Přejít na obsah

punkac

Uživatel
  • Počet příspěvků

    7 513
  • Registrace

Vše od uživatele punkac

  1. punkac

    Peugeot 406 2.1TD Roland Garros

    ty jooo, pročetl jsem celý vlákno..... Moc hezký auto a spousta práce v něm precizně udělaná. Nechápu proč se ho chceš zbavit výměnou za kupé... Ale jo chápu Mě už není bohužel 20 . Jinak veškerý úpravy nikdo nedocení a hlavně nezaplatí. Nechceš si ho nechat na pohodový ježdění (nějak na ty dvajedničky tédé předělaný na bosche tu na klubu trpím )
  2. punkac

    Asi si to pořídím do 306ky

    víte, proč se takový bazmeky někde na aukčních servrech objevujou? Abysme tady měli o čem kecat
    • 36
  3. Charlie: nebuď hned hustej.... Gen. migen vezmi šroub, stáhni ho na frézce a projeď závitovým očkem, za stopade a poštu ti to udělám :papa
    • 15
  4. punkac

    Asi si to pořídím do 306ky

    koukám Milan F1 byl rychlejší
    • 36
  5. punkac

    Asi si to pořídím do 306ky

    ono pokaď jsi tam měl zahnojenej papírovej filtr, tak každá výměna bude krok k lepšímu jinak se zachováním origo airboxu souhlasím
    • 36
  6. punkac

    P306 - kabel do dveří

    to je bohužel možné, ale zjistí aspoň zapojení, určitě najde nějakej, kde alespoň budou sedět barvy od začátku do konce
    • 66
  7. punkac

    Asi si to pořídím do 306ky

    můj názor na sport sání je, že se jedná o placeboefekt, možná motor bude mít \"drsnější\" zvuk ale jinak nic
    • 36
  8. punkac

    P306 - kabel do dveří

    nebude levnější někde na vraku vyndat svazek z auta se stejnou výbavou?
    • 66
  9. Ahoj, u starých modelů peugeotů 406 je čidlo otáček kliky spojeno s ŘJ motoru dráty 133 a 132 tady konkrétní zapojení jednotky Lucas Epic, měl by tě zajímat pin 53 v plochým konektoru ŘJ, 14 by měla být zem [upravil dne 27/6/10 punkac]
    • 24
  10. tak je to ještě daleko, ale jestli můžu hlasovat dvakrát.....
  11. U 2,1TD s čerpadlem Lucas je elektronický plyn, tj. žádnou vývěvu nepotřebuješ, jen páčku, hlavní vypínač, jehož konektor by měl být žluté barvy a umístěný za plastíkem, ve kterém máš stmívací potenciometr osvětlení palubní desky, dále dodělat spínač na spojku a asi druhý i na brzdu a pak to nejdůležitější a to POVOLIT TO DIAGNOSTIKOU V ŘJ MOTORU Samozřejmě ti nic nebrání domontovat nějaký univerzální tempomat, třeba takový jaký mám já
  12. punkac

    zemřel Vladimír Dlouhý herec

    Viděl jsem ho na divadle (Rokoko) a hrál velice přesvědčivě, věřil jsem mu, do role dal sebe.... Ohledně chlastání, kdybych věděl, že už mi zbývá jen chvilička, která nejde prodloužit, taky bych to roztočil (píše se o rakovině žaludku a posléze i slinivky, to je bohužel na 95% konečná) no nic, jen je mi líto, že už není
    • 15
  13. punkac

    Technická=>značky v depozitu a dál?

    mám osobní zkušenost přesně s tím, jak napsal MilanF1, pokaď je máš v depozitu 4 měsíce, ormálka přijdeš, ukážeš TP (já měl i ty protokoly s technický a emisí) a úřednice vydala SPZ
    • 6
  14. punkac

    Klik soutěž

    než odhlasuju, prosil bych více fotek \"přes prsa\"
    • 20
  15. zdá se mi to nebo má dálniční známku?
  16. punkac

    zemřel Vladimír Dlouhý herec

    je to smutné , z filmů u mě vedou Knoflíkáři a pohadka S čerty nejsou žerty
    • 15
  17. punkac

    sundani potahu

    hezký jinak nemusíš mít strach z těch kovových oček, já je normálně přecvakl kleštěma a pak je nahradil elektrikářskýma zdrhovačkama \"kabel bünde\", potah jsem sundaval dvakrát kvůli opravě výhřevu sedadel a drží to už přes rok naprosto bez problémů
    • 12
  18. se divim, že ještě ta holka žije, měl jí ten ovladač narvat do prdele
    • 11
  19. punkac

    Pežoťáci na Gastrofestivale

    no to věřim, jen to čtu a už se mě sbíhaj sliny
    • 42
  20. punkac

    Pežoťáci na Gastrofestivale

    U nás nic takovýho není achjo, všude samý blbosti, ale žranice typu \"urob si sam\" pod širým nebem tady nikdo nepořádá
    • 42
  21. punkac

    Pežoťáci na Gastrofestivale

    kangaroo je anglicky , škoda, že je to tak daleko, určo bych se přidal
    • 42
  22. punkac

    Pežoťáci na Gastrofestivale

    jinak to směšné skákající zvíře se řekne stejně a to klokan :papa jo, nejiskřivější, takže se ženám po požití guláše zapalovaly lýtka??? [upravil dne 20/6/10 punkac]
    • 42
  23. punkac

    Pežoťáci na Gastrofestivale

    hezký co, vařili ostatní, kolikátý jste byli? Doufám, že se srnčím guláškem jste se na bednu postavili
    • 42
  24. punkac

    Pežoťáci na Gastrofestivale

    Chtěl jsem se jen zeptat, mohli jste si vařit, co jste chtěli nebo bylo nějaké téma? :D Suroviny byly v zápisným nebo vlastní, takováhle akcička by se mi taky líbila, vařím moc rád
    • 42
  25. přesně takhle se mu dostane nespálený benzín do katu a ten se následně zničí
    • 24
×
×
  • Vytvořit...