Přejít na obsah

punkac

Uživatel
  • Počet příspěvků

    7 513
  • Registrace

Vše od uživatele punkac

  1. punkac

    Speciálně pro Marcela

    Obrázek číslo 7 a 8
    • 16
  2. áááá, denunciace letí světem Medvěde, nebuď suchar
  3. punkac

    Čo je toto za hríb ?

    babka má trubičky, tohle má chladiče, neznám a tudíž nabídnu jen a pouze tchýni
  4. punkac

    Repase katalyzátoru

    právě bych použil jen spodek a vršek a vprostřed bych vevařil tu vložku
  5. To aditivum ale není aditivum to je elloys kapalina kvuli fapu,ne? Mělo by se to přidávat do válců v době regenerace FAPu....
  6. punkac

    Repase katalyzátoru

    tady odkaz na možnou vložku http://www.primavyfuky.cz/doplnky/univerzalni-katalyzatory/euro-3/svodove-keramicke/a/PR-KER%252010%252F1-E3/
  7. Jelikož mi svítí stále kontrolka motoru a na diagnostice to vyhazuje chybu \"nadměrně opotřebený katalyzátor\" rozhodl jsem se ho vyměnit (ještě teda zkusím vyčistit i když spíše preventivně klapku sání) Dříve stačilo natankovat nějakou vervu nebo jiný 100 oktanový benzín a kontrolka motoru na chvilku zhasla, ale nyní svítí furt pryč.... Bohužel můj motor má katalyzátor jako součást svodů a komplet díl stojí nemalé peníze, našel jsem ale, že se od 1500,- do 2200,- dá sehnat do těchto kaťasů vložka, ten hrnec či obal katu říznout jako konzervu a vložit novou vložku a následně zase zavařit.... Je to utopie, nebo to stojí za úvahu a následnou práci?
  8. punkac

    REIKI? Dělá někdo ,zkušenosti?

    Doktore! Máte řídký sperma!
  9. punkac

    Teče mi do cabria levým hákem

    jasný, už mi psala SMS - bohužel jsem dost vytížený - stěhuji se a předělávám dva byty a tento týden je týden T Ještě mě napadlo normálně když jsou gumy suché, je přetřít křídou nebo něčím takovým a polít střechu, kudy poteče voda tak tam na gumě budou vidět cestičky od vody. Jinak gumy opravdu byly po odjetí střechy do kufru suché. Ten pravý hák šel více z tuha než ten u řidiče.... Doštelovat je to snadné (celkem 3+2 torxy) ale najít správnou polohu bude asi vostrý
  10. ještě jeden mikrospínač na háky je u pravýho háku pod plastem (ten myslím kontroluje právě ty háky)
  11. punkac

    Teče mi do cabria levým hákem

    jde o pravý hák, Limerick to psala asi při pohledu, když stojí před autem..... Teče hákem u spolujezdce
  12. punkac

    Teče mi do cabria levým hákem

    Tady se dostava voda nekudy nad hakem, netece tam gumou. Strecha zavrena a polevana, zkusime to jeste... Privezu si maly torxy, odstrojime ten stresni plast celej, vezmeme baterku a budeme polevat auto. Zavolej mi pristi tyden, mel bych mit vice casu
  13. punkac

    Dá se jet 80 km na trojku?

    Zeptám se jen jaký jsou cca dobrý otáčky motoru na přeřazování u benzínového motoru? Stačí se řídit sluchem, jako když klasicky řadím se spojkou, přiznám se že na otáčkoměr moc nekoukám a řadím jen podle sluchu
  14. nevím, jestli to tu není už napsáno, ale napadla mě očesaná vrtulka vodní pumpy
  15. punkac

    Teče mi do cabria levým hákem

    Ano je to tak, do auta nezatéká přes těsnící gumu střechy ale buď přes ozdobnou gumu, která je cca 10 cm dlouhá - jde podélně s vozem, nebo je blbě nalepené sklo. Voda se totiž objevuje po polití právě nad těmi třemi štelovacími šrouby háku (zámku) střechy. Jak jsou v háku větší otvory na šrouby kvůlivá seštelování, tak přesně tamtudy to protéká. Po odjetí střechy směr kufr je guma suchá nikde ani kapička. Napadá vás kabriolétáři, kde by mohlo býti jádro pudla?
  16. punkac

    Dodelani tempomatu do 307

    307rg: blbě jsem to napsal..... modelová situace je ta že třeba jedu po okresce 100 km v hodině na pětku... Tempomat bez problému tuto rychlost udržuje, ale jakmile přijde dlouhé klesání, kde motor supluje brzdy, tempomat vypne, ptám se jeli toto normální? Po tom ho chci zapnout ať pauzou nebo tlačítkama +- na vteřinku se zapne a hned zase vypne. Když ale přidám trochu plyn (stačí míti pocitově nohu na plynu), tempomat se hned chytí. Toto se děje na pátý rychlostní stupeň cca 3200 otáček v minutě... HonzaZ: Toto by vysvětlovalo to, jak mi hned tempomat u tebe vypnul, zkoušel jsem ho z kopce, kde auto brzdilo motorem, pak jsme zrušili možnost zobrazení a šlo to, ale jeli jsme do kopce a motor byl v tahu... Nemohli bchom to ještě zkusit s tím zobrazením?
  17. punkac

    Dodelani tempomatu do 307

    Moc děkuji jdu pilovat
  18. punkac

    Dodelani tempomatu do 307

    Takže dnes dorazila páčka, funguje to perfektně, jen když si nastavím třeba 110 a pak to pauzou nebo brzdou či spojkou vyruším, tak to nejde, respektiva snaha tam je cca 1 vteřinu a hned se vypne. Přišel jsem na to, že to má přímou souvislost s bržděním motorem. Tj, brzdím motorem a chci zapnout tempomat - to nelze, ale přidám plyn, aby auto bylo v tahu a hned to jde Mám jeden dotaz či spíše prosbu.... Nemohli byste sem někdo vyfotit ten spodní plast pod volantem, nevím, kolik se má vyříznout na páčku a nechci tam udělat sloní díru Kdyby byla fotka i s nějakým okotováním škvíry pro páčku tempomatu, pomohlo by to určitě všem
  19. punkac

    kamera vs ir světlo

    tak asi jedině ten infra přísvit upravený dle ChouLua, doplnil bych zapínání nějakým soumrakovým spínačem, tak bys eliminoval opotřebení a otáčení elektroměru Šlaka teď to čtu.... je to celé v garáži, tak jedině nějaký GSM modul [upravil dne 31/7/14 19:16 od punkac]
    • 38
  20. punkac

    diagnostika

    Velice doporučuji HonzuZ
    • 7
  21. punkac

    kamera vs ir světlo

    co nějakou lampu reagující na pohyb nebo čidlo spínající tu lampu?
    • 38
  22. punkac

    Rozpadlý plášť výfuku a STK

    Labe: On je taky Bosal a Bosal..... jinak bych vzal kus plechu a převařil bych to
    • 23
  23. punkac

    Dodelani tempomatu do 307

    Takže včera jsem navštívil HonzuZ, proklepl mi celé auto a co je důležité, mám tempomat plus spoustu jiných věciček, jako možnost zaknutí vozu po rozjezdu a aktivovaný CD changer. tempomat je bez limiteru a bez zobrazení na dyspleji (sice se zobrazil ale nefungoval, tak se dala jiná možnost a hle - funguje) Takže dodám páčku a dreimal hoch
  24. punkac

    Molitany sháním matracáře :D

    Souhlas s KapriQ, to raději spát na holé zemi
    • 20
×
×
  • Vytvořit...