švejku sklamu tě, dutku s výstrahou máš za něco jinýho, takže za tohle by měl bejt odstřel:D:D
nicméně přesnej čas srazu už je dohodnutej
v 15:30 na robin oilce na strakonický směrem od prahy,a pro ty kteří jedou z druhý strany tak mezi 16:00 a 16:15 tady http://mapy.cz/#x=14.124063&y=49.697873&z=11&umc=9g4SixVnKd¨=Dr%C3%A1sov%2C%20okres%20P%C5%99%C3%ADbram&t=s&u=u v Drásově naproti STK
prosím Lůcu aby to napsala do nadpisu