Přejít na obsah

Moby89

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 639
  • Registrace

Vše od uživatele Moby89

  1. dneska mě se mě na světlech snažil ujet nějakej papiňák nevíš o tom něco?
  2. já parkuju dál od opilců, a hlavně si okýnka na noc závírám:aut:D navíc lepší než poblitej stan:D:cool:
  3. dnes jsem oslavil překročení 80tého tisíce kilometrů, jako boonus jsem dneska ujel na světlech Gronholmmovi, pak jsem se bál že mě dojíždí nasranej papiňák:D:roker
  4. a jak se ma Stano?:D:D [upravil dne 19/4/12 16:31 od Moby89]
  5. agia: se samolepkou řekni metlovi:D mě jí lepil taky on a je rovně a drží jak židovská víra a co se týká noclehu, tak je milion možností, já třeba nedám dopustit na auto(tlumí zvuky opilců líp než stan):roker [upravil dne 19/4/12 15:54 od Moby89]
  6. punkáč: neechceš říct že jsi měl nakládat s náma pze? a že máme o pár rukou a kus svaloviny míň?
  7. pokud tady chcete zprávy o počasí z víkendu tak jsem byl na vandru na horním kokořínsku, počasí nádhera, v neděli větrno:roker
  8. barevná kombinace je fajn, nic násilnýho, ale podle mě se to auto brutálně zvedlo, a vypadá spíš už jako off-road než HB:D možná to jen dělá ta fotka. za mě určitě nižší profil gumy:roker
  9. Moby89

    Oprava karoserii

    vrátím se k tomu co řikal Milan F1. je to určitě 1,9TD? evidentně je to pofacelift(nárazník s kulatýma mlhama, lišty v barvě auta, čirá optika) a tam se podle mě z naftových motorů dávali jen HDi, nebo se pletu?
  10. přidám jenom jedno foto ze srazu u dlouhý lhoty
  11. Moby89

    Vyuctovani Sebetova ?

    výpočet jsem si ověřil počítat umim, můj názor že by mě hanba fackovala říct si o 4500 prakticky jen tak za nic. víc se k tomu nebudu vyjadřévat:roker P.S:počtu km věřím 1200 km člověk nalítá ani neví jak. [upravil dne 13/4/12 10:05 od Moby89]
  12. Moby89

    Vyuctovani Sebetova ?

    jsem zmaten opravte moje výpočty pokud jsou špatně: wolf 7l/100km*30,8(cena PHM)*12,3(ujeté km)= 2652,- 4500 je amortizace? ¨pokud jsem udělal chybu ve výpočtech tak do mě
  13. radek: hlavně ať tě taky nevyexpedujou:D
  14. nemám problém, dej vědět nějak dopředu jak s tim piánem,
  15. kde upadnu tam se vyspim, tudíž, když nezbyde místo v chalupě, já tremp ze skla foukaný usnu třeba venku:D:roker
  16. já osobně jsem nepivař, ale to jedno, a co budeš miniku připravovat maso? pokud jo, tak prosím dvě porce;)
  17. až seženeš fotky od Lenky tak je pls nekam uploadni:roker
  18. my tam byli od pátku od cca půl šestý, světle modrá 306, a modrá 406tá
  19. jak píše my jsme ani nejeli, pač bylo fakt hnusně, a k tomu ta únava:D jedna fotka z večera myslim říká vše:D:roker
  20. hoši proč ste se k nám nehlásili? ikdyž to se asi nedivim:D my jsme parkovali od vjezdu furt rovně naproti tý off road dráze:roker
  21. krátký zápis ze srazu: účastníci za P-C - 2ks jmenovitě strejdakopec a já tedy Moby další členi naší mikro buňky: Fanda, Michal, Kuba, Lenka+pánové Jim beam a Che guevara:Dkozlů nepočíně večer se pogrilovalo, pokecalo, popilo, lehce popralo... ceou akci jsme působily jako shromaždiště francouzů, respektive peugeotů tak jsem koukal na fotky, já nevim jak ty od ostatních ale ty moje jsou spis neprezentovatelný:roker
  22. Moby89

    dvojité relé řízení motoru-help

    u světla? tak to 306tá má jinak, to je jedno, mě shořelo kvůli načatým svazku co vede mezi motorem a chladičem(nevim jestli ho tam máš taky). je tam taková pseudo zásuvka na vnitřní straně levýho podběhu(od motoru)
  23. Moby89

    dvojité relé řízení motoru-help

    ve schematech moc číst neumim ale podle papírů který mam v ruce by mělo být černý,
  24. Moby89

    dvojité relé řízení motoru-help

    o dvojrele vim u motoru RHY jenom jednom(nedávno jsem ho taky měnil) pokud je vše koncepčně stejný s 306tou tak je to dvojrelé za řídící jednotkou z pohledu na auto zepředu.
×
×
  • Vytvořit...