krátký zápis ze srazu:
účastníci za P-C - 2ks jmenovitě strejdakopec a já tedy Moby
další členi naší mikro buňky: Fanda, Michal, Kuba, Lenka+pánové Jim beam a Che guevara:Dkozlů nepočíně
večer se pogrilovalo, pokecalo, popilo, lehce popralo...
ceou akci jsme působily jako shromaždiště francouzů, respektive peugeotů
tak jsem koukal na fotky, já nevim jak ty od ostatních ale ty moje jsou spis neprezentovatelný:roker