Přejít na obsah

punkac

Uživatel
  • Počet příspěvků

    7 513
  • Registrace

Vše od uživatele punkac

  1. jj, jsou i lepší stany. Nic proti, jen když jsem byl mimino, naši mě sebou tahali všude a to zdaleka nebylo takové pohodlí. Ale chápu vás
  2. není jednodušší si postavit stan? Stejně bude hezky
  3. punkac

    Noční hlídání

    dneska teda pěkná nuda
  4. punkac

    Noční hlídání

    potreboval bych par kubiku.....
  5. punkac

    Noční hlídání

    jak to, co děláš? Už nejezdíš s tirákem?
  6. punkac

    Noční hlídání

    se máš, já tu holt budu čumákovat do tmy
  7. jsem spíš pro Litoměřice, Roudnice je daleko
  8. punkac

    Noční hlídání

    já první a berou mě mrákoty, chalupa mi přes víkend dala zabrat
  9. punkac

    Noční hlídání

    taky noční bando jedna
  10. punkac

    První letošní vyjížďka

    stromy prostříhával otec. Já vymaloval před blbnutím s hráběma svou podkrovní světničku, zapojil hodiny (jak jinak než Pragotron ), pustil vodu do baráku, zapojil průtokový ohřívač a malej bojler v kuchyni, pak se zlobil s těma sejtkama v bateriích. V tejdnu už to bude chtít posekat. Chalupaření začíná
    • 17
  11. punkac

    První letošní vyjížďka

    dnes jsem verticutoval hráběma, v tejdnu to vezmu ještě jednou a pak pomalu sekačkou. Z cca 50m2 jsem vyhrabal plný udusaný dvě kolečka hnusný starý trávy.
    • 17
  12. punkac

    Noční hlídání

    hehe, to je skok mam o hodinu kratsi vikend
  13. punkac

    P 405 Combi - prodáno

    jinak jsem si nechával opravit disk na mi16 (po tom co jsem ho po menší nehodě roztrhl o balvan ve škarpě a zavaření, vybroušení, opískování a stříbrnej komaxit stálo celkem bez papíru 350 za disk
  14. punkac

    P 405 Combi - prodáno

    prdlajs, http://www.dorsport.cz/komaxit je to sice daleko, ale jistě bude i firma v okolí 1 Kč za dm2 je dost levný
  15. punkac

    P 405 Combi - prodáno

    opískování jednoho disku je cca 250 Kč
  16. punkac

    P 405 Combi - prodáno

    ty koláče na těch diskách opravdu nic moc. Spíš bych nechal disky opravit a pořádně vyčistit. Za šrouby se stydět nemusíš
  17. punkac

    Pavuk... ©

    alien & predator vs. Marcel4:1 (to je tvůj nový nick)
  18. punkac

    Noční hlídání

    tak jdu spát za hodinku a půl vstávám
  19. punkac

    Noční hlídání

    Venda: tak jak je v rachotě? Je to práce nebo zaměstnání?
  20. punkac

    P 405 Combi - prodáno

    sundáš ho snadno, odděláš všechny střešní madla nade dveřmi a opatrně ho začneš strhávat dolu, musíš to dělat v ploše, ne ho lámat! Pak je na něm každé zlomení vidět a vypadá to nepěkně jo oddělat i světýlko, prostě všechno co na něm je, takže pravděpodobně i obložení stávajícího šíbru [upravil dne 23/3/12 01:36 od punkac]
  21. 406 dobrá volba, sám jsem s ní byl 2x v Itálii. Jelikož v Itálii je na každý druhý ceduli nápis attenzione controle velocipedio (nebo tak nějak) a z druhý strany jsou malé foťáčky. Víc než 130 tam stejně nepojedeš. Přes den je dálnice dost ucpaná, obzvláště ty pětiproudé, kde se ve dvou krajních levých pruzích může jet až 150 v hodině. 66kW je opravdu jen na pohodový ježdění s docela těžkým vozem
    • 72
  22. punkac

    P 405 Combi - prodáno

    jde o to aby v rozích byly i odtokové hadičky, které odvádějí vodu do podběhů. Bez nich bych se do toho nepouštěl, jinak s tapecem opatrně, ať si ho nepolámeš. Je z takové divné hmoty a drží na divných suchých zipech nebo na něčem jim hodně podobné
  23. punkac

    P 405 Combi - prodáno

    je jedna krabička na 4 okna počkej ty nemáš pro šíbr origo díru ve střeše? Jestli ne, tak se do toho nepouštěj, příprava tam nebude a hlavně střecha bude jiná. Není to jen o tom udělat díru do střechy, budeš muset naprosto přesně udělat díru a hlavně udělat lem té díry a pak ty šrouby. Stejně to na 100% nepůjde ve střeše bude výztuha. Kastle jsou jiné
  24. punkac

    Noční hlídání

    jsem tu na skok
  25. punkac

    Pavuk... ©

    ty jo neverending story by marcel\'s spider :D:D:D
×
×
  • Vytvořit...