To jsem rád, že to jde
Mám pocit (nemám teď notec u sebe), že tam je tlačítko \"navigovat\" a funguje to tak, že když je neaktivní, ukáže navigace aktuální polohu, když je odškrtnutý, tak to chce začít navigovat naplánovanou trasu
možná se pletu, mapfactor mám nainstalenej asi týden, defacto mě ještě nikam nenavigoval, zatím sem jen zkoušel odezvu Bluetooth modulu (která je perfektní), protože s USB GPS modulem se navigace hodně zpožďovala a byla nepoužitelná. Zatím sem jen testnul, když projíždím hranu křižovatky, kde se nachází navigující šipka v programu. Výsledek je perfektní jako v \"zatím mé normální navigaci Nokia N70\"