Přejít na obsah

punkac

Uživatel
  • Počet příspěvků

    7 513
  • Registrace

Vše od uživatele punkac

  1. Eska skládačka či zánovní Ukrajina to už jsou opravdové muzejní kousky nedozírne ceny
    • 8
  2. ještě jsi ho neviděl a už chceš podepisovat nějaký list, že něco cos neviděl, na 100% koupíš?! Zajímavé, legrační a hodně naivní
  3. http://cs.wikipedia.org/wiki/Watthodina http://cs.wikipedia.org/wiki/Amp%C3%A9rhodina
    • 17
  4. nový vozítko v rodině Toyota rav4 2,2 v naftě - bratr taky raději ojeté. Bazaristům v Čechach a ani v Německu (moc znaj čechy) nevěřil, tak jel pro auto do Luxemburgu a přivezl nádhernej kousek s jasnou historií. Hlavně to auto kupoval němec (přítel naší kamarádky)
  5. 65Ah znamená že baterie je schopná dávat do obvodu proud o velikosti 1A po dobu 65 hodin To že nějaký převodník je na 150W neznamená, že odběr bude 150/230=0,65A. To je proud který bude převaděč maximálně schopný dodat do té 230V zásuvky. Z 12V sítě auta si to vezme mnohem více. Chtělo by vzít měřák alespoň s rozsahem 10A a změřit aktuálně protékající proud ze zapalovače do měniče při připojeném nabíjedle notebooku a samozřejmě při připojeném notebooku
    • 17
  6. teď ne, ale jednou jo. Osobně jsem bez vozu už pomalu 2,5 roku a nijak mi to nevadí a špóruju si na nové Ojetin jsem si užil za 13 let co jezdím až dost
  7. Nakonec zjistíš, že za 250 litrů je nový auto z fabriky a to bude to pravé ořechové s neproprděnýma sedačkama
  8. punkac

    Hyundai testovací jízdy

    Ten modrý s 8 na dveřích (fotka pod tím rozstřeleným) měl půl roku jeden kluk od nás z práce půjčený, vyhrál nějakou tipovací soutěž ve fotbalu. Nevypadalo to špatně
    • 23
  9. punkac

    Parkuju, Parkujes, Parkujeme ....

    Pošli do TV JOJ námět na reportáž, jak lidi blbě parkují Třeba to přijde natočit tahle hvězda
  10. punkac

    Zadni sterac P406

    Zadní stěrač jsem si na svou 406 dodělal, náhodou to byla fajn věc. Když to vrzalo, stěrač jsem dal obráceně a byl pokoj. Používal jsem bezramínkový nějaký noname
    • 16
  11. punkac

    Izba Peugeoťáka

    Kevin: Holt jsem v 18 měl všude ženský, no..... Lukaro: od tebe to teda sedí To že má ředitel lehce přes dvacet příspěvků vůbec nemusí nic znamenat. Já si čoveče pamatuju jednu hyenu, která zmizela a pak se zase objevila. A ne jen já
    • 52
  12. punkac

    Neni to pazot ale uz je doma ... W220

    Brouk je pojízdný? Jinak dneska jsem se svezl v eSku, a asi tě chápu
  13. punkac

    rozpustí ethanol mastnotu?

    Jo a zfoukáš se po tom jedna báseň na pastvě :D:D:D:D:D
    • 10
  14. punkac

    rozpustí ethanol mastnotu?

    Mám tady specialitku pro Marcela jménem ketonové ředidlo To odmastí stoprocentně všechno a navíc to rozpouští úplně všechny barvy. Takže už bys nebyl černá ovce fóra ale bílá, bílá, bělejší
    • 10
  15. punkac

    Izba Peugeoťáka

    Hlavně, kdybys o ty káry měl nějakou babu opřenou, ale koukat se na sebe každý den po probuzení ??? Nejmenuješ se Narcis Kevin Laca?
    • 52
  16. punkac

    Neni to pazot ale uz je doma ... W220

    Tak to je ovšem moc hezký krasavec! To by se mi líbilo víc než eSko
  17. punkac

    Neni to pazot ale uz je doma ... W220

    No smajlíků máš v popisu závady hodně a to je dobře Jsi fakt nadšenec a to je ještě více dobře
  18. třeba za 6 dní změnit, že bude jeden v revizní komisi a dva ve vedení Souhlas s Marcelem.....
  19. super palec nahoru
    • 8
  20. punkac

    Neni to pazot ale uz je doma ... W220

    sladká nevědomost hříchu nečiní..... Kašli na diag a jezdi, až diag budeš potřebovat, auto ti to samo řekne
  21. Jinak to doprava se jmenovala ROLA a skončila s dostavbou německé A17 a českého kousku D8 do Ústí
  22. vlaky vezoucí na vagonech škodovky, jezdí přes Aussig Schreckenstein (Ústí Střekov) do Reichu a dál skoro každý den. Vlak má i přes třicet vagonů
  23. punkac

    Jeden splněný sen

    Lubk0 Ten poslední by měl být shodný s tím, co byl v Na samotě u lesa
    • 30
  24. punkac

    Maskovací síť...vysmrádne někdy?

    Asi bych si připadal jak na cvičišti, nevzhledný plot jsi zakryl nevzhlednou smradlavou vojenskou sítí Ještě bych to doplnil gumovýma lampasákama, ať je pocit buzerace 100% dokonán Doufám, že pod pergolou baštíš jenom KD Souhlasím s nesouhlasnou částí tvé rodiny
  25. punkac

    porcelán - PRODÁNO

    domaluj tam dva skřížený meče a eura se jen pohrnou obyč bílý hrneček na kafe bez malby (skoro stejný jako prodávají v Ikee) stojí bratru 60€
    • 7
×
×
  • Vytvořit...