Moje řešení pro starý model. Já použil časové relé nastavené na 7 sekund, spíná ho impuls z blinkrů, když zamknu dálkou auto, když zamknu kličem, blinkry nebliknou, je tedy možnost zamčení vozu ve vedrech s pootevřenýmy okny třeba na chalupě. časové relé podrží další 4 relé, která jsou umístěna ve dveřích řidiče spolu se dvěmi hlavnímy relé, co jsou u pojistek nad nohama řidiče. Princip je takový, že i s vytaženým klíčkem je na dobu sedm sekund ve voze stav, jako by ještě byl klíček v první poloze (na přístrojovce svítí kontrolka dobíjení). Ty 4 relé mají dva kontakty, protože zadní okna a okno spolujezdce jsou zapojena sério paraelně, vlastně doděláte ovládání z \"třetího místa\" jen pro možnost zavření. Zavření okna řidiče s dojezdem je bohužel složitější (použitý kontakt pro zavření jedním dotykem) Raději si okno řidiče zavírám sám, na to nikdy nezapomenu. Instalace trvala 2 hodinky, nejtěžší bylo protáhnout drát pro impuls od časového relé dveřma u řidiče
snad je to k pochopení