Přejít na obsah

Moby89

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 639
  • Registrace

Vše od uživatele Moby89

  1. Moby89

    Potkal jsem klubáka...

    tak to byl vektor
  2. nevsiml si:D
  3. uvidime podle poctu zucastnenych, zatím máš první místo jisty:D
  4. já věděl že ukecávat tě se vyplatí a ted ostatní
  5. evidentne nikdo nechce bejt první, tak chlapi sakra pochlubte se co máte doma, nebo se za svoje drahý polovičky stydíte?
  6. pokud jsem do prihlasovadla koukal dobre je tam kolem 110 lidi, to znamena cca 60aut, z ATC kokorin to bude stát až na okresku:D
  7. zkusim to, nejakej menší plán se mi v hlavě rodí, ale bude to chtít disciplínu:D:roker
  8. jinak pokud máte kandidáty(jejich přítelkyně), nebo kandidátky, tak je na to upozorněte, ať je z čeho vybírat namátkou: Koldas, Stibto, Gronholm...:roker
  9. bacha hoši ještě příjdou s džáňou v paruce:D
  10. spíš bych řikal rozhodčí, a myslim že je místo ještě pro jednoho(lichej počet je důležitej), hlavně aby bylo co rozhodovat:D shark: aby se založila anketa musíš mít nominace:D [upravil dne 10/5/12 21:00 od Moby89]
  11. založeno, naco o tom mluvit když se to dá hned udělat a nic to nestojí?
  12. Pravidla: nominovat se můžou ženy, dívky, slečny mající srdce bijící pro P-C, nebo aspoň pro jejich plechovýho miláčka. Můžou se nominovat buď samy nebo je může nominovat jejich partner(tady je důležitý, aby o tom slečna aspoň věděla, když ne souhlasila). Po vložení fotky dostanete číslo, na konci května se uzavře přihlašování a všichni budou hlasovat. vítězka bude vyhlášena na kokořínském srazu. P.S:holky nespoléhejte že vás ten váš přihlásí, a radši to udělejte samy a netyďte se. případný otázky sem nebo SZ, nabídky úplatků jen do SZ:D [upravil dne 14/5/12 18:31 od Moby89] [upravil dne 14/5/12 18:31 od Moby89]
  13. porota budou lidi z fora, ale výbor předávající nějakou tu cenu, a gratulace- by mohl mít nějak výhody, nemyslíš?
  14. jako \"otec\" dalšího ročníku se hlásim do poroty(bo porotci maj různý výsady:D) zkusit se to může pokud to neklapne nic se neděje. stihneme předání cen na kokoříně? to znamená do konce května uzávěrka?
  15. zkusim se o tom pobavit s předsedou na minisraze před kokořínem a kdyžtak bych to zkusil nějak koučovat. a pokud by byl samozřejmě zájem [upravil dne 10/5/12 20:16 od Moby89]
  16. Moby89

    Jaká je to barva

    a neudělal si celolak?
    • 20
  17. a co dát volný nominace? to znamená že by se ženy, dívky, slečny(a co já vim jakej ještě výraz) mohli(čti musely) nominovat sami:D
  18. tady to zavání novým ročníkem Miss P-C. Co vy na to?
  19. Moby89

    další minihádanka od Pe.Tra

    padesáti halíř?
    • 31
  20. míníku uprav jimmymu tu číslovku bo jinak má model kterej ještě není asi ani na projetantských prknech:D byl jsi rychlejší [upravil dne 9/5/12 21:00 od Moby89]
  21. kopec:a nechceš nám s tim píchnout:D minimaxa: on si přivezl speciální kola na sprinty a strašně to žral:D
  22. někde v reakci na Idaha(kotlaříka). Já už to spíš neřešim, a možná dobře že nemám profil, bo bych tam napsal asi něco nepěkného:D:roker
×
×
  • Vytvořit...