nechci vyvolávat flame, holt mám jiný názor.
Nikde jsem neřekl nic o machrování a že tu někdo machruje, na to pozor!
Zkrátka si všímám jiných věcí a narozeniny a nějaký jiný oslavy s tím koho miluju a doufám, že ona i mě, trávím především spolu. Umět se oprostit od práce, mobilu, nadřízenejch a tu chvilku si prostě užít. Zanechává to na duši příjemější pocity než nějaký hmotný statky.
Jak bylo psáno, někdo to ví sám, někdo musí být trknut....
Jinak investovat do vztahu, který trvá krátce a jedné straně je osmnáct let nějaký drahý věci je arcikravina. Člověk si utváří nějaký hodnoty a v 18 letech dostat auto, je fakt uhozený. Všichni víme, jak to je. Dnes jí miluješ a není co řešit a zítra na diskotéce potká jinýho frajera a je to ta tam. To pak to auto budeš chtít nazpátek?????
[upravil dne 20/5/11 12:17 punkac]