Přejít na obsah

Moby89

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 639
  • Registrace

Vše od uživatele Moby89

  1. Moby89

    French Star by Lucí ;D

    já tu samolepku chválit nebudu, protože samochvála smrdí:D
  2. a tak já se taky ukážu, za naší pumpapokec divizi;):roker
  3. na qčku sraz na pul šestou, za zeď přesun kolem za 10 šest;)
  4. maso v koření v lednici a pan che guevara na mrazáku, já jsem připraven:D
  5. já dělám do včel:D:D
  6. zítra vezu žepeto na výměnu rozvodů a nechám k tomu udělat i olej, bo společně překročíme hranici 90ti tisíc km. Dnes večer ještě budu \"vylepšovat\" samolepkama, tak jsem pak ještě hodim foto;)
  7. Moby89

    Zlaťucha =)

    a matyldou se nepochlubíš?
  8. predpokladam na 4x108, par volnejch si zajedu i ja s mocnym Hdi:D:D ale bez sliků, to bych se nemusel rozjet:D
  9. švejku sklamu tě, dutku s výstrahou máš za něco jinýho, takže za tohle by měl bejt odstřel:D:D nicméně přesnej čas srazu už je dohodnutej v 15:30 na robin oilce na strakonický směrem od prahy,a pro ty kteří jedou z druhý strany tak mezi 16:00 a 16:15 tady http://mapy.cz/#x=14.124063&y=49.697873&z=11&umc=9g4SixVnKd¨=Dr%C3%A1sov%2C%20okres%20P%C5%99%C3%ADbram&t=s&u=u v Drásově naproti STK prosím Lůcu aby to napsala do nadpisu
  10. zdůrazňuju že tenhle čtvrtek není absolutně pod mojí taktovkou:D:D
  11. Moby89

    Úprava 2.0 HDI RHZ

    nechápu jakej vliv má to že vyhodim sedačky(výměna za skořepiny), tapecáky, ducbednu a repro na životnost motoru. Prosím nějakého inženýra o vysvětlení(selskej rozum říká že žádnej)
  12. Moby89

    Úprava 2.0 HDI RHZ

    k čemu mi bude 152kw v 2tunový 607mě, když mě pojede 100kw tunová 206tka?
  13. Moby89

    Zlaťucha =)

    pěkné, hlavně zajímavý a neokoukaný prostředí
  14. Moby89

    Úprava 2.0 HDI RHZ

    a proč by to doháje meli být výkřiky do tmy? nelaď motor polaď auto: vyhoď tu sedací soupravu co tam máš(vzadu gauč+ ty dvě křesla vepředu) a nahoď lehký skořepiny- cca 30kg dolu, a jdi touhle cestou;) každý kilo je znát;)
  15. zapoměl jsi na to podstatný, POGRILOVAT
  16. Moby89

    Úprava 2.0 HDI RHZ

    máš dvě cesty jak to může jet líp a)zvedej výkon b)snižuj váhu kopec: věr tomu že pokud to bude člověk kterej má V6 v ruce, tak se čapneš na prvních 100metrech pak tě čekaj jeho koncový lampy:D:)
  17. Moby89

    French Star by Lucí ;D

    rejty: přesazení netřeba, pytel cementu vyjde levněcj a na zimu ho může vyndat:D:D
  18. no jasně, vkus maj blbej, a to že jezdej v origami skládanym z plechu, přece neznamená že nejsou lidi:D:D
  19. Moby89

    Další výchovná poradna předsedy

    já nevim není napomenutí něco jako domluva od policajta?´=vlk se nažral a koza zůstala celá? nebo se pletu?
  20. ten duvod proc nepřijel Pechy mě nějak minul:D
  21. to neni kde bydlí pechy ale jakou ma pechy adresu:D:D
  22. Altmen: komu se michat do čeho? nový lidi jsou výtáni, my nejsme sekta kde vstupní poplatek je kompletní majetek:D Pechy: fajn plán Bob: to kino prý být musí
  23. styčný důstojník pro tuto část akce je dáda:D
  24. a sakra mě bylo řečeno že se promítá cca od 10ti. Altman: ty tam děláš? nebo jenom budeš?
  25. jak již avizuji v názvu, zítra pokec na Qčku, potom trochu tuningu a nakonec kultura kdo se přida?:D:roker
×
×
  • Vytvořit...