Ja uz to takhle koupil pred rokem od kamarada. Parkoval auto pod ohromnou lípou, tak jsem myslel, ze je to tim, ale udivilo me, ze to nejde umyt. Mel ho cca. 5 let a nebylo garazovane - stalo vzdy na ulici vystavene povetrnostnim vlivum. A rozhodne nebyl zadnej spindira, auto bylo vzdycky nalestene, fakt se o nej staral. Az se musim stydet, ze ja ho myju tak jednou za mesic. Ale jestli to koupil i on uz s tema flekama nevim, ale zajima me to, tak se ho zeptam.