sundáš ho snadno, odděláš všechny střešní madla nade dveřmi a opatrně ho začneš strhávat dolu, musíš to dělat v ploše, ne ho lámat! Pak je na něm každé zlomení vidět a vypadá to nepěkně
jo oddělat i světýlko, prostě všechno co na něm je, takže pravděpodobně i obložení stávajícího šíbru
[upravil dne 23/3/12 01:36 od punkac]