hmmm jenže se roztáhne a vůbec mi to nejde upravit, ve wordu 2003 ještě možná, ale ty nový nějak nechápu
kdybych to mohl vše dělat v excelu, neotravoval bych, ale trial musí být ve wordu, absolutně nevím proč, ale to mi nepřísluší řešit
Pilné/súrné
dělám report v práci a potřebuju dva listy z excelu převést na dva samostatný obrázky
vždycky jsem to dělal pře pdfcrator, ale uložil jsem si to jako jpeg. Jenže nám vyměnili kompy, nenahraju si bez admina nic a on nám dal nějakej šmejd \"doPDF\" a ten umí jen pdfka
pomůže mi teď někdo? Poslal bych na mejl ten soubor a zpět by mi mohl poslat obrázky
Lubko: Můžeš alespoň na N900 dát do blacklistu i CLIR. Odpadnou všechny ty rádoby hovory na \"slevy\" od různých operátorů, promotérů a jiných otravných elementů
Bohužel (a to nechtějte zažít) ze skrytého čísla volají i chlupatý, tak aby si pro vás nepřijeli, že jim neberete telefon
Jednoznačně zajít na PČR, prošetřit to musejí
Ale když to zlehčuje, tak jí to asi nevadí a vadí to jen tobě. Tady je každá rada drahá (čti na hovno). V chytrých telefonech můžeš číslo bloknout a už se ti nedovolá a sms se nedoručí
Přes co jsi jel z5 ku Prahee? My s Ligim jeli se Scračovejma ještě k nim na chalupu. Docela jsme se divili, že jsme tě dojeli Do těch kopečků měl Jirka aktuální spotřebu lehce přes 20.... průměrnou nevím
Dětěnice mě moc nenadchly, předražený a hlavně přehraný pro mě trapný divadýlko
Ještě 4 hodiny, krátkej spánek a hurá na pežotí sraz do Svobody nad Úpou
Brácha si nechal přivést v roce 2007 saxo na odtahovce z Bad Reichenhaler - je to kousek od hitlerova Orlího hnízda (alpská stolní sůl ), papíry a jednání si vyřídil sám, platil jen cestu tam, naložení, odvoz a složení a maníkovi dal 8000 Kč......
to bych chtěl taky, u nás mu daj jako výstrahu, že když ještě něco udělá tak má problém, třebapři snižování stavů jde první z kola ven, ale o bonusy přijdeme všichni
a jelikož jsem už dohlídal, jdu spát.... Dobrou.....
dobrá je tadiskuze pod tím, jako až vybucne baterka v nějaké náhražce chlapa, to bude extáze a vzrušení.....
No nic, jdu doplnit liquid a dát baterku na nabíječku a ještě si před spaním zabafám