
  15. Agrafik

    spotreba

    Lada78 - máš dobře nastavený rozměr pneu? Ta odchylka je:o
  16. Změna: Minisystém s DVD? To moc velký vyběr není. Má to být 2+0, 2+1, nebo 5+1. Mám obavy, že to spíš bude placka a 2+1, nebo 5+1. Já koukám zrovna na něco takového http://www.datart.cz/katalog/AV-prijimac-YAMAHA-HTR-3064.html, múj už je dědeček a nemá žádný digitální vstup. Nějak mi to stárne. [upravil dne 16/1/12 23:09 od Agrafik]
  17. Agrafik

    6st automat a chip

    Právě že tam je AM6 a kvůli tomu je omezen i výkon a toč. moment motoru 3.0 na 440-450Nm?. Proto ty ???? nebo Straki asi ví více?a už konec:xvul i když ono to pořád souvisí s tématem, že ten čiplý 2.0 není pro AM6 problém, když to zvládne i tohle. Škoda že ten motor není v autě uložen jinak? To by tam vlezla i jiná převodovka.
  18. Agrafik

    6st automat a chip

    Hloupá otázka 3.0HDI proč? To se dá sehnat? Viděl jsem to jedině v C6 607 ani jednu. DanculID. mi povídej. Už ta hlava nejde tak dozadu:D
  19. Agrafik

    6st automat a chip

    Straki: to už jsi snad na hraně - 500Nm. Kolik to žere, to mě fakt zajímá - stačí více- nebo méně, samo při stejném stylu. [upravil dne 16/1/12 21:36 od Agrafik]
  20. Agrafik

    spotreba 1,6hdi

    Začína se to tu plevelit. Dokud tady nehodí VIN, tak je to o ničem. Josefus: když jedeš po dálnici a ukazuje ti to těch zvýšených 8-9l, tak pusť nohu z plynu. Pokud ti i při brždění motorem neukáže 0, tak ti regeneruje FAP.
  21. Agrafik

    spotreba 1,6hdi

    Třeba sem dát VIN. Napojit na DIA. Kouknout pod auto, pokud víš co hledáš. Někdy je to poznat při jízdě, že regeneruje.
  22. Agrafik

    6st automat a chip

    Máš AM6, ten se dává i k 2.7HDI a ten má 150kW a 440Nm. Tak to ten 2.0HDI zvládne s velkou rezervou. Vzhledem k tomu že straki tu 2.7 ještě čipnul (straki - kolik?) tak máš hodně velkou rezervu. Samozřejmě pokud ti to řadí tak jak má.
  23. Agrafik

    spotreba 1,6hdi

    Zima dokáže divy. Máš FAP?
  24. Já taky koupil. Už druhý. Bohužel neuměl lítat, max. výška vzletu cca 5-10cm, takže už je v servisu. Opakované nabití baterie nepomohlo. Příhoda ze servisu. Vy jste s tím už lítal, že? No a jak bych to jako vyzkoušel? No tak to já to nemužu vyměnit, když jste s tím lítal:) No a jak bych vybil jinak tu baterku? a znovu to vyzkoušel No tak ho vyzkoušime - opravdu to nelítá . Takže 30dní reklamace, uvidíme.
  25. Jsem se lek, že je to něco vážnějšího. Teď ,když tak uvažuju, tak jsem si ani při letmém pohledu nevšim, kde to má altík. natož ho vytáhnout Tak hodně štěstí.
×
×
  • Vytvořit...