už to tady někteří nakusli, takže budu reagovat postupně
Pastorek: myslíš že člověk kterej pošle ročně 400kč udělá(a víc nic) pro klub víc než člověk kterej dokáže spáchat minisraz(na odpoledne) kam přijede cca 10 dalších členů? Za mě rozhodně NE.:bojim
Sytič: a na sraze by jsi mohl odlišovat řádný členy modrou páskou na rukáv s bílim lvem, to by taky šlo ne?:D
Teď malinko OT, ale třeba mi to bude vysvětleno, před Kokořínem se tu vedla politika dostat lidi od počítačů na sraz(což je za mě chválihodnej směr a plně se s nim ztotožňuji a řekl bych že i úspěšně praktikuji:roker), teď zase nutnost odlišit řády od neřádů. Já pořád nepochopil důvod odlišení zde na foru. Pokud mi to někdo vysvětlí budu rád.
Díky;)