Me se to libilo... osahal jsem si folii, kde jsem zjistil, ze jsem bud blbej, nebo drevo (on si clovek nevybere), ve slalomu jsem porazel co se dalo (krome vsech okolo... alespon si myslim), a ze na konci byl spint.. nevim, ale blbi nejsme a nikomu se nic nestalo.
Bohuzel po vyhlaseni vysledku se vsechni rozprchli...
ja jsem odjizdel s poslednima ve ctvrt na sest a ti tam rozhodne nezustavali.
Jinak organizace byla dobra, zklamany rozhodne nejsem (i kdyz ta folie mi pripadala taky mala - do doby, nez jsem videl, jak je pri baleni velka ).
Ze jsme tam nezustali a nepokecali... no, to zalezi na kazdem, ja jsem si pokecal dost... proste se smirte s tim, ze to neni jako zajezdy s ROH v 60. a 70. letech, kdy nekdo rozhodl, ze se budeme vsichni bavit a tak jsme se vsichni povinne bavili.
Organizovat takto velkou akci v tolika lidech bych nechtel. Ale organizace byla bravurni (v ramci moznosti). Timto jeste jednou dekuji za hezky vikend a doufam, ze na podzim zase na letisti sejdeme (nebo v zime na snehu - pro ty, kdo cekali folii vetsi - no, ale stejne by se tam vzdycky mohlo motat jenom jedno auto ! )
Byla to senza sobota.
Howgh !