přesně! já se těším na každou jízdu, v kámošově oktávce jsem absolvoval dvě cesty na ryby, jednu vpředu, celkem OK až na tvrdý sedačky, druhou za spolujezdcem a to bylo peklo, ale to jsou známá fakta. Jinak mu to jezdí zhruba stejně, 1,9tdi66kW má asi o litr menší spotřebu než moje 2,1TD80kW
jinak nejsem proti škodovkám zaujatý, nový superb se mi líbí, jen ta cena je pro mě nedostupná, z peugeotu se mi líbí P607, situace s prachama stejná :blablabla:blablabla