Přejít na obsah

Moby89

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 639
  • Registrace

Vše od uživatele Moby89

  1. Moby89

    Tlmič pulzovania 306 HDi

    já tam tenhle bazmecht nemam a to mam bosch, veskerou naftu mam tahanou v PUčkovejch hadičkách
    • 31
  2. jaktoze nepomuze? holt ten kryt uplne odmontujem:D:D
  3. aku nemáme ale v aute mam golu;)
  4. to netusim, ale slecna co se mnou bydli jo:D:D
  5. jj já tam budu a svejk psal ze taky... kdo dal uvidime:)
  6. co dneska nejaky to Qcko?
  7. hoši možná vám oběma závidim, dneska se kamarád stěhoval zpátky na MLK, všechen nábytek v pohodě až na Terárko s betonovou asi metrákovou skalkou... i scratchovo piano bylo jednoduší na stěhování(a to se vybourávala veranda:D:D)
  8. a dokonce pujdu tak daleko že když vyhodíš tu mojí citaci(ktera tam stejne nema co delat:aut) tak odmáznu i PS, tak vážně myslim omluvu:)
  9. luca: já se omlouvám:mad: jako znameni dobry vule si uprav ten predchozi příspevek,at si nekdo všímavej nerejpne [upravil dne 1/7/12 23:18 od Moby89]
  10. jak jsi to mohla čekat?
  11. Moby89

    Potkal jsem klubáka...

    já jel inkognito s kamosem cervenym transitem, +- kolem OMV co je před zdibama,
  12. nejbližší les bych viděl někde u kralup ne? když se tak Lůca směje, určitě ho tam kousek schovává:D
  13. Moby89

    Potkal jsem klubáka...

    koho jsem dneska mezi jednou a druhou potkal na teplický z prahy? 407 sw clubový webovky na pátejch vratech? Nebyl to shreek?
  14. divíš se v tehlech vedrech?:D
  15. to víš že jo a ty budeš nadávat jak vařim drinky:D:D
  16. lůca: nejakej unos z oslavy?:D
  17. evidentně se neda svitit a pojedu se dneska projet asi sam:D:D:roker
  18. gronholm DrD funguje na přincipu \"improvizace a 100% svobody jednání\" kdežto zde zmíněný gamebooku(pár bych jich doma ještě našel) nebo tohle video je omezený na určitý kroky;) edit: medvěd: jde o to že dračí doupě chytlo druhou vlnu když knižně \"opět\" začal vycházet Pán prstenů. v týhle generaci fantasáků jsem byl i já [upravil dne 29/6/12 12:50 od Moby89]
    • 38
  19. já 23% a to jsem nemohl bejt sarkastickej:D:D
    • 38
  20. dobře položím otázku jinak speciálně pro rejpaly:aut:aut:D podnikneme neco bando?:D
  21. otazka je kam?
  22. podnikáme něco zejtra, bando?
  23. Moby89

    Další výchovná poradna předsedy

    zni to blbe, ale to že se do toho budou motat rodiče nic nezmění, lepší je kdyby nejaky iniciativní kluk \"dostal\" nápad se na něj domluvej;)
  24. Moby89

    Další výchovná poradna předsedy

    oddie: a budeš horší než ten osmiletej, což je pro synka(5ti letýho) rozhodně výchovný. Jak mu pak vysvětliš že se menší děti nebijou? neřikám nezasáhnout, to jo. rozthnout od sebe to jo. Ale pak se na czího fracka vykašlat. Nejsem tak starej, ale vždyt když mě bylo někde mezi pěti a šesti, lítali jsme venku sami, když jsem dostal držkovou, mamka mi pomohla mě omejt, případně doošetřit a pak přišel otec a zeptal se mě, ne proč jsme se porvali, ale jak se mohlo stát že jsem dostal. A bylo.
  25. sme se s Agresssorem dohodli na termín 13-15.7. co vy na to?
×
×
  • Vytvořit...