Přejít na obsah

punkac

Uživatel
  • Počet příspěvků

    7 513
  • Registrace

Vše od uživatele punkac

  1. punkac

    kolik jste utratili za rachejtle?

    no asi to samý, když jsem nasypal pušnej prach v prvním patre paneláku na balkóně a od něj cestičku jako Vinetou jo kámoš to pak nasypal do flašky od limonády...
    • 50
  2. punkac

    kolik jste utratili za rachejtle?

    Durko gratuluji Jsi první petardér
    • 50
  3. punkac

    rok 2010

    a je tu přeji vám vše nej
    • 25
  4. punkac

    kolik jste utratili za rachejtle?

    ti lidé ten barák každoročně vylepšujou a soutěžej o nejlepší vánoční osvětlení domu, tohle je dle mého nej co se jim povedlo, jinak to je už hrozně přeplácaný a hrajou u toho takovou divnou hudbu :D ps zbyvaj 2 minuty powwwwaaaaaaa
    • 50
  5. punkac

    kolik jste utratili za rachejtle?

    pro pežotkovič :D:D upraveno: jéééé je to můj 1111 příspěvek chviličku před rokem 2010 dobrý ne? [upravil dne 31/12/09 punkac]
    • 50
  6. punkac

    pancerove brzdove hadice Goodridge

    ahoj pane Švéde, ty ještě žiješ? Přeju tobě, bráchovi a Petře vše nejlepší do nadcházejícího roku a třeba zase na jarním sraze :papa
  7. punkac

    kolik jste utratili za rachejtle?

    jediný bouchačky, za který jsem ochotnej vyhazovat peníze, jsou tequila+sprite=bouchačka
    • 50
  8. punkac

    Novoroční pozdrav

    tak také přeju vše krásné do nového roku, už je skoro za dveřmi
    • 17
  9. punkac

    kolik jste utratili za rachejtle?

    ani vorla, doba bouchacích sirek je už za mnou, městský ohňostroj vidím z okna a myslím, že je rok od roku hezčí
    • 50
  10. punkac

    pancerove brzdove hadice Goodridge

    asi se pleteš odkaz je tam pouze proto abychom si mohli v češtině přečíst vocogou jinak v prvním příspěvku je, že se to bude objednávat z venku (GB) a cena bude o cca 50% nižší to pak sedí a o poštovný se rozdělíme
  11. punkac

    Octávia versus Peugeot 407

    přesně! já se těším na každou jízdu, v kámošově oktávce jsem absolvoval dvě cesty na ryby, jednu vpředu, celkem OK až na tvrdý sedačky, druhou za spolujezdcem a to bylo peklo, ale to jsou známá fakta. Jinak mu to jezdí zhruba stejně, 1,9tdi66kW má asi o litr menší spotřebu než moje 2,1TD80kW jinak nejsem proti škodovkám zaujatý, nový superb se mi líbí, jen ta cena je pro mě nedostupná, z peugeotu se mi líbí P607, situace s prachama stejná :blablabla:blablabla
    • 61
  12. punkac

    pancerove brzdove hadice Goodridge

    díky, tak se těším na hadičky, auto se bude mít zase líp než jeho majitel
  13. punkac

    pancerove brzdove hadice Goodridge

    já si to myslel, já majitel budu mačkat pedál, bratr bude u odvzdušňováků a táta bude dolívat počítám že jediný uskalí je aby v nádobce pořád byla kapalina kolik jí mám koupit abych jí ve 406 kompletně vyměnil?
  14. punkac

    pancerove brzdove hadice Goodridge

    Rád bych se přidal, přeci jenom hadičky jsou zpuchřelý a brzdová kapalina je černá už to chce vyměnit jen se zeptám dopředu, jak je obtížné vyměnit brzdovou kapalinu ve 406tý s ABS? Kolik je na to potřeba lidí?
  15. punkac

    Zajímavé články o svobodě člověka

    hmm, zajímavý.... pravda bude asi někde uprostřed s tím, že by to s konzumem neměli přehánět, to je totiž hlavní věc, co mě na amících štve to videu jsem už někde viděl
    • 7
  16. punkac

    Kto na silvestra pracuje?

    já šel taky poslední, zůstal jen vrátnej
    • 50
  17. Frekvenční měnič není vůbec levná sranda, to je mnohem jednoduší tam dát origo motorek
    • 15
  18. punkac

    Kto na silvestra pracuje?

    taky už jsem z rachoty doma, hurrrááááá
    • 50
  19. punkac

    Zmizly prispevky

    ano to je přesné, z těch dvojsmyslů jste všichni byli rozhicovaní až hanba
    • 17
  20. jinak jak je to se s\"YI\"lvestrem??? S I nebo Y? jsou povolený oba tvary nebo jen ten s I http://pardubicky.denik.cz/spolecenska_rubrika/silvestr-nebo-sylvestr20081230.html odpověď jsem nenašel asi to bude jako gymnásium a gymnázium
    • 70
  21. nic si z toho nedělej, patří to tak nějak k tobě a my tě máme rádi
    • 70
  22. punkac

    Zmizly prispevky

    a helééé šperkaři na krk.... tak už jen ten třetí, čtvrtej a pátá a je to tu komplet
    • 17
  23. Teda Džáňo, už jsem tě chtěl pochválit, že jsi šel dneska do sebe a v příspěvcích jsi měl jen nepatrné chybičky než je zvykem ale tímto vláknem jsi to zase zvrtal takže Brzy jazykem Ruzyni nazývat budeme více vyjmenovaných slov po \"Z\" není Že ty už od rána oslavuješ? Já jdu domů až za hodinu z práce Hezkýho Sylvestra přeje punkac :papa
    • 70
  24. punkac

    Kto na silvestra pracuje?

    za deset let, co chodím do práce, jsem byl první rok o vánocích na štědrý den v práci, pak volno a až tenhle rok jsem v práci mezi svátky a na Sylvestra. Holt nezbyla dovolená, mc jsem cestoval
    • 50
  25. punkac

    Kto na silvestra pracuje?

    už jen dvě hodiny, ty píchačky mě soustavně ničej a jednou jistě zabijou nebo já je
    • 50
×
×
  • Vytvořit...