Přejít na obsah

punkac

Uživatel
  • Počet příspěvků

    7 513
  • Registrace

Vše od uživatele punkac

  1. punkac

    Někdo z jížních čech ?

    nejsem z Jižních Čech, ale budíkům na starej model docela hovím. Co je za problém a co bys rád měl na svým autě? PŘEDNĚ tebe zajímají pouze budíky, které mají na své zadní stěně jeden žlutý a jeden modrý konektor. Ostatní varianty ti nepůjdou. Před asi dvěma lety jsem zkoušel různý otáčkoměry a měřiče rychlosti a nic není nemožné. Nebo chceš jen změnit vzhled budíků. Nestyď se a rozhovoř se (Podnikový psycholog Jáchyme hoď ho do stroje)
    • 11
  2. punkac

    Co na 18tku zenskej ?

    nechci vyvolávat flame, holt mám jiný názor. Nikde jsem neřekl nic o machrování a že tu někdo machruje, na to pozor! Zkrátka si všímám jiných věcí a narozeniny a nějaký jiný oslavy s tím koho miluju a doufám, že ona i mě, trávím především spolu. Umět se oprostit od práce, mobilu, nadřízenejch a tu chvilku si prostě užít. Zanechává to na duši příjemější pocity než nějaký hmotný statky. Jak bylo psáno, někdo to ví sám, někdo musí být trknut.... Jinak investovat do vztahu, který trvá krátce a jedné straně je osmnáct let nějaký drahý věci je arcikravina. Člověk si utváří nějaký hodnoty a v 18 letech dostat auto, je fakt uhozený. Všichni víme, jak to je. Dnes jí miluješ a není co řešit a zítra na diskotéce potká jinýho frajera a je to ta tam. To pak to auto budeš chtít nazpátek????? [upravil dne 20/5/11 12:17 punkac]
    • 60
  3. punkac

    Co na 18tku zenskej ?

    • 60
  4. punkac

    Co na 18tku zenskej ?

    tak zatím je to 3 nedávači přehnanejch nesmyslů (Oddie, Já a Jimmy106) ku ostatním bláznům, co si myslí, že ženskou si můžou koupit to sou nápady teda k osmnáctinám snubák nebo auto :bojim:bojim
    • 60
  5. punkac

    problem s kockama

    odstraň ten balkónek a bude chodit jinam
    • 27
  6. punkac

    Co na 18tku zenskej ?

    zbytečně ty ženský rozmazlujete, zvyknou si a co pak s nima? Na co 25 růží? Stačí jedna.... Dal bych nějakou milou pozornost, která jí ale udělá radost podle jejího výběru. Moje ráda cvičila, tak si vybrala boty do tělocvičny hlavně né plyšáky, to by hned mohla chtít mimíska, po tom co si s ní dáš pivečko, vínečko, meníčko a pak skončíte v postýlečce (ach jak já nesnáším ty zdrobněliny v češtině, kterých jsou plyšáci počátek) málem bych zapomněl na \"lásečku\" [upravil dne 19/5/11 13:16 punkac]
    • 60
  7. hezký \"jel bych na dovolenou v létě v půlce září\" Byl jsem párkrát v Itálii palmová riviera San Benedetto del Trento jel jsem po vlastní ose ale jezdí i autobusy. Byl jsem tam po 10. září, kdy končí hl. turistická sezóna a ceny jdou hned dolu. Bydlel jsem po různu, nejvíce se mi líbil hostel typu \"bed&breakfast\",kde noc se snídaní stála 25€. Vyžití kromě pláže a bárů nic moc, delfinárium a tobogány už byly zavřený, holt to není hl. sezóna! S tím musíš počítat, když jedeš v září... Lehátko stálo 3 nebo 4€ na den, ale dal jsem chlápkovi každej den jedno český pivčo a měl jsem za 5€ lehátka 3 (byli jsme ve třech) Stravování po pizzerkách pořádná picoška stála v ulici u pláže k 10€ a pár ulic od pláže kolem 7€ ta samá a byla tam pravá italská atmosféra. Těch 10000Kč je fakt minimum, pokuď se nechceš jen válet u pláže
    • 8
  8. punkac

    Majstrovstva sveta v hokeji 2011

    to teplo by se hodilo, budu mít dovolenou jinak HOŠI DĚKUJEM!!!
  9. to taky netuším.
    • 10
  10. hele vždycky jim jí vnucuju a nikdy jí nechtěli, poslední kontrola v lednu. Tak nevím, já jí stejně vozím stále v portmoné s dokladama
    • 10
  11. ahááá, benzín se mi ale nezdá... Tak tohle taky vyprávěl, šlo o nějaký denaturovaný líh, kterým čistili provozní zařízení od lepidel na flastry a vypustili to do kanálu a o kus dál ve sklepě ženská v prádelně prala při petrolejce prádlo a neštěstí bylo na světě Humornější příhoda z pomezí 60. a 70. let je právě taky o tomhle lihu, kterýho přijížděla každý tři dny cisterna. Jednou na vlečku posunuli omylem jeden vagon z krásnobřezenský likérky. Manipulantovy stáčejícímu líh do zásobníku nějak zavoněl , ochutnal a v tu ránu o \"omylu\" věděli všichni :D:D. K vagonu postavili závodní stráž LM součku jménem Slívová :D:D Akorát blbka hlídala jednu stranu vagonu a každej víme, že cisterna má z druhý strany ještě jeden a teče to i bez porušení plomby
    • 24
  12. Na policajty bych se vykašlal. Zaplať to a pamatuj si, že peníze se vydělávaj docela těžce. Zadarmo ti každej akorát nakope do péerdéelé (pak ti samozřejmě dá účtenku za to nakopání) Jinak nápad vyhraj někde hezkou E52 a pošli mu jí, třeba jí vyhraješ za méně než 3000 Kč jinak s takhle naivníma lidma rád hraju karty, nechceš přiject do UL? Takhle před vejplatou by se mi to hodilo [upravil dne 11/5/11 22:37 punkac]
    • 59
  13. v tý ústecký mají - vědecká část knihovny
    • 24
  14. co vím od svého dědy, který pracoval ve výzkumáku v chemofarmě, tak ten průser byl o tom, že dělnice měla velmi pomalu do nějakýho kotle přimíchávat kyselinu (snad)dusičnou a ventil otevřela naplno....... Poklop vyletěl střechou, policajti ho našli a podle ventilů poznali, že to podělala a snad šla bručet..... Mohl bych se zeptat dědy, až s ním budu mluvit, jak to tenkrát bylo
    • 24
  15. punkac

    Hodinky

    to jsou časy pro bachaře?
  16. punkac

    Majstrovstva sveta v hokeji 2011

    netruchli, pár šancí jste měli.
  17. punkac

    Majstrovstva sveta v hokeji 2011

    Taky se mi to líbilo, byla to opravu pěkná čistá podívaná. Takovej česko-slovenskej styl.... Hokej se mi líbil moc. Uvidíme jestli to stačí na rusáky. Já věřím že jo!
  18. punkac

    Hodinky

    ty vypadaj krásně! Já teď renovuju skříňku k těm řídícím hodinám. Strojek je na tom kupodivu velmi dobře po těch letech ve sklepě rez žádná..... Ale nebudem zasírat vlákno o hodinkách na zápěstí
  19. punkac

    Hodinky

    Koblih69 A já si říkal, že tu ikonku koblihy z chronofóra odněkud znám jinak hodinky nenosim už spustu let, tak mi na zdi visí jedny pragotronky řízený jinejma....
  20. punkac

    Neštěstí

    Určitě to dobře dopadne. Bude to běh na dlouhou trať, ale bude to dobré. Držím malému i vám oběma všechny palce :super:super:super:super
    • 67
  21. punkac

    Majstrovstva sveta v hokeji 2011

    hurrrrrraaaaaaaa
  22. punkac

    Noční hlídání

    néé, to nejsi... Přišel jsem v půl jedenáctý z rachoty a ještě čekám až se dovaří vývar z kostí na zejtřek. Dělám ho hóóódně pomalu, tak ještě čumákuju do zdi
  23. punkac

    Neštěstí

    Moc vám držím palce! Uvidíš, bude to dobré
    • 67
  24. punkac

    Vlhkost v budovách

    lubokpz: máš nějaký origo produkt nebo samodomo? Na kolik tě to přišlo? Jake používáš trafo a el. napětí? Tohle mě dost zajímá, rádi bysme to tenhle rok zprovoznili......
    • 8
  25. punkac

    Vlhkost v budovách

    Fusion: Slyšel jsi o elektrický vysoušení osmózou? To se chystáme udělat na chalupě. Otec to viděl udělaný u kolegy v práci, kde to pohánělo malé trafo. Napětí bylo usměrněno diodovým můstkem. Ve zdi co nejblíže podlaze (nebo pod její úrovní) připojíš na natáhlé elektrody mínus pól a výše připojíš plus pól. Napětí by mělo stačit 12V. Mělo by to vodu zatlačovat od plus pólu zpět do země. Jsem na to sám zvědavý.... Mohl bys to vyzkoušet před náma.....
    • 8
×
×
  • Vytvořit...