Přejít na obsah

punkac

Uživatel
  • Počet příspěvků

    7 513
  • Registrace

Vše od uživatele punkac

  1. punkac

    Facebook skupinka

    Podívej Lubko, někdy s tebou nesouhlasím a někdy zase jo... teď teda nesouhlasím. Napadáš mě, že říkám blbosti.... TO o těch podvodech není blbost, víš to nejlépe sám. Já napsal, že u mě FB skončil jako \"značka\", záruka spolehlivosti. Fóra mají své moderátory, kteří zasáhnou, když je třeba, co udělá FB??? Možná zasáhne, ale pozdě, až když v tom lítá sto tisíc ovcí S těma kamarádama v cizině? Ano máš pravdu, já mam číslo na kámoše v Londýně a normálně si voláme, mejlujem, smskujem a mmskujem (poslední mms včera, narodilo se mu dítě, tak poslal obrázek), další jsou v Drážďanech a v Heidelbergu... Jinak nechci nic měnit, jen mám rozdílný názor na věc než ty To s těma malejma dětma? Pamatuješ na téma \"Kouříte?\" ps: Víte co je znakem P-C fóra??? Poslední slovo má Lubko nebo Y2K :D:D Ale já vás mám oba rád, jste kolorit fóra a patříte sem
  2. punkac

    Mozilla Firefox a záložky

    dokument a settings, user, data aplikací, mozilla, firefox, profiles, něco-default a pak už soubor bookmarks.html nebo adresář bookmarksbackups
    • 6
  3. punkac

    Kdo použiva jaký mobil?

    :xvulpro ty co maj symbian nebo windows mobile existuje aplikace Black Baller za 15$ (koupil jsem si jí minulej týden a absolutní spokojenost), která umí zamezit nechtěnej hovor či sms od konkrétní osoby, nevím jestli odesílatel SMS, vidí doručeno či ne, nicméně na dyspleji adresáta se to neobjeví a případný hovor je odmítnut, ozve se obsazovací tón
  4. punkac

    Kdo použiva jaký mobil?

    Prijde. Sice uz zadna nikdy neodejde, ale kdykoliv prijde. [upravil dne 24.1.10 Vvitty] Měl jsem za to, žeto funguje i na příchozí, jestli ne, tak se za mystifikaci omlouvám:)
  5. punkac

    Kdo použiva jaký mobil?

    Všechny ty mobily fungujou (některým pokulhávají baterky, ale po připíchnutí ke zdroji naběhnou všecky) Ty eriky jsou T10 přeflešlý na T18, ten modrej je můj první mobil, cena byla někde u 8500 a za tři kilča mi ho právě předělali na T18, který stál 18000 (rok 2000) Momentálně používám už 4 roky Nokii N70 k plné spokojenosti, když mě chytne vánek nostalgie, dám si simkartu do překrásný Nokie 7110 nebo 6310i. Když jedu na vodu, nesmí chyběr nesmrtelná 5110
  6. punkac

    Facebook skupinka

    jestli jsem ti to tu převrátil a rozvrátil, tak prosím, já jsem jen vyjádřil svůj názor a to na fóru opravdu můžu (navíc v pokecu) Jak někdo napsal... Sto lidí, sto chutí, svět není, zaplať nám to na stotisíckrát, jednobarevnej a prostě někdo FB miluje, jinej se tomu směje Chtěl si znát jedinej důvod, proč jsem se nepřidal? Tu je, vadí mi prostě \"ovečkovitost\" členů a pak podvůdky s tím spojené Typicky někdo založí skupinu \"Podpořte třeba Haiti nebo někoho jiného bědného\" a když má dost ovcí ve stádu, prvotní myšlenku přejmenuje v lepším případě na něco pitomého, v horším na něco rasistickýho. A z oveček jsou rázem kreténi. Toho já se účastnit nehodlám. Vím, že namítneš, že za to FB nemůže, že to jsou výstřelky černejch ovcí rodiny, ale jako \"značka\" tím u mě FB prohrál, ze své zkušenosti vím, že i když mám na spoustu bývalých spolužáků a kamarádů kontakt, tak se stejně nevídáme a na zdořilostní kecy o počasí??? Prostě sejde z očí, sejde z mysli Na opravdový kamarády nepotřebuji FB, ty se dělaj jinak. A když se některý(á) přestěhuje, vždycky kontakt nechá i když změní číslo. howk
  7. punkac

    Kdo použiva jaký mobil?

    já si říkal, co v tom bude za kulišárnu, když se ten dancall objevil v nabídce ankety , tu je moje sbírka, dancalla tam teda nemám, ale pamatuji ho dohromady jako s takovými skvosty jako siemens S9, S10 a C a S25(snad první mobil s barevným dysplejem a infraportem) Jinak ve sbírce mám ještě Siemens C35i a M35i, ale ty jsou osazený v pagerech
  8. punkac

    Facebook skupinka

    myslím, že je nás ještě spousta, co nepodlehli podobnejm cypovinám typu fejsbůk, tvítr a podobný hovadiny:cool:
  9. punkac

    Kdo použiva jaký mobil?

    Pořiď si nokii 6310i, její výdrž je stále dobrá, kontaktů se vleze 500 do telefonu a 250 ti jich načte ze simkarty. MMS neumí a SMS zablokuješ tak, že v nastavení SMS napíšeš do střediska zpráv nějaký nesmyslný číslo, nejlépe svoje a pak ti už žádná sms nikdy nepřijde
  10. a co zkontrolovat netěsnost u čerpadla, tj. přívod nafty do něj a vratku zpět do nádrže, jestli je cítit nafta čistá, musí být někde vidět.... I když mě na \"prochcávalo\" čerpadlo a v kabině jsem necítil nic Respektive, jak poznáš, že jde o naftu, nemáš děravej výfuk? Na to mi to ukazuje víc [upravil dne 23/1/10 punkac]
  11. punkac

    Noční hlídání

    tak co, je tu někdo? Ráno jedu směr Ještěd na lyžování, nevíte někdo, jak to tam vypadá? Jaký jsou fronty na vlek a tak.....
  12. punkac

    Řidiči z povolání

    Náhodou T3 jsou super
  13. punkac

    IT problem - siet / internet

    zahejbal si s modemem, třeba nevědomky nebo při výměně routru/modemu --> toto ukazuje na štíplej kabel, zkus jiný
  14. punkac

    Noční hlídání

    hele, tvoje máma je možná jeblá ale na antibiotika se fakt nechlastá jinak mám poslední noční a taky se těšim na pivko
  15. punkac

    Noční hlídání

    aha, tak to jsou ty antibiotika jestli si je fakt bral a hned na to takhle kropíš, tak to potěš koště tvoje játra:bacha
  16. punkac

    brzdy!!!

    Ví někdo, jak vyměnit gumičky ve válci aniž by se zavzdušnilo čerpadlo ABS? Vím, že se na to používá nějaká tlaková nádoba v servisech, ale na to nemám peníze Jestli to jde zvládnout svépomocí, nechce semi do servisu
  17. punkac

    Noční hlídání

    práce snů je pro mě dělání s partou lidí a šéfem(ovou), se kterýma je legrace a není tam žádná závist, práce by měla být technického směru, už bych nedělal na směny, to je vopruz
  18. punkac

    Noční hlídání

    ne nedotklo, v klidu... dělám laboratorního technika, ale na noční spíš kontroluju výrobu aby ty roury byly aspoň trochu podle ISO, před čtyřma lety jsem začínal jako klasickej kvalitář na řezacích linkách, chodil jsem se šuplérou a měřil ovalitu, pak jsem přešel na svářecí linku a do laborky, škoda, že je rádoby krize (je vymyšlená), už bych si chtěl najít zase jinou práci, už jsem toho tady plnej
  19. punkac

    Noční hlídání

    ne kontroluji výrobu na jednom monitoru a na druhém si s váma píšu, teď jsem kupříkladu byl oběhnout linky
  20. punkac

    Noční hlídání

    já pracuji stále:D
  21. punkac

    Noční hlídání

    tak vy studenti, přišel vás hlídat pracující
  22. punkac

    pancerove brzdove hadice Goodridge

    super, už se těším
  23. punkac

    Noční hlídání

    já si myslím, že to je chlap vydávající se za holku a ještě si myslí, že je vtipnej:aut:)
  24. punkac

    Noční hlídání

    pro Fullera: tak to ti přeju hodně štěstí, koukám, že tě \"sestřelili\", tak si hlavně auto kup dle možností, néé takový, co tě sežere i z botama Taky jsem měl rozpory s rodičema, dopadlo to tak, že jsem dva roky po maturitě odešel z bytu, dva roky bydlel jinde, pak se na chvíli vrátil a šel hned do svýho a od tý doby vztah s rodičema je naprosto super (holt co se nevídá, to se rádo mívá) koukám, že už jsem tu zase sám [upravil dne 20/1/10 punkac]
  25. punkac

    Noční hlídání

    hmm, to je mi upřímně líto, asi bych doma už nebydlel holt rodiče a sourozence si nevybereš nikdy V rodině táty je to podobný, je ze čtyř dětí a dvě jsou normál a dvě abnormál
×
×
  • Vytvořit...