jestli jsem ti to tu převrátil a rozvrátil, tak prosím, já jsem jen vyjádřil svůj názor a to na fóru opravdu můžu (navíc v pokecu)
Jak někdo napsal... Sto lidí, sto chutí, svět není, zaplať nám to na stotisíckrát, jednobarevnej
a prostě někdo FB miluje, jinej se tomu směje
Chtěl si znát jedinej důvod, proč jsem se nepřidal? Tu je, vadí mi prostě \"ovečkovitost\" členů a pak podvůdky s tím spojené
Typicky někdo založí skupinu \"Podpořte třeba Haiti nebo někoho jiného bědného\" a když má dost ovcí ve stádu, prvotní myšlenku přejmenuje v lepším případě na něco pitomého, v horším na něco rasistickýho. A z oveček jsou rázem kreténi. Toho já se účastnit nehodlám. Vím, že namítneš, že za to FB nemůže, že to jsou výstřelky černejch ovcí rodiny, ale jako \"značka\" tím u mě FB prohrál, ze své zkušenosti vím, že i když mám na spoustu bývalých spolužáků a kamarádů kontakt, tak se stejně nevídáme a na zdořilostní kecy o počasí??? Prostě sejde z očí, sejde z mysli
Na opravdový kamarády nepotřebuji FB, ty se dělaj jinak. A když se některý(á) přestěhuje, vždycky kontakt nechá i když změní číslo. howk