Přejít na obsah

punkac

Uživatel
  • Počet příspěvků

    7 513
  • Registrace

Vše od uživatele punkac

  1. punkac

    Hučení

    loupání je blbý, může to být poloosa, zarezlý axiální ložisko nad pružinou tlumiče, atd.... já reagoval jen na to, že když zatočil doleva, dělalo to pravé ložisko, jen jsem upozornil na fakt, že někomu (zrovna mně) hučelo taky při zatočení doleva a bylo to levý ložisko. Odhalil jsem to jednoduše za pomoci bráchy způsobem výše. oprava v domácích podmínkách 2 hodky demontáž a hodinka montáž, byl bych i rychlejší, ale utrhl jsem shnilý šroub od čidla abs, takže jsem musel vyvrtat a vyříznout závit jinak pooosy se daj sehnat repáslý nebo na ní jen vyměnit kinetický kloub, hodně štěstí
    • 9
  2. rozebral jsem mojí dálku a našel jsem si relé, které při zamčení rozbliká směrovky, je to galvanicky oddělené relátka na okna jsou umístěná ve dveřích řidiče, potřeba dotáhnout jen jeden drát diodu na oddělení ostatních přístrojů jsem neřešil, protože když otočím klíčkem do první polohy, jdou stejně jen okna a rádio, jehož tatranku vyndavám, takže se stejně nezapne, ostatní spotřebiče jsou pod napětím až po otočením klíčku do druhé polohy
  3. punkac

    Hučení

    Vidíš, mě hučelo taky, když jsem jel doleva a rovně, když doprava tak nic. A bylo to levé. Lepší je auto vyheverovaný a řádně podložený, tak aby jedno přední kolo bylo ve vzduchu, rozjedeš se \"ovšem na místě\" a poslouchej nebo lépe kolega bude poslouchat. Hučení je dosti zřetelné. Moje levý dělalo hrrrrrrr, pravý úplně tichý......
    • 9
  4. Moje řešení pro starý model. Já použil časové relé nastavené na 7 sekund, spíná ho impuls z blinkrů, když zamknu dálkou auto, když zamknu kličem, blinkry nebliknou, je tedy možnost zamčení vozu ve vedrech s pootevřenýmy okny třeba na chalupě. časové relé podrží další 4 relé, která jsou umístěna ve dveřích řidiče spolu se dvěmi hlavnímy relé, co jsou u pojistek nad nohama řidiče. Princip je takový, že i s vytaženým klíčkem je na dobu sedm sekund ve voze stav, jako by ještě byl klíček v první poloze (na přístrojovce svítí kontrolka dobíjení). Ty 4 relé mají dva kontakty, protože zadní okna a okno spolujezdce jsou zapojena sério paraelně, vlastně doděláte ovládání z \"třetího místa\" jen pro možnost zavření. Zavření okna řidiče s dojezdem je bohužel složitější (použitý kontakt pro zavření jedním dotykem) Raději si okno řidiče zavírám sám, na to nikdy nezapomenu. Instalace trvala 2 hodinky, nejtěžší bylo protáhnout drát pro impuls od časového relé dveřma u řidiče snad je to k pochopení
  5. punkac

    Rostou?

    pro Jofa: Musíš to ty zrzavý hlavičky naučit! Někde jsem četl, že houbaři jsou snad jen Čechoslováci, Poláci, Ukrajinci s Rusákama. A pak všude ty co sbíraj lysohlávky
  6. punkac

    partner klubu AUTOKELLY

    hmm, vtip od čestného člena
  7. no teda, hlavně že jste všichni celí! Autíčko bych dal do kupy už jen pro to, co jsi do něj všechno dal, byla by ho opravdu škoda :super
  8. punkac

    kupa 406 anglicak

    njn, to se nedá nic dělat, ale zase jestli je ta kůže hezká zvýší se ti pohodlí, já bych třeba kůži moc chtěl, ale mám jiné priority s penězi než si vozit zadek na kůži
    • 8
  9. punkac

    Auto s malou spotřebou

    Cožeee! Můj hadrapláán? No, kolik to stojí? 9450... No vidíš, to ti ještě zbyde.... (kurvahošigutentág) promiň za offtopic, ale nedalo mi to
  10. punkac

    Rostou?

    já byl v lesích okolo Lhenic v JČ a našel jsem kupodivu jen lišky, už jsou všecky usušený, ale jinak nic. Je to divný, normálně nacházím hříbky, babky, klouzky a křemenáče moc hezká stránka na houby je tu
  11. punkac

    dáte si jedno pivko před jízdou?

    Nepiju. Nebodne, vepřo knedlo zelo nejim. To se máš teda čím chlubit Já si pivko rád dám s předstihem nebo nealko pivko krom nealko stelly, ta je přímo strašná a nepoživatelná
    • 37
  12. punkac

    kupa 406 anglicak

    mno mám takovej pocit, že tempomat u 2,1TD je elektronický, řízený pře ECU elektronického čerpadla Lucas, tj. není tam vývěva co by tahala za plyn, který je také elektronický Takže v tom autě bude jen páčka tempomatu a vypínač tempomatu
    • 8
  13. punkac

    Klima, motor, světla 2,1 TD

    S V6 souhlas, 2,1TD je na pohodový ježdění, motor nemá rád dlouhodobou zátěž ve vysokých otáčkách (praskaj hlavy) Bez klimy se dělaly, Burísek má myslím rok 1997 a nemá klimu ani šíbr. Nezlob se, ale když vyměníš tu masku bude to taková patlanina Kup si novej model, když se ti stará maska nelíbí Jo, docela by mě zajímalo, jak vyřešili napnutí řemenu příslušenství, když řemen nejde přes kompresor klimy, je rozdíl v autech s klimou a bez (myslím i v tlouštce řemenu )
    • 22
  14. punkac

    Facebook aneb já to říkal

    proč to chmatákům ulehčovat, spousta lidí tam píše kdy a kde bude na dovolený, defacto říkaj, barák je prázdnej na 14 dní, můžete mě vybílit Jinak já patřím do velmi malé skupinky lidí (v mém okolí jsem jeden z posledních), která odolává a na \"fejsbukvici\" stále není a nikdy nebude. Na pokec mám toto fórum
    • 81
  15. ten malej kluk je trapnej ale KAZMA RULESSSS :super
    • 25
  16. tu parodii dal někdo s nikem czjapan na youtube se svolením jekéhosi Luba, který jej umístil na svůj facebook tak to asi je L.B. Máš ještě nějaký video od toho \"LUBA\"??
    • 25
  17. \"bydlím v Praze, takovém větším městečku nedaleko Brna, více už nebudu zmiňovat\" jako tyhle dvě videjka jsou zatím the best of za letošní prázdniny
    • 25
  18. jj, to je pecka, viděl jsem to na youtube ale nejhustší je tahle parodie, samozřejmě po shlédnutí původního videa :D:D a už na tom svým \"blogýsku\" píše, že připravuje druhý díl zvědavého dotazníku, mno máme se na co těšít [upravil dne 27/7/10 punkac]
    • 25
  19. mě s luxusním pitím pomohla tahle stránka, u rumu hlavně značka Botran! Mňam mňam dále si všimněte těch tequilek....
    • 20
  20. a co to je? Auto svolantem na pravý straně?
    • 20
  21. punkac

    P406-budiky s otackomerem+tazna oka

    jen doplním, že oko vypadá takto:papa taky jsem zadní oko měl zažraný rzí, je to snad na všech \"starých\" P406:papa
  22. punkac

    Klimatizace - jakou vybrat ...

    njn, chládek není zadarmo
    • 21
  23. u nás v rachotě je něco okolo 36 stupňů, u sváření asi o 10 více já jsem v budce s klimou , takže mně se pracuje dobře
    • 43
  24. punkac

    Klimatizace - jakou vybrat ...

    vnější bedýnka
    • 21
×
×
  • Vytvořit...