takže: výměna okna 2 hodiny (dělal jsem to za hezkého počasí podobné tomu dnešních dní. Máš kombík o to to je jednodušší. Já ho tahal zadníma pravýma dveřma. Sedačky jsem měl úplně sklopené a byla docela sranda to dělat slovy v jednom člověku (mě) :D, kor když šíbr drží šest M10 matek a musíš alespoň jednu přišroubovat a přitom držet zhruba 15 kg šíbr. Já pod tím klečel s vystrčeným zadkem a zádama podpíral šíbr u střechy a šrouboval matky v zadu. Samozřejmě mě někam zapadly, pak jsem se za stálého přidržování otočil v autě a namontoval přední matky a pak už jen prostřední.
Dojezd oken jsem si zrealizoval ve 406 jen pomoci časového relé a 4 relátek. Proudové omezení jsem neřešil, okna ho mají v sobě. Jen připojíš paraelně ke kontaktu (který slouží na tlačítku k vyjetí oken) U 406 to bylo snadný, protože se všechny okna ovládají z opěrky dveří řidiče, takže jsem dotáhl jen jeden drát do dveří od časového relé. To bylo nastavené tak, že časové relé dostalo impuls od dálkového centrálu a seplo 4 relé na čas zhruba 8 sekund. To byl čas potřebný k vyjetí všech oken ze spoda až na horu naráz. Když nějaké okno nedojelo, stačilo znovu zmáčknout zamykání na dálce nebo si prodloužit časovou prodlevu na relé. Jediný problém byl s okénkem řidiče s automatickým dojezdem. Někdy šlo a někdy ne. Shodou okolností jsem u řidiče nikdy okénko nestahoval , protože auto mělo klimu. Většinou má automatika dotahovala jen okénko spolujezdce a okénko za sedadlem řidiče (větřík šel šikmo auto a byl mi tak nejvíce příjemný). U 406 časové relé kromě 4 relátek ve dveřích u řidiče ještě zapínalo hlavní relé, které pouští elektriku do celého vozu po nastartování motoru. U 406 totiž okénka jdou jen s otočeným klíčkem, který tam ale při zavření vozu dálkou samozřejmě není. Nechtělo se mi ovládání a napájení okýnek přepojovat nastálo, jako je třeba houkačka, proto to bylo vyřešeno takhle. Celé to vyšlo asi na 250 kč.
ovládání šíbru po elektrické stránce je docela složité. Je tam stejný čudlík, který máš na oknech. Tj. převrací polaritu dle toho, jak ho zmačkneš. Jenže například. Okno je zavřené. Zmačkneš směr nahoru a okno se vyklopí. zmačkneš směr dolu a okno se zaklopí. zmačkneš znova směr dolu a okno začne zajíždět do střechy (můžeš doject na koncák nebo jen do půlky). Potom zmačkneš směr nahoru a okno se zavře. Tohle je realizováno v převodovce pomocí jazýčkových kontaktů (něco na způsob jednoho cyklu stěračového motorku, ale o mnoho složitější). Musela by se vymyslet logika, která nejdříve zjistí, jestli je okno vyklopené nebo v nějaké fázi zasunutí do střechy, aby rozhodla zda sepne spínač nahoru nebo dolu.
uff. Snad to je k pochopení