Takže dnes dorazila páčka, funguje to perfektně, jen když si nastavím třeba 110 a pak to pauzou nebo brzdou či spojkou vyruším, tak to nejde, respektiva snaha tam je cca 1 vteřinu a hned se vypne. Přišel jsem na to, že to má přímou souvislost s bržděním motorem. Tj, brzdím motorem a chci zapnout tempomat - to nelze, ale přidám plyn, aby auto bylo v tahu a hned to jde
Mám jeden dotaz či spíše prosbu.... Nemohli byste sem někdo vyfotit ten spodní plast pod volantem, nevím, kolik se má vyříznout na páčku a nechci tam udělat sloní díru
Kdyby byla fotka i s nějakým okotováním škvíry pro páčku tempomatu, pomohlo by to určitě všem