Přejít na obsah

punkac

Uživatel
  • Počet příspěvků

    7 513
  • Registrace

Vše od uživatele punkac

  1. punkac

    převod na jpeg

    koblih: bohužel na tento web se kvůli nějakýmu bloklýmu activeX z rachoty nedostanu
  2. punkac

    převod na jpeg

    zkrátka nejednodušší pro mě je mít to v obrázku (hlavně to potom už nejde editovat)
  3. punkac

    převod na jpeg

    hmmm jenže se roztáhne a vůbec mi to nejde upravit, ve wordu 2003 ještě možná, ale ty nový nějak nechápu kdybych to mohl vše dělat v excelu, neotravoval bych, ale trial musí být ve wordu, absolutně nevím proč, ale to mi nepřísluší řešit
  4. punkac

    převod na jpeg

    okay, a neudělal by mi to někdo v kuse aby to nějak vypadalo? ten word mi to nedovolí dotáhnou ty skreenshoty přesně k sobě, aby lícovaly
  5. Pilné/súrné dělám report v práci a potřebuju dva listy z excelu převést na dva samostatný obrázky vždycky jsem to dělal pře pdfcrator, ale uložil jsem si to jako jpeg. Jenže nám vyměnili kompy, nenahraju si bez admina nic a on nám dal nějakej šmejd \"doPDF\" a ten umí jen pdfka pomůže mi teď někdo? Poslal bych na mejl ten soubor a zpět by mi mohl poslat obrázky
  6. hehehe, místo mozku cibuli
  7. Ale prosím tě trošku těm policajtům věř
  8. punkac

    Aktivní sportovci

    já chodím na dlouhé procházky po všem možném i nemožném v létě bych chtěl dát Mount Watzmann.......
  9. punkac

    Krizovatka

    aha, vraťme se tedy na začátek.... Lubk0 má červený auto, pojede tedy první
  10. punkac

    Krizovatka

    ještě při odbočování vlevo dát přednost protijedoucímu
  11. Lubko: Můžeš alespoň na N900 dát do blacklistu i CLIR. Odpadnou všechny ty rádoby hovory na \"slevy\" od různých operátorů, promotérů a jiných otravných elementů Bohužel (a to nechtějte zažít) ze skrytého čísla volají i chlupatý, tak aby si pro vás nepřijeli, že jim neberete telefon
  12. vytloukat klín klínem? Ale jo :D:D
  13. Jednoznačně zajít na PČR, prošetřit to musejí Ale když to zlehčuje, tak jí to asi nevadí a vadí to jen tobě. Tady je každá rada drahá (čti na hovno). V chytrých telefonech můžeš číslo bloknout a už se ti nedovolá a sms se nedoručí
  14. Jo jinak samozřejmě děkuji organizátorům i za Ligiho. Moc se nám to líbilo, mejdan dobrej, karaoke příště raději ne, páč nemohu mluvit
  15. Přes co jsi jel z5 ku Prahee? My s Ligim jeli se Scračovejma ještě k nim na chalupu. Docela jsme se divili, že jsme tě dojeli Do těch kopečků měl Jirka aktuální spotřebu lehce přes 20.... průměrnou nevím
  16. punkac

    Noční hlídání

    tak za 14 minut padla a hurá na pivko a na srazík
  17. punkac

    Noční hlídání

    jasný
  18. punkac

    Noční hlídání

    Dětěnice mě moc nenadchly, předražený a hlavně přehraný pro mě trapný divadýlko Ještě 4 hodiny, krátkej spánek a hurá na pežotí sraz do Svobody nad Úpou
  19. punkac

    Noční hlídání

    aVendi? ten si kuká v 1:34..... Jeden se předchází a druhej se zpožďuje
  20. punkac

    Noční hlídání

    kukáš v 1:57? kukačka ti jde napřed o tři minuty - seřídit!
  21. punkac

    Dovoz auta z Německa?

    Brácha si nechal přivést v roce 2007 saxo na odtahovce z Bad Reichenhaler - je to kousek od hitlerova Orlího hnízda (alpská stolní sůl ), papíry a jednání si vyřídil sám, platil jen cestu tam, naložení, odvoz a složení a maníkovi dal 8000 Kč......
  22. ne, ale můžeš si nechat natočit, nebo prodávaj džbánky s pivkem myslim, že je v tom 6 piv nebo tak nějak
    • 7
  23. punkac

    Noční hlídání

    to bych chtěl taky, u nás mu daj jako výstrahu, že když ještě něco udělá tak má problém, třebapři snižování stavů jde první z kola ven, ale o bonusy přijdeme všichni a jelikož jsem už dohlídal, jdu spát.... Dobrou.....
  24. punkac

    Noční hlídání

    je už bohužel, ten cíl už nejde splnit
  25. dobrá je tadiskuze pod tím, jako až vybucne baterka v nějaké náhražce chlapa, to bude extáze a vzrušení..... No nic, jdu doplnit liquid a dát baterku na nabíječku a ještě si před spaním zabafám
×
×
  • Vytvořit...