Přejít na obsah

Moby89

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 639
  • Registrace

Vše od uživatele Moby89

  1. Moby89

    Potkal jsem klubáka...

    nevím jestli jsem dneska kolem 19:00 na mělníku potkal klubovou 106tku, ale rozhodně byla libová. Celá černá místo mlhovek kulatý denní svícení. za volantem nějaká blondýna:)
  2. já z dovolením(i bez něj) navrhnu čas, jelikož se brány otevírají v 16:00 tak to chce bejt do 17:00 tam(abychom zabrali fleka pospolu) z toho plyne cca 16:00 někde kolem strakonický
  3. Moby89

    Členství se zobrazuje

    Do koho že jsem začal kopat? Já jsem položil otázku, která mi stále nebyla zodpovězena, to jest: jaký užitek má řadný člen z toho že je na foru označen tímhle popiskem? Moje důvody jsou moje soukromá věc a pokud se s Vámi někdy uvidim tak Vám je vysvělim osobně, protože napsaný to vyzní(bude překrouceno) úplně jinak. někteří z vás vědí že bych za klub dejchal kdyby to bylo třeba.
  4. možná bude ještě veselo http://aktualne.centrum.cz/domaci/pocasi/clanek.phtml?id=752932#utm_medium=dynamicleadbox&utm_source=atlasHP&utm_campaign=A&utm_content=position-0
  5. tak jed:D:D
  6. Moby89

    Členství se zobrazuje

    pastorek:plný souhlas s tim co píšeš o foru, jde unikátní co do multifunkčnosti i přínosnosti, o tom není pochyb. jinak není o lakomosti, je to o přesvědčení.(a jestli někdo narazíte na to že neplatím proto abych byl rebel tak z něj udělám dva:D:D:D:D).
  7. koupacku ve vltave?:D
  8. Luci, víš že jako spolupachatel tam budu kdyžtak sedět s tebou:D:D
  9. Moby89

    Lakování celé palubovky?

    Styll: podle mě klasika smirek a brousit a brousit(viděl bych to 15tikilo, pak možná dvoulitr) záleží jak to půjde Stibto: to že se to nelíbí tobě neznamená, že ostatní od toho musíš zrazovat;)
    • 6
  10. Moby89

    Členství se zobrazuje

    už to tady někteří nakusli, takže budu reagovat postupně Pastorek: myslíš že člověk kterej pošle ročně 400kč udělá(a víc nic) pro klub víc než člověk kterej dokáže spáchat minisraz(na odpoledne) kam přijede cca 10 dalších členů? Za mě rozhodně NE.:bojim Sytič: a na sraze by jsi mohl odlišovat řádný členy modrou páskou na rukáv s bílim lvem, to by taky šlo ne?:D Teď malinko OT, ale třeba mi to bude vysvětleno, před Kokořínem se tu vedla politika dostat lidi od počítačů na sraz(což je za mě chválihodnej směr a plně se s nim ztotožňuji a řekl bych že i úspěšně praktikuji:roker), teď zase nutnost odlišit řády od neřádů. Já pořád nepochopil důvod odlišení zde na foru. Pokud mi to někdo vysvětlí budu rád. Díky;)
  11. Dnes spontanni akce v Mlade Boleslavi. Program: gril, auta, pokec. [upravil dne 28/7/12 11:32 od Moby89]
  12. to jo ale myslim že peugeot nevyrábí auto kterým by se tam dalo zajet, možná 3008:D:D
  13. Moby89

    Členství se zobrazuje

    uniká mi význam rozlišování, ale radši budu mlčet;)
  14. Moby89

    Kolo Škoda - pokračování

    za jedno?!:o
    • 64
  15. dokud jde o plechy jde o hovno, zaplat panbuh ze jsi ok, evidentně všichni strážný andělé světa stáli při tobě
    • 48
  16. tak ja asi taky bo jsem zaparkoval pod keřem užasnýho ptačího bobu a mam pul auta na fialovo, takže zaberu wapka box:D:D
  17. já jsem to řikal už na začátku:D:D
    • 41
  18. jarda? ten se neukázal od prvního Qčka, dobří holubi domů se vracejí;)
  19. a kvůli mě by jsi jako nejela?!:D:roker
  20. Luky maš FB tak se koukni, najdi skupinu tuning průhonice, a někde to tam bude
  21. kdo se v nich má vyznat? v šest se sejdeme a podle počtu aut na Q usoudíme v kolik to začíná:D
  22. Ferry to vyřešil, za vás všechny.:D;) díky
    • 41
  23. Dneska od 18:00 opět naše oblíbená lokalita. Krtek:jelikož dneska dohodneme detaily ke tomu beachy(i) tak to sem pak loupnem, jinak doraž, zajisté budeme rádi pod dohledem PČR;)
  24. no připadal jsem si tam malinko nepatřičně:D
    • 41
  25. hej hou lidi, jak ten beach? když to dáme v sobotu, tak pak můžem zase pogrilovat u vody;)
×
×
  • Vytvořit...