Přejít na obsah

Butrus

Uživatel
  • Počet příspěvků

    496
  • Registrace

Vše od uživatele Butrus

  1. Butrus

    Olej do posilovače řízení

    Mrkni na víčko nadrzky posilovace. Napr. na 406 je udan Dexron II. Koblih je strasne rychlý. [upravil dne 29/12/11 17:46 od Butrus]
  2. Butrus

    Lidskej nevkus

    Někomu se může ta čirá optika a dvě police (křídla) líbit, ale za mě . Zlatá 306 v sérii, nééé taková zplácanina a lá sport nebo co to je.
  3. Butrus

    zkrášlení interiéru P206

    Přesně tak, když to udělá někdo, kdo to neumí, tak ti to akorát zprasí a budeš se za to stydět. Kamarád takhle \"vylepšoval\" Vectru B, nakonec kupoval jinou palubovku, protože sám uznal, že to byl strašnej tuzing a akorát se mu všichni smáli, jak je to hnusný. Méně je někdy více a origo stav je někdy lepší než úpravy domácího kutila.
    • 10
  4. Butrus

    Lidskej nevkus

    Úlovek z Rokycan. Každý světlo jiný, krásný lak na kapotě, ale nejvíc je ten plyšák. Asi nový druh dečky před chladičem.
  5. Butrus

    Volnoběh

    JimBeem napsal: \"Jinak volnoběh se seřídit nedá, nastavuje si ho ECU sama. Plynové lanko by mělo být volné tak, aby v klidovém stavu vačka škrtící klapky dosedala na doraz. Tím se ti sepne i spínač volnoběhu v krokovém motorku. Když pohledáš, je tu i někde návod jak vyčistit krokovej motorek, nebo odkaz na saxoclub.\" Presne jak rika kolega. Nam to delalo na P106 1.1i 44kW a bylo to prilis nasponovanym lankem plynu - tahlo skrtici klapky nedosedalo na doraz a nezapinalo spinac volnobehu - studene auto chcipalo a teple drzelo vysoky volnobeh. Pomohla mi rada ze saxoklubu. Odkaz zde: http://www.saxoclub.net/phpbb2/viewtopic.php?t=8188 Po uvolneni lanka auticko slape jako nove.
    • 11
  6. Butrus

    Cernobyl - fotka z druzice

    Tady jsem nasel stranky ty holky, co to tam projizdela na masine. Doporucuju precist. Uzasny fotky tam ma. http://www.angelfire.com/extreme4/kiddofspeed/index_cz.html
    • 40
  7. Butrus

    topeni smrdi

    Jen abys tam nemel chciplou krysu, jako kdysi ja ve Felicii.
    • 11
  8. Butrus

    Elektrická zrcátka

    :grr:grr Boha jeho Kristuš Jézuš! Ještě jednou tu kacířskou myšlenku napiš a vlastnoručně dojedu do tej vaší Ostravy a obě zrkadla ti ulámu, aj gumy propíchám, tapecírung rozpářu a vejfuk ucpu bramborou, aby sis začal toho auta vážit. GRRRRRRRRRRRRR GRRRRRRRRRRRRRRRR Právě, že on si ho váží, když si ho nechce poničit. Chlape, nechápu tvojí reakci, jsme tady, aby jsme si pomáhali.
    • 23
  9. Butrus

    106 nejde palivové čerpadlo.

    Machy_CZ: Na Oplu Corsa mi kdysi blblo rele palivoveho cerpadla - melo opalene kontakty, civka sepnula, ale kontakty nepustily diky tomu opaleni napeti dal na cerpadlo. Odhalil jsem to tak, ze jsem privedl napeti natvrdo na cerpadlo a vlastne tak obesel rele, ktere si spinalo, jak se mu chtelo. [upravil dne 17/9/11 20:27 od Butrus] [upravil dne 17/9/11 20:29 od Butrus]
    • 10
  10. Butrus

    106 nejde palivové čerpadlo.

    Ferry, nemyslel jsi jen dva dráty? Tak to mam ja na 406 i mlada na 106.
    • 10
  11. A co potenciometr klapky, palivový filtr nebo zapalovací rampa, jak radil Džůny o pár příspěvků výše. Nebo MAP senzor? Svíčky? Čidlo teploty nasávaného vzduchu v klapce? Zelené čidlo teploty chladící kapaliny? Vše máš zkontrolované a v pořádku? Jestli je jedna věc z toho špatná, pak je problém na světě (vlastní zkušenost). [upravil dne 17/9/11 19:44 od Butrus]
    • 26
  12. Me stal krokac na P406 kolem 700 Kč a sam si ho vymenis v pohode, pokud to se sroubovakem aspon trosku umis. Krokac jsem kupoval zde: http://www.autodily-hlubina.cz/ V Pežo počítej s několikanásobnou cenou.
    • 26
  13. Dalsi poznatek: nasel jsem doma http://internetovy-obchod.msbox.cz/bref-universal-pine-2in1-disinfects-750ml-odstranovac-vodniho-kamene-a-chlorovy-cistic/f-4-s-19-dp-61678/ a po odzkouseni taky nic.
    • 28
  14. No jasne, jeden cistic nemusi fungovat a jiny muze udelat zazraky. Staci jedna tajna ingredience. Kazda rada dobra, diky.
    • 28
  15. Tak jsem doma nasel tento odstranovac hmyzu: http://www.auto-style.cz/pripravky-pro-peci-o-exterier/coyote-odstranovac-hmyzu.html Byl jsem ho vyzkouset a bez ucinku. Zkousel jsem to asi 5x, vzdy nastrikal, nechal nekolik minut pusobit a celkem silou rozetrel a utrel. A nic. Treba nema takove slozeni jako ten Cinol, na ktery daval odkaz Jooooose-1. Zkusim v tydnu sehnat ten Bref, bydlim na vesnici a tady o vikendu neseze ani chleba, natoz Bref.
    • 28
  16. Butrus

    Sádrokartónová místnost - teplota

    Kamarad ted predelava podkrovi, ma v projektu 22 cm vaty.
    • 18
  17. Zde to taky trosku rozebiraji, opet vitezi Bref. Koupim ho a zkusim. http://detailing.cz/viewtopic.php?f=8&t=834&sid=de057394980b49e578b503ee05dda948 Ja bych rekl, ze na garazovanych autech se to neobjevuje, spis na autech, co stoji venku. Naprsi na ne, oschne to a usadi se tam vlastne vodni kamen. Tatova garazovana 406-ka ma skla i zrcatka krasne cisty.
    • 28
  18. Ja uz to takhle koupil pred rokem od kamarada. Parkoval auto pod ohromnou lípou, tak jsem myslel, ze je to tim, ale udivilo me, ze to nejde umyt. Mel ho cca. 5 let a nebylo garazovane - stalo vzdy na ulici vystavene povetrnostnim vlivum. A rozhodne nebyl zadnej spindira, auto bylo vzdycky nalestene, fakt se o nej staral. Az se musim stydet, ze ja ho myju tak jednou za mesic. Ale jestli to koupil i on uz s tema flekama nevim, ale zajima me to, tak se ho zeptam.
    • 28
  19. Dadadavid: Tak pak dej vedet, jak to s Brefem dopadlo. Mam na 406-ce to samy, na vsech oknech a zrcatkach takove kapky a nejde to vubec nicim vycistit. Na tech zrcatkach je to fakt hodne, stve me to - vypada to osklive a jeste je v tech zrcatkach blbe videt.
    • 28
  20. Butrus

    výběr party pípy

    Jj, taky mam rad vzduchem. Pekne to do tebe tece, nenadyma a pekne dava. A ta tvoje cena je dobra. Takze ja davam palec nahoru.
    • 34
  21. Butrus

    výběr party pípy

    Jo jeste jsem zapomnel - lze na to napichnout bombu s CO2, aspon mi to kamos rikal. Vytahnes tu hadicku a napichnes tam bombu.
    • 34
  22. Butrus

    výběr party pípy

    Kamos ma neco podobneho, kdyz mas nachlazenej sud a planujes, ze se sud vypije, tak pohoda. Nevim, jak s narazecem, jsou ruzny druhy (Plzen ma neco jinyho nez napr. Svijany). Kamos za to daval pred cca. 2 lety 3500 vočí. Jinak jsem pivar, pivko mam veeeeelmi rad a z tyhle pipy mi pivko chutnalo. Nekrkas po tom tolik, jako kdyz je to honeny CO2. Takze za me doporucuju. [upravil dne 14/9/11 18:12 od Butrus]
    • 34
  23. Butrus

    Rada s barvou.

    Za mě jednoznačně v barvě. V černý by to vypadalo, že to máš opravený po bouračce a nestihl jsi to nastříkat - teda aspoň tak to připadá mě, jezdí tady jedna slečna se Saxem po bouračce s nenastříkanou haupnou (má to v černý matný - zatím na to nemá finance) a vypadá to divně, tak nějak nedodělaně. Ale co se nelíbí mě, jiného nadchne.
    • 18
  24. Klobouk dolu, krásná práce.
    • 14
  25. Butrus

    Lidskej nevkus

    To Psycho Tuning Club na předním okne sedí.
×
×
  • Vytvořit...