Přejít na obsah

punkac

Uživatel
  • Počet příspěvků

    7 513
  • Registrace

Vše od uživatele punkac

  1. Jít na to momenťákem byla blbost, škoda ho. V srpnu jsem měnil ložisko na kole. Matku jsem povolil trhákem dlouhým metr dvacet (bratr ho používá na matky obřích plynoměrů ) a na něm trubku asi z lešení přes dva metry dlouhou, bez trubky ani prd, s trubkou to šlo jako po másle. Utáhnutí opět s trubkou. K tý manžetě možná budeš potřebovat takový to roztahovátko, aby to šlo nasunout přes homokineťák
    • 29
  2. na nový model je schémátku tu
    • 11
  3. stěrače na starý model mají schématko takovéhle
    • 11
  4. hehéééé, nebojí, jen si dal ve čtvrtek 16 hodinovou šichtu, aby měl volno a kdyby na něj přišlo chrápání, tak aby neusnul za volantem, páč ráno zabral až v půl osmý a probudil se ve 12, takže toho moc nenaspal
    • 11
  5. punkac

    Jak vyřešit situaci - podvod

    nezlob se, ale prostě mi to nedalo, je to o těch Božích mlýnech, a ty určo víš, co tím myslím
    • 64
  6. punkac

    nezaplacení povinného ručení

    Když dáš značky do depozitu a doklad o uložení ukážeš na pojišťovně, tak nic. Jinak myslím, že ČKP to bude vymáhat po tobě Áááá, Miras byl rychlejší [upravil dne 15/9/10 od punkac]
    • 53
  7. To jsem rád, že to jde Mám pocit (nemám teď notec u sebe), že tam je tlačítko \"navigovat\" a funguje to tak, že když je neaktivní, ukáže navigace aktuální polohu, když je odškrtnutý, tak to chce začít navigovat naplánovanou trasu možná se pletu, mapfactor mám nainstalenej asi týden, defacto mě ještě nikam nenavigoval, zatím sem jen zkoušel odezvu Bluetooth modulu (která je perfektní), protože s USB GPS modulem se navigace hodně zpožďovala a byla nepoužitelná. Zatím sem jen testnul, když projíždím hranu křižovatky, kde se nachází navigující šipka v programu. Výsledek je perfektní jako v \"zatím mé normální navigaci Nokia N70\"
    • 31
  8. mě to zatím stačí, po UL to něco ukazuje. Od navigace očekávám, aby mi říkala:\"zahni vpravo a pak vlevo\" nebo něco podobného Jestli to bude fungovat, klidně si koupím mapfactor placenej, apropo - jaký máš ty software v notebooku?
    • 31
  9. a ještě OUTPUT ten google tam mít nemusíš, používal jsem ho ještě když nebyl zadax MapFactor , který podrobím zkoušce do Lednice-Valtice na srázek, uvidíme co na to ty mapový podklady zdarma, kolikrát pojedu okolo bloku dokola a tak [upravil dne 13/9/10 od punkac]
    • 31
  10. takhle mám INPUT Dal jsem vybrat \"COM port\" z roletkovýho menu, GPS modul mám na COM8, nevím jestli přímo ve Fransonu nebo ve správci zařízení jsem nastavil rychlost na 9600 Baud. Funkce Bluetooth GPS sice modul detekovala, ne tak v navigačním software Pak jsem dal \"open\" [upravil dne 13/9/10 od punkac]
    • 31
  11. to půjde, jelikož mi zůstalo viset v systému spousta COM portů, ve Fransonu jsem si nastavil poslední možný a to COM port 32 a na tom to MapFactor krásně detekoval a vše fungovalo perfektně Kdybys to zkoušel na googleEarthu, tak si do Outputu vlož přímo GoogleEarth a Franson tvoji GPS od Nokie naemuluje jako Garmina
    • 31
  12. Fransona.... po zadání hesla do googla \"franson gpsgate under windows 7\" vypadla tahle stránka [upravil dne 13/9/10 od punkac]
    • 31
  13. aha, ja furt jedu na XP....Co říká jejich podpora?
    • 31
  14. punkac

    Mlýnky Peugeot?

    V kombi provedení??? Jako depilátor s vibrátorem? :D:D
    • 23
  15. Radku, přesně tyhle trable mi dělalo LD-3W. Ten Franson a jeho \"virtuální\" COM port to vyřešil
    • 31
  16. pochopil a docela rychle
  17. hehehe, nejlepší je záběr na ten růžovej páreček v tom těžko uvěřitelným rachotu
  18. punkac

    porucha merača rychlosti

    dosti často odchází ozubené kolečko v převodovce. je asi za 150 Kč origo v Peugeotu, obrázky tady, tady je oprava krabičky, kdybys měl 2,1TD or 3 Litr obrázek v příloze ukazuje, jak vypadá čidlo na převodovce, když ho odděláš, uvidíš ozubený kolečko, obrázek jsem si půjčil od Ferryho
  19. punkac

    Sbírka invalidů

    Není to tím, aby prošel obchoďák kolaudačním řízením, musí mít určitý počet parkovacích míst pro invalidy. Manyžerský parkoviště před kanclama naší firmy má 12 parkovacích míst a z toho 2 největší jsou pro invalidy. Za posledních 5 let jsem tam žádnýho nikdy neviděl. Platí ještě, že do toho místa nesmíš ani zajet třeba při couvání? Protože každý den tam stojí auto pošťáku, DHL, UPS či rozvozu jídla. Když jsou v areálu firmy normální dopravní značky, tak by tam měly platit normální pravidla silničního provozo nebo se pletu?
    • 88
  20. punkac

    Aukro-Polsko

    já kupoval wifi kartu do notebooku a přes Sucrama páčku na tempomat a vše bylo v cajku
    • 36
  21. punkac

    Aukro-Polsko

    kupoval, prodávající měl účet v Čechách vše bez problémů
    • 36
  22. punkac

    jíte vajíčka-jsou zdravá

    vejce mám rád na jakýkoliv způsob
    • 9
  23. Jo zapomněl jsem dodat, že v nastavení FransonGPS Gate, jsem si nejdříve vybral na kartě INPUT bluetooth gps, LD-3W to našlo, ale nešlo to, pak jsem zvolil virtual COM port(nastavil jsem ještě, že má mít 9600 Baud), který mi to nabídlo při spárování s notebookem a s tím to šlape bez problémů. Na kartě OUTPUT je vybrán virtual COM PORT (u mě32, tenpak detekuje navigační soft) a přidal jsem si i aplikaci Google Earth, tu když nechci, tak jí manuálně zavřu
    • 31
  24. tak jsem přišel na to jak spojit nokiáckej LD-3W s navigačním softem v notebooku. Klasickou cestou spárování modulu s notebookem a následnou detekcí v software (mapfactor free) se nezdařila. Využil jsem pomocný software Franson GpsGate za 10€, který vytvoří virtuální COM port, na kterém pak bez problémů navigační software (zkoušeno na map factoru free a googleearthu) detekuje GPS signál a bez problémů naviguje. Franson GPS Gate je velice šikovný, umí i emulovat signál pro Google Earth, který jinak funguje jen s navigací Garmin. Prostě toho \"garmina\" naemuluje. Koupil jsem si verzi express, která je oproti standart verzi trošku osekaná, ale na běžné spojení modulu a software bohatě stačí. Dokonce umí udělat i to, co normálně nejde a to, že můžete v jeden okamžik mít spuštěné dva navigační softy, který využívaj jeden COM port. Zkusil jsem i připojit USB GPS modul Navilock NL-302U, taktéž bez problémů, jen navigace dost spožďovala při rychlosti nad 50km/hod. Ale to dávám za vinu USB modulu
    • 31
  25. punkac

    Sbírka invalidů

    tak, tak. Člověk s bypassem nepotřebuje vedle auta tři prdele místa jako jinak tělesně postižený člověk s berlema nebo vozejkem. Jestli zvládne řídit auto s budíkem bezpečně po silnici, musí zvládnout i nástup/výstup z vozu na obyčejném parkovacím místě
    • 88
×
×
  • Vytvořit...