oddie: a budeš horší než ten osmiletej, což je pro synka(5ti letýho) rozhodně výchovný. Jak mu pak vysvětliš že se menší děti nebijou? neřikám nezasáhnout, to jo. rozthnout od sebe to jo. Ale pak se na czího fracka vykašlat. Nejsem tak starej, ale vždyt když mě bylo někde mezi pěti a šesti, lítali jsme venku sami, když jsem dostal držkovou, mamka mi pomohla mě omejt, případně doošetřit a pak přišel otec a zeptal se mě, ne proč jsme se porvali, ale jak se mohlo stát že jsem dostal.
A bylo.