Přejít na obsah

Moby89

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 639
  • Registrace

Vše od uživatele Moby89

  1. Agia:takhle neuvidíš výsledky:D
  2. zpozdílek: překvapivě:D
  3. Moby89

    Noční hlídání

    všichni: hlasujeme o miss
  4. kdo chce musí rolovat i do strany:D:D
  5. Tak už hlasujeme, Agia je opravdu poklad, to budu mít drahý, kolikátej panák že to bude?
  6. moc účastnic, pak by nebylo nic poznat
  7. takže panstvo je to tady, účastnice jsou bez jmen(kdo chce stejně si je dohledá v nominačnim vlákně). Hlasujte do 14.6. do 23:59. [/rquote]
  8. jj to vlákno bylo naprosto brutální:D
    • 14
  9. máš SZ, velký já nevim, aby to bylo koukatelný, v tomhle ti důvěřuju;)
  10. agijko zlatíčko záchrano moje, už máš kult nebo ho chceš založit?
  11. no nic evidentne se nikdo nenajde, tak směle do toho:D:D
  12. právě proto doufám že mi nějaká dobrá duše pomůže, ale evidentně mě necháte trápit:(:D
  13. ted jsem se k tomu dokopal:P a zjistil jsem technickej problém:D kdo jsi bez miny hod klidne kamenem:roker
  14. Moby89

    Nedělní pokec na benzínce-Praha

    holt asi jsou někteří znás postrachy:D
    • 71
  15. lidičky prosba, zjistil jsem že v pc nemám jinýho programu na zpracování obrázků(pospojování do jednoho) než malování. Prosba:můžete někdo prosím pospojovat fotky účastnic do jednoho obrázku a očíslovat? Předem díky;)
  16. Moby89

    Nedělní pokec na benzínce-Praha

    já nevim třeba tomu pánovi v tom lexusu vysvětlit že se tohle nedělá, a už vůbec ne členům P-C.
    • 71
  17. dopiš mi k ty spanilce \"pokus o srovnání podle modelů\":D;)
    • 68
  18. Moby89

    Nedělní pokec na benzínce-Praha

    to nasere, ale dokud to jsou plechy... ste měli s vojtou cinknout, by sme nějak pomohli;) a na kokořín klidně pojed se s někym domluv at te vezme [upravil dne 3/6/12 20:31 od Moby89]
    • 71
  19. Moby89

    Nedělní pokec na benzínce-Praha

    pomalu tam vyrážim;) kdyby někdo bloudil, nebo vyrážel dýl a chtěl zjistit jestli tam ještě jsme tak tel:721664 742 [upravil dne 3/6/12 16:55 od Moby89]
    • 71
  20. Moby89

    Nedělní pokec na benzínce-Praha

    zaleží na počasí, dle mě cca hodku možná dýl...
    • 71
  21. Moby89

    Nedělní pokec na benzínce-Praha

    nikdo další se neukáže?
    • 71
  22. Moby89

    Nedělní pokec na benzínce-Praha

    agia: a chceš dorazit? te nekde vyzvednu;)
    • 71
  23. do 14.6. do 23:59. aby se to stačilo vyhlásit na kokoříně
  24. jak se to tady říká? nejsem zaměstnanec fora? během zitřka začínáme hlasovat. Lůca: a ty nebud drza:aut:D:D
  25. Moby89

    Nedělní pokec na benzínce-Praha

    to zjistíme zítra vlastně je to takovej vědeckej pokus vlastně
    • 71
×
×
  • Vytvořit...