Viděl jsem ho na divadle (Rokoko) a hrál velice přesvědčivě, věřil jsem mu, do role dal sebe....
Ohledně chlastání, kdybych věděl, že už mi zbývá jen chvilička, která nejde prodloužit, taky bych to roztočil (píše se o rakovině žaludku a posléze i slinivky, to je bohužel na 95% konečná)
no nic, jen je mi líto, že už není