lidičky prosba, zjistil jsem že v pc nemám jinýho programu na zpracování obrázků(pospojování do jednoho) než malování.
Prosba:můžete někdo prosím pospojovat fotky účastnic do jednoho obrázku a očíslovat? Předem díky;)
to nasere, ale dokud to jsou plechy...
ste měli s vojtou cinknout, by sme nějak pomohli;)
a na kokořín klidně pojed se s někym domluv at te vezme
[upravil dne 3/6/12 20:31 od Moby89]
pomalu tam vyrážim;)
kdyby někdo bloudil, nebo vyrážel dýl a chtěl zjistit jestli tam ještě jsme tak tel:721664 742
[upravil dne 3/6/12 16:55 od Moby89]