Asi bych si připadal jak na cvičišti, nevzhledný plot jsi zakryl nevzhlednou smradlavou vojenskou sítí Ještě bych to doplnil gumovýma lampasákama, ať je pocit buzerace 100% dokonán Doufám, že pod pergolou baštíš jenom KD
Souhlasím s nesouhlasnou částí tvé rodiny